6 listopada 2017 14:30

Koncerty:

26.06 | Kraków Impact Festival: Ozzy Osbourne Kup bilet

OZZY OSBOURNE headlinerem Impact Festival 2018

[img:1]

W przyszłym roku odbędzie się szósta edycja Impact Festival. Hedlinerem festiwalu został Ozzy Osbourne. Artysta będzie świętować na festiwalu swój jubileusz 50-lecia na scenie. Na imprezie wystąpi w ramach trasy Farwell World Tour, która potrwa do 2020 roku. Będzie to ostatnie tournée w karierze artysty. Niebawem poznamy kolejnych artystów. 

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, OZZY OSBOURNE - członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy®, piosenkach, autor piosenek - świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. OZZY nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę,” mówi OZZY. “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę zaprzeczyć, że tu i ówdzie jeszcze kiedyś nie wystąpię”.

Podczas trasy OZZY’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00.
Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

OZZY OSBOURNE headlinerem
IMPACT FESTIVAL 2018
26 czerwca // TAURON Arena Kraków

 

Metal
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017