8 marca 2018 10:21

Angielski Boomtown szykuje nową edycję

[img:1]
Boomtown to miasto zachwytu, teatr i społeczność z zapierającymi dech w piersiach zawiłymi scenami i ulicami, które czekają na odkrycie.

Festiwal składa się z jedenastu dzielnic miasta rozciągających się na cztery obszary: Hilltop, Downtown, Temple Valley i Whistlers Green. Każda dzielnica wypełniona jest w pełni wciągającymi miejscami i postaciami.

Jako młody, ambitny zespół entuzjastów rozrywki na żywo, ekipa Boomtown postanowiła stworzyć miejsce z jednymi z najlepszych wrażeń w festiwalowym świecie, łącząc muzykę z teatrem, interaktywną scenografią, wolnością i eskapizmem dla wszystkich grup wiekowych i środowisk.

Boomtown to eklektyczny, wielogatunkowy festiwal muzyczny w Winchester, w Wielkiej Brytanii. Bezkonkurencyjny w swej oryginalności i różnorodności, łączący reggae, ska, folk, grime, garage, house, jungle, drum & bass, electro-swing i wiele więcej.

Bezgraniczna kreatywność zamienia skromny obszar angielskiej wsi w fenomenalny alternatywny świat, tworząc tymczasowe miasto i cywilizację wraz z dzielnicami (i ich mieszkańcami), z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter i muzyczne otoczenie.

Każdego roku festiwal to nowy rozdział w historii jako jeden z najbardziej eksperymentalnych i pomysłowych wydarzeń na świecie.

Przekształcając swoją witrynę w stare miasto, przypominające scenografię filmową, BoomTown to festiwal w pełni wciągający, a festiwalowicze zachęcani są do wskakiwania i bycia częścią jego twórczej historii.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017