6 marca 2018 11:07

NOS Alive z kolejnymi gwiazdami

[img:1]
Portugalski festiwal odkrywa kolejnych wykonawców w swoim line-upie.  W Lizbonie zagrają największe gwiazdy o światowym formacie. 

Nine Inch Nails, MGMT, Sampha, Alice in Chains i Last Internacional to najnowsi artyści, którzy dołączają do festiwalu NOS Alive, po tym, jak Jack White i Eels zostali potwierdzeni w zeszłym tygodniu.

Trent Reznor i jego zespół pojawią się na scenie NOS w czwartek, 12 lipca. Podczas gdy Sampha, MGMT, Alice in Chains i Last Internacional grają w sobotę 14 lipca na portugalskiej fieście muzycznej. Karnet dwudniowy jest nadal dostępny na czwartek i piątek, trzydniowe karnete są wyprzedany.

Line-up NOS Alive już teraz wygląda świetnie. Na festiwalu zagrają m.in. Queens Of The Stone Age, Jack White, The National, Pearl Jam, Future Islands, Franz Ferdinand, Rag N Bone Man, Eels, Chvrches, At The Drive In , Perfume Genius, Portugal. The Man, Wolf Alice, Khalid, Friendly Fires, The Kooks, Marmozets, Two Door Cinema Club, Real Estate i Mallu Magalhães. Bilety są już w sprzedaży od nosalive.com. Trzydniowy festiwal odbędzie się w Passeio Marítimo de Algés na wybrzeżu słonecznej Lizbony, w długi weekend 12-14 lipca 2018 roku.

Festiwal NOS Alive rozwija swoją imponującą międzynarodową reputację jako największa letnia impreza w Portugalii i jest uważany za jeden z najlepszych festiwali świata przez The Guardian, The Independent, NME, CNN, Rolling Stone, Vogue oraz wielu innych.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017