12 kwietnia 2018 15:26

This Is Not a Love Song przedstawia lineup

[img:1]
This Is Not a Love Song Festival opiera się na zespole profesjonalistów i ludzi uzależnionych od muzyki. Współczesna scena muzyczna, która powstała w Nîmes w 2012 roku, pracuje nad tym wydarzeniem dzięki szczególnie dynamicznemu stowarzyszeniu muzycznemu Indie Music z siedzibą w Nîmes.

Obecna lokalna scena muzyczna została zorganizowana w Nîmes od 7 września 2012 roku i otrzymała słodkie imię Paloma. Pracownicy chcieli, aby stała się ona nie tylko miejscem emisji, ale także miejscem doświadczeń, tworzenia, wsparcia i szkoleń. Poza siedmioma próbnymi studiami, budynek to 6 mieszkań, w których można gościć artystów. Opierając się na swoim terytorium i poza własnym projektem, Paloma daje duże uznanie stowarzyszeniom amatorskim i wolontariuszom, które mogą w ten sposób rozwijać swoje projekty.

Stowarzyszenie "Come On People" zostało utworzone w kwietniu 2012 roku. Jednak jego członkowie nie są nowymi przybyszami, ale działaczami należącymi do byłych stowarzyszeń. Ich cel jest prosty: promowanie jak najwięcej krajowych i międzynarodowych artystów we wszystkich miejscach w mieście. 

Festiwal This Is Not a Love Song to przede wszystkim wspólny projekt o silnej tożsamości. Został zbudowane wokół osi niezależnej kultury i ma na celu umieszczanie odkryć i podejmowanie ryzyka w centrum projektu i tworzenie nowych relacji z publicznością.

Polegając w pierwszej kolejności na muzyce indie i artystach, które ją reprezentują, albo mają różne wpływy tworząc innowacyjne lub eksperymentalne dźwięki, festiwal idzie dalej niż zwykły muzyczny strumień i odzwierciedla rzeczywisty stan umysłu. Filozofia, która oprócz muzyki odnosi się również do sposobu życia, w którym widownia nie jest z definicji inna niż twórcy. Transmisja muzyczna nie jest jedynie pionową linią, od artysty do publiczności, ale zaprasza wszystkich do myślenia o swojej roli i uczuciach do koncertów. Opierając się na zasadzie "Zrób to sam", jednej z kluczowych koncepcji niezależnej kultury, festiwal oferuje oprócz dziesięciu muzycznych warsztatów ponad dziesięć warsztatów partycypacyjnych w efemerycznym ogrodzie.

This Is Not A Love Song ma zamiar wprowadzić sensację na scenie muzycznej dzięki ambitnemu programowi artystycznemu, w którym pojawiają się dziwni i nowatorscy artyści z referencjami wyjątkowymi.

Poniżej video prezentujące tegoroczny lineup festiwalu:

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017