5 kwietnia 2018 22:29

Godsmack w nowym teledysku

[img:1]

Zespół Godsmack zaprezentował przezabawny klip do piosenki „Bulletproof”, która zapowiada nową płytę amerykańskiej formacji, When Legends Rise. W teledysku gościnnie pojawiają się Sebastian Bach oraz Billy Ray Cyrus. Premiera nowego krążka zaplanowana jest na 27 kwietnia.

W teledysku “Bulletproof” menedżer Godsmack – w role którego wcielił się prawdziwy menedżer formacji, Paul Geary – sugeruje zespołowi, że czas na rozszerzenie bazy fanów poprzez współpracę z nowymi (i niemającymi pojęcia, o co chodzi w Godsmack) reżyserami. Twórców zagrali Sebastian Bach oraz Billy Ray Cyrus. Po wysłuchaniu wielu mniej lub bardziej niedorzecznych pomysłów na klipy, wokalista i gitarzysta Sully Erna decyduje się zaangażować do reżyserii wideo pochodzącego z Sycylii kuzyna, Salvatore Pasquale. Na planie wszystko zmierza ku katastrofie…

– „To nie tylko klip, co wręcz film krótkometrażowy. Napisałem większą część scenariusza, pomagali mi Troy Smith oraz Kenny Funk. Uwielbiamy się wygłupiać. W muzyce chodzi o zabawę w tym samym stopniu co o sztukę. Zespół wyszedł z pomysłem, abym zajął się reżyserią teledysku. Trochę podkręciłem to i owo i wyszedł efekt komediowy, który jest po prostu przedstawieniem rzeczywistości w krzywym zwierciadle. Jeśli komuś się nie spodoba taka koncepcja, najwyraźniej podchodzi do życia zbyt poważnie” – wyjaśnia Erna.

Salvatore Pasquale odmówił oficjalnego komentarza, powiedział jedynie: – „Scenariusz do klipu od początku wydawał mi się beznadziejny. Następnym razem, jeśli chcecie mieć dobry efekt końcowy, dzwońcie do Pasquale od razu a on zrobi Wam najlepszy teledysk na świecie! Molto Bene! Więcej nie powiem. Ciao!”

20 lat od debiutu i z 20 milionami sprzedanych albumów na całym świecie, Godsmack w składzie Sully Erna, Tony Rombola, Robbie Merrill I Shannon Larkin powracają z When Legends Rise silniejsi niż kiedykolwiek. To pierwsze od czterech lat wydawnictwo zespołu i siódme w ogólnym dorobku.

Rock
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017