7 września 2017 20:48

"Scream" - nowa kompilacja Michaela Jacksona

[img:1]

Sony Music/ Epic / Legacy Recordings we współpracy z The Estate of Michael Jackson z dumą zapowiadają premierę niezwykłej kompilacji trzynastu najbardziej tanecznych i elektryzujących hitów Michaela Jacksona. Dodatkowo album "SCREAM" zawiera bonusowy mash-up "Blood on the Dance Floor X Dangerous" przygotowany specjalnie na tę kompilację przez duet remixerów The White Panda.

Płyta "SCREAM" dostępna będzie w dwóch formatach fizycznych: album CD oraz jako dwupłytowy album winylowy (premiera 27 października 2017) . "SCREAM" znajdziecie również w serwisach cyfrowych. Każdy utwór, jaki znalazł się na tym albumie jest na swój sposób niezwykły. "Dirty Diana" to piąty singiel z albumu "Bad", który stał się numerem jeden na światowych listach przebojów. Utwór Thriller jest siódmym z dziesięciu najlepszych singli z albumu wszech czasów, jakim jest płyta "Thriller". Piosenka "Scream" to jedyny duet Michaela Jacksona z siostrą artysty Janet. Usłyszymy tu również utwór "Torture" z repertuaru grypy The Jacksons oraz "This Place Hotel" - pierwszy singiel napisany i skomponowany wyłącznie przez Michaela. Kolejna perełką, jaką tu znajdziemy jest skomponowany przez Rockwella utwór "Somebody's Watching Me".

Jesienią tego roku fani artysty zaproszeni zostaną do świętowania premiery albumu "SCREAM". W sześciu największych miastach świata: Paryżu, Londynie, Sydney, Berlinie, Los Angeles i Tokio odbędą się pokazy filmów Michaela z albumu "SCREAM", w tym 40-minutowy "Ghosts". Więcej informacji dotyczących oficjalnych obchodów premiery albumu "SCREAM" zostanie ogłoszone w najbliższych dniach.

Tracklista:

1. This Place Hotel
2. Thriller
3. Blood On The Dance Floor
4. Somebody’s Watching Me
5. Dirty Diana
6. Torture
7. Leave Me Alone
8. Scream
9. Dangerous
10. Unbreakable
11. Xscape
12. Threatened
13. Ghosts
14. Bonus Track: Blood On The Dance Floor X Dangerous (The White Panda Mash-Up)

Pop
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017