8 września 2017 21:28

Kasia Kowalska akustycznie w Krakowie

[img:1]

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej wystąpi 11 listopada w krakowskim Kijów.Centrum. 

Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat. Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya” (premiera owego albumu: jesień 2017 roku). Zapraszamy na pełen przebojów i magii, klimatyczny i elegancki koncert w Kijów Centrum w Krakowie.

 

 

Kasia Kowalska Akustycznie

[img:2]

 

Czas i miejsce

 
  • Kraków - 11.11.2017 - Kijów Centrum, al. Krasińskiego 34
  • Otwarcie wejść: 17:30,  Start: 19:00

 

Bilety

 
  • Przedsprzedaż: 99 zł, 89 zł, 79 zł, w dniu koncertu: 110 zł, 100 zł, 90 zł
  • Do nabycia: Kijów Centrum, al. Krasińskiego 34 lub z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 

TICKETPRO - Kup bilet nie wychodząc z domu:

http://www.ticketpro.pl/muzyka/rock-pop/1154874-kasia-kowalska.html

Polskie Rock
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017