4 grudnia 2017 11:59

Koncerty:

23.09 - 24.09 | The Rasmus bilety dostępne na www.ticketmaster.pl Kup bilet

The Rasmus ponownie w Polsce

[img:1]

Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do Polski w 2018 roku.

The Rasmus wracają po krótkiej przerwie! Przyjadą w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.
Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.

O nowym singlu The Rasmus „Paradise” (z ang. „Raj”), Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”


THE RASMUS
23.09.2018 Gdańsk, Stary Maneż
24.09.2018 Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Bilety w cenie 89 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na Stodola.pl i www.LiveNation.pl

Rock
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017