8 lutego 2018 17:40

Janusz Panasewicz zaprasza na koncerty "Lady Pank Symfonicznie"

[img:1]

Zaledwie 9 tygodni dzieli nas od dwóch symfonicznych koncertów Lady Pank, w ramach których legenda polskiego rocka wystąpi na jednej scenie z 40-osobową orkiestrą symfoniczną! Wydarzenia odbędą się w Warszawie oraz w Gdyni. Na wyjątkowe występy symfoniczne wszystkich fanów postanowił zaprosić Janusz Panasewicz.

Janusz Panasewicz zaprasza na koncert:

"Tacy Sami", "Marchewkowe Pole", „Wenus Mars", "Zawsze tam, gdzie Ty" czy "Mała Lady Pank" to utwory, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rocka. I choć wiele pokoleń słuchaczy niejednokrotnie miało okazję usłyszeć je na żywo, ich symfoniczne aranżacje pozwalają odkryć je zupełnie na nowo.

Dwa symfoniczne koncerty Lady Pank, zaplanowane na 15 kwietnia (Torwar, Warszawa) oraz 19 kwietnia (Gdynia Arena) to wydarzenia o dużym rozmachu produkcyjnym. Na scenie, oprócz członków zespołu, pojawi się również 40-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, pod batutą Andrzeja Szczypiorskiego. Całość zagwarantuje słuchaczom niezapomniane brzmienie, różniące się od tego, które znamy z klubowych występów grupy.

Lady Pank Symfonicznie:

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):
Kategoria I - 155 PLN
Kategoria II - 125 PLN
Kategoria III - 95 PLN
Kategoria IV - 65 PLN (tylko w Gdyni)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa:
15 kwietnia - Torwar, Warszawa
19 kwietnia - Gdynia Arena, Gdynia

Polskie Rock
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017