7 września 2005 13:30

"Pieprz i Wanilia vol.2" - kolejna podróż w świat egzotycznych dźwięków

Już 29 września trafi do sklepów druga część polskiej składanki, nawiązującej do francuskiego trendu z muzyką lounge - Pieprz i Wanilia vol.2

"Pieprz i Wanilia vol.2", to dalszy ciąg smakowitej muzycznej podróży w czasie i przestrzeni, od klasycznego soulu do nowoczesnych brzmień nu jazz i chill out, od Ameryki Południowej i Północnej, poprzez Afrykę i Europę, aż do dalekiej Azji.

Odbiór pierwszej części tej kompilacji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza, że obrany kierunek był nie tylko prawidłowy, ale i bardzo oczekiwany - mówi twórca serii Pieprz i Wanilia Stanisław Trzciński. - Zachęceni ciepłym przyjęciem krytyków, i przede wszystkim słuchaczy, proponujemy drugą część kompilacji Pieprz i Wanilia. Tak jak i okładka albumów - zawartość tym razem będzie bardziej ognista i energetyczna. Proponujemy więcej utworów hinduskich oraz hiszpańskich, poza tym tradycyjnie elementy południowo i północno amerykańskie i arabskie znajdują się w przewadze - dodaje Trzciński.

Na albumie vol. 2 znajdziemy między innymi Macy Gray, Joao Gilberto, Natacha Atlas, Randy Crawford, Craig David, Lara Fabian, Asian Dub Foundation & Sinead O'Connor, Craig Armstrong, James Brown, Gotan Project, Nusrat Fateh Ali Khan, Chet Baker i wielu innych.

Premiera 29 września 2005


(EMI Music)
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017