6 lutego 2018 15:51

G-EAZY - The Beautiful & Damned Tour w Warszawie

[img:1]

G- EAZY ogłosił The Beautiful & Damned Tour, z udziałem gości specjalnych: Stefflon Don i Yung Pinch. Raper wystąpi też w Warszawie - 10 maja 2018 roku w Hali Torwar.

G-EAZY – raper i producent, którego płyty pokryły się multiplatyną, ogłosił trasę koncertową The Beautiful & Damned Tour promującą najnowszy album  studyjny THE BEAUTIFUL & DAMNED, który został wydany w grudniu ubiegłego roku.

Trasa rozpoczyna się 15 lutego 2018 r. w Houston w Teksasie i zagości w najważniejszych miastach w USA i w Kanadzie - nie zabraknie również Europy. G-EAZY wystąpi 10 maja 2018 r. w warszawskiej Hali Torwar. W roli supportu koncertu wystąpią Stefflon Don i Yung Pinch. Od wielu lat G jest znany z tego, że jego koncerty poprzedzają występy najwybitniejszych talentów, czego dowodem jest współpraca z takimi artystami jak: Kehlani, Carnage, KYLE, Tory Lanez czy Nef The Pharaoh.Począwszy od 14 grudnia, przez pięć dni, G-Eazy zabierał swoich fanów w podróż w czasie obejmującą okres przed, w trakcie i po wydaniu jego nowego albumu, The Beautiful & Damned. Fani na całym świecie mogli codziennie oglądać na kanale YouTube filmy z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z promocją nowego albumu. Zobaczyć można ekscytujące podróże, występy promocyjne, chwile refleksji, a także natłok spotkań związanych z promocją albumu. Filmy wideo były dodawane codziennie, ponieważ jak mówi G: "Moi fani na YouTube są z całego świata, więc strefy czasowe nie mają znaczenia. Chcę podzielić się z fanami, gdy coś się dzieje, aby mogli zaangażować się w czasie rzeczywistym i mieć wpływ na podróż, w której jesteśmy razem. "

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 9 lutego o godz. 10:00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rusza 8 lutego o godz. 10:00.

Hip-Hop & Rap
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017