13 czerwca 2012 08:52

Nowa pula biletów na Eltona Johna za 99 zł

300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych na koncert Eltona Johna w Łodzi trafi do sprzedaży we wtorek, 12 czerwca. To końcowe uzupełnienie puli najtańszych wejściówek.  Wcześniejsze zostały sprzedane w kilka dni.

 [img:1]

Najtańsza pula biletów na koncert Eltona Johna to doskonała szansa, żeby zobaczyć występ jednego z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku w bardzo przystępnej cenie.

- To dodatkowa pula biletów. Trzeba się jednak bardzo pośpieszyć z ich zakupem, ponieważ ich liczba jest mocno ograniczona – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Eltona Johna. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie.

W rezultacie do sprzedaży trafiło 300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych. Bilety są już do kupienia w wybranych punktach.


-  Koncerty Eltona Johna wzbudzają naprawdę ogromne zainteresowanie. Ostatnio piosenkarz wystąpił w trakcie diamentowego Jubileuszu Królowej Elżbiety. To wydarzenie odbiło się bardzo głośnym echem na całym świecie i długo nie schodziło z pierwszych stron gazet.  To tylko potwierdza, że 7 lipca do Polski przyjedzie wielki artysta  – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Eltona Johna w Łodzi można nabywać poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017