9 lipca 2012 11:04

Elton John porwał Atlas Arenę

To było kolejne wielkie wydarzenie w hali Atlas Arena. Po koncercie Andrea Bocellego, do Łodzi przyjechał Elton John, jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku. Artysta zafundował publiczności niesamowite show i w trakcie ponad dwugodzinnego koncertu zaprezentował swoje największe przeboje.

[img:1]

Koncert Eltona Johna był trzecim wielkim wydarzeniem w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", którego organizatorami są agencja Prestige MJM i Radio Złote Przeboje. Zainteresowanie występem artysty w Łodzi było bardzo duże i narastało z dnia na dzień. - Po odwołaniu koncertu w Gdańsku obserwowaliśmy duże zainteresowanie występem Eltona Johna w Łodzi. Wielu jego fanów postanowiło przyjechać na koncert organizowany przez naszą firmę i nie przepuścić szansy na zobaczenie swojego ulubieńca. Potwierdziła to sprzedaż wejściówek w dniu koncertu, która stała na naprawdę wysokim poziomie – poinformował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Elton John w Łodzi pojawił się w dniu koncertu i wylądował na miejscowym lotnisku o 15:30. Artysta natychmiast udał się do hali Atlas Arena, by jak najlepiej przygotować się do swojego występu. Nie zawiódł, zaprezentował swoje największe przeboje" i porwał publiczność. Piosenkarz miał genialny kontakt ze swoimi fanami, którzy wspólnie z nim śpiewali jego największe hity. - To potwierdziło, że Elton John to nie tylko miliony sprzedanych płyt, ale także znakomite i porywające koncerty na żywo – powiedział Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. - Fajnie się przenieść do przeszłości. W programie śpiewałem kiedyś jego utwór. Jestem bardzo zadowolony, że pojawiłem się na tym koncercie. Jeżdżę na wiele koncertów, ale te z "tamtych czasów" trafiają do mnie bardzo – powiedział obecny na koncercie Eltona Johna piosenkarz Michał Szpak.

Piosenkarz miał wiele życzeń. Dwumetrowe palmy, specjalne lampy w garderobach czy róże w stylu pave to tylko niektóre z nich. Organizatorzy w Atlas Arenie pojawili się już dzień przed koncertem, by w stu procentach spełnić wszystkie wymagania gwiazdora. - Łatwo nie było, bo ich lista była naprawdę długa. Piosenkarz zażczył sobie między innymi w swojej garderobie telewizję z kanałami sportowymi i innymi programami w języku angielskim. Musieliśmy w bardzo szybkim tempie to zorganizować. Podobnych przypadków było zresztą więcej. Najważniejsze, że się udało. Wszystko wskazuje, że Elton John wyleciał z Polski zadowolony – powiedział Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Po blisko 150 minutach, Elton John zakończył swój występ. Swoim fanom rozdał mnóstwo autografów ze sceny, a na pożegnanie z polską publicznością... ponownie zaśpiewał. - Bisy były po prostu niesamowite – mówili wychodzący z hali fani, wsród których nie zabrakło gości z bardzo daleka. - Warto bowiem powiedzieć, że na koncercie Eltona Johna pojawiło się kilku Norwegów, którzy pojechali na odwołany koncert do Gdańska. Kiedy się o tym dowiedzieli, wzięli taksówkę i przyjechali prosto do Łodzi, by podziwiać Eltona w Atlas Arenie – powiedział Janusz Stefański organizator koncertu.

Koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie przejdzie do historii jako wielkie wydarzenie. Artysta nie tylko znakomicie śpiewał swoje największe przeboje, ale także miał doskonały kontakt z publicznością. Spełnił marzenia wielu fanów, również tych najmłodszych...

[img:2]

Blisko 130 minut trwał koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. Artysta stanął na wysokości zadania i potwierdził, że mimo upływu czasu znajduje się w znakomitej formie. 7 lipca jego największe przeboje po raz kolejny zabrzmiały wyjątkowo. Niepowtarzalną atmosferę piosenkarz stworzył nie tylko swoimi utworami, ale również poprzez kontakt z publicznością. Pod koniec występu rozdał autografy niemal wszystkim fanom, którzy znaleźli się pod sceną. Spełnił również marzenia swojej najmłodszej fanki.

Pod koniec występu na scenę wbiegła pięcioletnia dziewczynka z prośbą o autograf. Wzruszony gwiazdor oczywiście nie odmówił, złożył podpis, a także pocałował ją w policzek.

- To była bez wątpienia wzruszająca chwila. Elton John mówił nam zresztą o tym wydarzeniu po koncercie i był bardzo podeskcytowany. Podkreślił również, że fani stworzyli tak niezapomnianą atmosferę, że z wielką przyjemnością przedłużył swój występ. Warto bowiem powiedzieć, że nawet my, organizatorzy nie zakładaliśmy, że jego koncert potrwa tak długo – powiedział Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje była organizatorem koncertu w Łodzi.

Cykl "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" trwa tym samym w najlepsze. Już za cztery dni do Polski przyjedzie kolejna niekwestionowana gwiazda. Tym razem będzie to legenda muzyki rockowej, za którą na całym świecie uważany jest zespół Guns N` Roses. - Już jutro wyjeżdżamy do Rybnika i rozpoczynamy przygotowania do tego koncertu. W tym przypadku Axl Rose i spółka mają również bardzo wiele wymagań, które momentami sięgają gwiazd. Jesteśmy jednak przekonani, że czeka nas kolejne wspaniałe widowisko, które nieprzypadkowo zostało przecież okrzyknięte mianem jednego z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce – zapowiedział rzecznik prasowy Prestige MJM Jarosław Galewski.

Na koncercie Eltona Johna bawiło się ponad osiem tysięcy fanów artysty.  

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017