18 kwietnia 2017 11:40

Debiutancki krążek projektu The Thrillseekers

14 kwietnia na półki sklepowe trafiło wydawnictwo, na które fani muzyki elektronicznej czekali prawie dwie dekady. Album pt. "Escape" to dzieło kompletne, pełne niezwykle klimatycznych i emocjonalnych produkcji. Debiutancki materiał The Thrillseekers dowodzi, że trance wciąż ma się dobrze.

W 1999 roku, światło dzienne ujrzał utwór pt. „Synaesthesia”. Ten debiutancki singiel projektu The Thrillseekers, okazał się klubowym hitem oraz jedną z najważniejszych produkcji w historii muzyki trance. Z podobnym entuzjazmem zostały przyjęte kolejne, czyli „Escape” i „By Your Side”. Dzięki wsparciu światowej sławy DJ’ów, odpowiadający za nie Steve Helstrip, stał się postacią znaną i rozpoznawalną na całym globie.

 

 

Dziś, po 18 latach aktywności na scenie klubowej, przyszedł czas na pierwszy, pełnowymiarowy album Brytyjczyka, który w swojej długoletniej karierze występował także pod aliasami Rapid Eye, En Motion oraz Hydra. Wydawnictwo „Escape”, ukazuje się nakładem wytwórni Future Sound Of Egypt i zawiera 12 perfekcyjnie dopracowanych kompozycji. Od nostalgicznego downtempo, po energetyczny trance. Steve bardzo umiejętnie wprowadza nas w klimat swojej pięknej podróży, będącej muzyczną ucieczką od codzienności. Pomagają mu w tym znakomite wokalistki Shannon Hurley, Gina Dootson, Katherine Amy oraz Stine Grove.

 

Tracklista

 1. In These Arms
 2. Stay (Here With Me) (with Shannon Hurley)
 3. Without You (with Gina Dootson)
 4. Amber (The Thrillseekers pres. Hydra)
 5. How Will I Know (with Stine Grove)
 6. For All That You Are
 7. Anywhere With You (with Stine Grove)
 8. I Gotta Let You Know (with Katherine Amy)
 9. Love Me For A Day (with Shannon Hurley)
 10. Halcyon 2016
 11. Escape (2016 Album Mix)
 12. Where Are You Now (with Stine Grove)

 

Electro & dance
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017