12 marca 2018 19:21

HUNTER zaprasza na koncert w Stodole

[img:1]

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od koncertu formacji HUNTER w Stodole! Grupa dowodzona przez Pawła „Draka” Grzegorczyka już 20 kwietnia zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory, jak również materiał z najnowszego albumu "NieWolnOść". W roli supportów wystąpią zespoły Ziemia Zakazana oraz Liblikas (Estonia). Z okazji zbliżajacego się występu muzycy postanowili samodzielnie zaprosić fanów do udziału w wydarzeniu. 

Choć formacji HUNTER nikomu przedstawiać nie trzeba, warto podkreślić, że jest to grupa spod znaku niekonwencjonalnego mocnego grania oraz jeden z zespołów, który swoją oryginalnością stara się wyznaczyć nowe przestrzenie w muzyce. Zespół ma na koncie 7 albumów studyjnych, spośród który ostatni - "NieWolnOść" – ukazał się w 2016 roku. Nowy krążek spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.

HUNTER zaprasza na koncert w Stodole:Podczas kwietniowego występu zespołu w Stodole będzie można usłyszeć zarówno nowe utwory, jak przekrój kompozycji z poprzednich płyt. Tradycyjnie będzie to ukłon dla wszystkich fanów – zarówno tych starszych, jak i młodszych. Jak przystało na tę grupę, tego wieczoru nie zabraknie solidnej dawki heavy metalu oraz dobrej zabawy!

Bilety:
Przedsprzedaż – 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkon)
W dniu koncertu – 59 PLN (stojące), 79 PLN (balkony)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Polskie Metal
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017