11 stycznia 2017 09:59

Finał WOŚP w Londynie

[img:1]

Polacy mieszkający zagranicą wspierają WOŚP od lat. Finał WOŚP w Londynie to praca największego zagranicznego sztabu. Impreza z tej okazji w tym roku odbędzie się w klubie The Grand (The Clapham Grand, 21- 25 St. John’s Hill).

Całość imprezy organizowana jest przez największe Polonijne stowarzyszenie w Wielkiej Brytanii Hurricane of Hearts istniejące od 6 lat. Tworzą oni najpopularniejsze akcje promujące Polskę na arenie międzynarodowej. Za swoją działalność otrzymali podziękowania od królowej Anglii oraz wszystkich najważniejszych członków rodziny królewskiej - przede wszystkim za akcję Szachownica Lotnicza Symbolem Przyjaźni Polsko-Brytyjskiej, o której mówiły media brytyjskie (BBC, ITV, Metro, The Evening Standard itp) .

Teraz przygotowują się do kolejnego Finału. Co roku biją rekordy i przelewają na konto Orkiestry tysiące funtów szterlingów! W tym roku też jest taki plan.

Z Polski zaprosili ponad 50 gości, którzy uświetnią imprezę.

prowadzący:
Agata Młynarska
Mariusz Kałamaga

artyści:
m.in.
Elektryczne Gitary
Lipali
Gabriel Fleszar
Martin Fitch - Marcin Mroziński

Poza tym spodziewać możemy się wiele innych atrakcji jak pokaz mody, występ artystów Bollywood, Hare Krishna, Tatary itp.

 

Jak mówią - "Naszą misją jest przede wszystkim pokazanie Polaków w pozytywnym świetle, którzy działają przy tak szlachetnej imprezie".

Rock Polskie
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017