11 lutego 2018 09:41

The Great Escape z pełnym line-upem

[img:1]
The Great Escape to festiwal nowej muzyki, prezentujący 450 artystów z całego świata w ponad 30 pełnych wrażeń miejscach w Brighton, 17-19 maja. To pierwsze miejsce, w którym można odkryć swojego ulubionego artystę i zobaczyć go w intymnej scenerii, zanim przejdzie do głównych scen festiwalowych.

TGE bierze również udział w przemyśle muzycznym prowadząc konwent wraz z koncertami zawierającymi wnikliwe panele, aktualne debaty, przemówienia programowe i możliwości nawiązywania kontaktów.

"Choć podobne do nowej mekki muzycznej SXSW w Teksasie, pod wieloma względami odpowiednik imprezy w Wielkiej Brytanii jest lepszy: łatwiejszy w zarządzaniu, mniej prowadzony przez markę i z tak wieloma nowymi talentami, którzy grają w małych klubach w Brighton."
- The Times

"Festiwal siedzi w przestrzeni własnej. Rozliczając bardzo międzynarodowy skład w bardzo brytyjskim mieście, może on rywalizować z dowolnym międzynarodowym konkurentem w Wielkiej Brytanii według wartości i różnorodności "
- Virtual Festivals

"The Great Escape stało się najlepszym miejscem w Europie do odkrywania nowych zespołów"
- The Times

"Cannes ze świata muzyki"
- Steve Lamacq, BBC Radio 6 Music

"Jako jedna z największych imprez muzycznych w Europie, The Great Escape w Brighton było fantastycznym początkiem sezonu festiwalowego w Wielkiej Brytanii. Przekształcanie tętniącego życiem nadmorskiego miasteczka w mekkę dla melomanów i muzyków grających ... The Great Escape okazał się po raz kolejny wielkim sukcesem." - Magazyn 1883

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017