22 grudnia 2017 22:37
Info Filharmonia Narodowa Filharmonia Narodowa tel: +48 22 55 17 111 www.filharmonia.pl

Sylwester w Filharmonii Narodowej

Koncert w stylu wiedeńskim oraz powrót do tradycji wytwornych bali - zapraszamy do Filharmonii Narodowej na wieczór sylwestrowy w wyjątkowej atmosferze.

Podczas koncertu Orkiestra Filharmonii Narodowej pod batutą Maestro Jacka Kaspszyka wykona największe przeboje z operetek Johanna Straussa. Gwiazdą wieczoru będzie zwyciężczyni prestiżowego konkursu BBC Singer of the World w Cardiff (2015) Nadine Koutcher. Artystka na co dzień gości na takich scenach jak Staatsoper w Berlinie czy Theatre du Capitole w Tuluzie. Po koncercie wszyscy goście zaproszeni będą na bal, który otworzy uroczysty polonez.

 

[img:1]

 

W Sali Balowej najpiękniejsze kompozycje rodziny Straussów, Kálmána, Abrahama, Lehára, Offenbacha, Stolza, Zellera, Ziehrera oraz popularne melodie operetkowe, musicalowe i filmowe zagra Salonowa Orkiestra Johanna Straussa pod batutą Piotra Skubisa. W foyer Sali Kameralnej zaś do tańca twistów i rock&rolli zachęci Big Band - Tomasz Bielski Jazz Orchestra. Nie zabraknie też profesjonalnego DJ’a. Filharmonia zapewnia poczęstunek, na który złożą się szwedzkie stoły w sześciu salach (ciepłe i zimne dania, przystawki, sałatki i desery) oraz open-bar.  

Na wieczór sylwestrowy zaprasza Mecenas Roku Filharmonii Narodowej PGE Polska Grupa Energetyczna.

 

Szczegółowe informacje:

 
 
Klasyka
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017