15 stycznia 2015 13:26

Weź udział w afterparty po koncercie Queen

[img:1]

21 lutego w Kraków Arenie wystąpi Queen wraz z Adamem Lambertem. Fani zespołu postanowili zorganizować dojazd na koncert oraz afterparty po występie.

Queen to bezsprzecznie jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki rozrywkowej. Co było największym ich największym atutem? Głos Freddiego Mercury’ego? Talenty muzyczne wszystkich członków grupy? Fakt, że przez 20 lat kariery tworzyła ją ta sama czwórka? Ogromna różnorodność muzyki? Niezwykła łatwość w tworzeniu ponadczasowych przebojów? A może miliony sprzedanych płyt, mnóstwo utworów na listach przebojów, wiele pobitych rekordów i przełamanych granic? Co by to jednak nie było, zespół zasłużył na miano legendarnego. Warto spotkać się z tą legendą w lutym w Krakowie pomimo tego, iż z oryginalnego składu została tylko połowa (Freddie Mercury zmarł w 1991 roku a basista John Deacon wycofał się z życia muzycznego).

Założyciele Queen - Roger Taylor i Brian May spotkali się z Adamem Lambertem podczas finału 8. edycji programu „American Idol” w maju 2009 r., kiedy wspólnie wykonali „We Are the Champions”. Miało to miejsce bezpośrednio przed ogłoszeniem wyników programu, w którym Lambert – 32-letni amerykański piosenkarz (mający w dorobku dwa albumu studyjne), autor tekstów i aktor – zajął drugie miejsce. Już wtedy pojawiły się spekulacje na temat ich współpracy. Lambert wystąpił z muzykami Queen raz jeszcze, na uroczystości MTV Europe Awards w listopadzie 2011 r. Występ został na tyle dobrze przyjęty przez publiczność, że muzycy postanowili dać kilka koncertów w 2012 roku. 7 lipca tego roku wystąpili we Wrocławiu na Stadionie Miejskim, co było pierwszym i długo wyczekiwanym koncertem Queen w naszym kraju. Sukces tej minitrasy sprawił, że w okresie wakacyjnym w 2014 r. muzycy zdecydowali się na duże tournée obejmujące swoim zasięgiem przede wszystkim Amerykę Północną, ale także Australię i Nową Zelandię oraz Azję. W styczniu tego roku zespół, który uzupełniają Spike Edney, syn Taylora – Rufus i basista Neil Fairclough, wyruszył zaś w halową trasę po Europie. Ostatnio dołączono do niej jeszcze jeden koncert, który 21 lutego odbędzie się w Arenie Kraków!

Jak piszą organizatorzy akcji:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe na koncert zespołu Queen z gościnnym udziałem Adama Lamberta, który odbędzie się w hali ARENA w Krakowie w sobotę 21 lutego 2015 roku!

Wyjazd na to wydarzenie nastąpi z Warszawy, spod Sali Kongresowej PKiN w dniu koncertu o godz. 11.00. Przyjazd do Krakowa ok. godziny 16.00. Po koncercie, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20.00 (otwarcie bram od 18.30) wszystkich uczestników wyjazdu zapraszamy na AfterParty, organizowane przez Polski Fanklub Queen, które rozpocznie się w krakowskim klubie RE (na ul. Św. Krzyża 4 - http://www.klubre.pl) niedługo po zakończeniu koncertu.


Wyjazd z Krakowa nastąpi  w niedzielę 22 lutego ok. godz. 2.00 nad ranem, po AfterParty. Przyjazd do Warszawy godz. 7.00-8.00.

Istnieje możliwość zatrzymania się w innych miastach w celu zabrania i/lub wysadzenia uczestników wyjazdu. Trasa przejazdu: Warszawa-Radom-Kielce-Kraków


Koszt całościowy to 250 zł. Cena zawiera: przejazd komfortowy busem  z klimatyzacją, obecność pilota, opłaty drogowe, parking w miejscu koncertu, ubezpieczenie NNW, transfer z hali na AfterParty oraz udział w AfterParty.

Bus wyposażony jest w dvd, podczas drogi będzie możliwość obejrzenia wybranych koncertów Queen i posłuchania ich największych przebojów.

Opcjonalnie przewidziana jest możliwość zwiedzania miasta oraz „czas wolny” przed koncertem. Cena nie zawiera biletu na koncert! Jesteśmy jednak w stanie bezpłatnie pomóc Państwu w zakupie biletu/biletów.

Bilety na koncert Queen + Adam Lambert można kupować za pośrednictwem stron: www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl

Organizatorem koncertu jest firma MetalMind. Na stronie www.koncert.queen.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje nt. koncertu oraz AfterParty.

W sprawach szczegółów wyjazdu proszę kontaktować się z numerem 662 001 449 oraz drogą mailową: biuro@klasykarozrywki.pl

Ilość miejsc ograniczona! Istnieje możliwość odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych! W przypadku innej niż zakładana liczby uczestników cena i warunki wyjazdu mogą ulec nieznacznym zmianom!

Wyjazd współorganizujemy z firmą Maloka Travel (www.malokatravel.pl).

Pieniądze należy wpłacać na konto: Bank Millennium oddział Grodzisk Mazowiecki

84 1160 2202 0000 0001 5866 2192

Biuro Podróży Maloka Travel

ul. Bairda 8/15

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Z dopiskiem: Queen + Adam Lambert – Klasyka Rozrywki.

Zapraszamy też tutaj: https://www.facebook.com/events/1606888889541992/?ref_dashboard_filter=upcoming

Rock
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017