1 listopada 2017 14:02

Black Label Society na dwóch koncertach w Polsce

[img:1]

Formacja Black Label Society przyjedzie do naszego kraju w marcu na dwa koncerty. Grupa będzie promowała swój najnowszy album 20 marca w Klubie Studio, a dzień później w warwszawskiej Stodole. 

Nowy album zespołu "Grimmest Hits" ukaże się 19 stycznia. Singiel „Room Of Nightmares” jest dostępny u wszystkich dostawców usług cyfrowych oraz w serwisach streamingowych. Kawałek ten jest także tak zwanym iTunes Instant Gratification, co oznacza, że fani, którzy zamówią album na iTunes w przedsprzedaży, automatycznie pobiorą „Room Of Nightmares”. 

BLACK LABEL SOCIETY to: Zakk Wylde – wokal/gitara, John DeServio – bas, Dario Lorina – gitara, Jeff Fabb – perkusja.

Podczas miesięcznej trasy po Europie BLS zagrają między innymi w kultowym Royal Albert Hall w Londynie 5 kwietnia 2018 roku. Teraz, po wydaniu już dziesięciu płyt studyjnych, setlista będzie doskonale odzwierciedlała karierę BLS. Leader zespołu Zakk Wylde będzie dzierżył swoją gitarę jak Wiking broń, wydobywając grube riffy i wyciskając wyraziste dźwięki, jakby chwała Berserker zależała od każdej nuty.Bilety w sprzedaży od piątku, 3 listopada od 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 2 listopada w godzinach 10.00 – 22.00.

Ceny biletów: 129 zł (miejsca stojące) oraz 149 zł (miejsca siedzące/balkony).

Metal
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017