14 grudnia 2007 10:40

Zakochaj się w Warszawie na Sylwestra!

Koncerty gwiazd, pokaz sztucznych ogni i niepowtarzalna atmosfera! 31 grudnia plac Defilad w Warszawie będzie najgorętszym miejscem w Polsce! Na wyjątkowej zabawie sylwestrowej „Zakochaj się w Warszawie” pod Pałacem Kultury i Nauki Nowy Rok przywitają tysiące warszawiaków!

W tym roku, po raz pierwszy po trzech latach przerwy, Warszawa organizuje wielką imprezę sylwestrową. Bardzo cieszymy się z tego wydarzenia. W ten sposób stolica dołączy do grona największych miast świata, które regularnie organizują dla swoich mieszkańców wydarzenia pozwalające w niepowtarzalny sposób powitać Nowy Rok – mówi Katarzyna Ratajczyk, p.o. dyrektora Biura Promocji Miasta. Na placu Defilad organizatorzy spodziewają się nawet 100 000 ludzi! Specjalnie dla nich powstaną dwie sceny z wielkimi ekranami, na których wystąpią największe gwiazdy z Polski i zagranicy.

Impreza rozpocznie się już o godz. 20.00 i zakończy najwcześniej o godz. 2.30. Tuż przed północą ze zgromadzonymi warszawiakami spotka się Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która odliczy ostatnie chwile mijającego roku i złoży życzenia mieszkańcom stolicy. Równo o godz. 24.00 niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetlą setki fajerwerków, które złożą się na ogromny i zapierający dech w piersiach pokaz sztucznych ogni. Feria świetlistych kształtów i barw będzie trwała ponad 10 minut. W programie wydarzenia przygotowano wiele niespodzianek i konkursów – w trakcie imprezy będzie można wygrać samochód. Imprezę poprowadzi para prezenterów TVN - Marcin Prokop i Dorota Wellman.

Największą gwiazdą wieczoru będzie szwedzka wokalistka September, znana z takich przebojów jak „Looking for love” i „Cry for you”. Zagrają także zespoły i artyści, którzy gwarantują doskonałą zabawę. Na dużej scenie, która zacznie funkcjonować od około godz. 21.15, pojawią się m.in. Lady Pank, T.Love, Kasia Kowalska, Tatiana Okupnik, Bracia, Feel, The Jet Set. Na małej scenie, która ruszy już o godz. 20.00, będzie można usłyszeć energetyczne rytmy miksowane przez słynnego DJ Adamusa oraz nowe wersje znanych przebojów legendarnych Beatlesów. Specjalnie na imprezę zostaną także przygotowane nowe aranżacje najbardziej znanych utworów o stolicy. Nowe wykonania przygotuje Zygmunt Kukla ze swoim zespołem Kukla Band. Przeboje zaśpiewają Kasia Kowalska, Irena Santor, Majka Jeżowska, Krzysiek Zalewski i Maciek Silski oraz Sasha z The Jet Set.

Dla publiczności zostanie przygotowany gorący poczęstunek – bezpłatne porcje warszawskiego żurku będą wydawane od godz. 20.00. Nad bezpieczeństwem wydarzenia czuwać będą wzmocnione siły policyjne oraz ponad 500 profesjonalnych ochroniarzy. W związku z wydarzeniem 31 grudnia od godz. 20.00 zamknięty zostanie odcinek ul. Marszałkowskiej (pomiędzy ul. Świętokrzyską i rondem Dmowskiego).

Na wydarzenie nie można wnosić alkoholu, ani sztucznych ogni – zakaz ten będzie bardzo restrykcyjnie egzekwowany przez ochronę. Teren imprezy będzie ogrodzony. Wejścia, czynne od godz. 19.00, będą zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej (od strony ronda Dmowskiego i przy sklepie EMPiK). Na imprezę będzie też można się dostać od ul. Chmielnej (prześwit pomiędzy Domami Centrum). Przez całą noc sylwestrową będzie kursowało metro z częstotliwością co 15 minut. Ponadto w al. Jana Pawła II będą oczekiwały specjalne tramwaje, które po zakończeniu imprezy pojadą w kierunku największych osiedli mieszkaniowych: Gocławek, Annopol, Żoliborz, os. Górczewska, Nowe Bemowo. Dodatkowym taborem zostaną zasilone linie nocne, a dodatkowo przez cała noc będzie kursował autobus nr 508 oraz tramwaj nr 9.

Imprezę będzie można na żywo obejrzeć w telewizji TVN, która między godz. 22.00 i godz. 1.00 przeprowadzi bezpośrednią transmisję z placu Defilad. Patronami medialnymi wydarzenia są także Dziennik, Radio Zet oraz Onet.pl.

Lista wykonawców:

- September
Szwedzka wokalistka Petra Marklund, która robi zawrotną karierę w Polsce i na świecie. Album "In Orbit" ukazał się w ponad pięćdziesięciu krajach. Trzeci krążek, zatytułowany "Dancing Shoes", ukazał się ostatnio w Polsce 2007 i jest już złotą płytą. Promował go singiel "Can't Get Over".

- Lady Pank
Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka mająca na swoim koncie ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów.

- T. Love
Zespół rockowy założony na początku lat osiemdziesiątych przez wokalistę Zygmunta Staszczyka. Każdy ich koncert pozostaje w pamięci jako show pełne rockowej energii!

- Kasia Kowalska
Wokalistka i aktorka uwielbiana przez publiczność, autorka wielu przebojów.

- Tatiana Okupnik
Jedna z najbardziej popularnych artystek w Polsce, była wokalistka Blue Cafe. Aktualnie gra z nowym zespołem złożonym z amerykańskich muzyków, z którym wystąpiła między innymi jako suport przed warszawskim koncertem The Rolling Stones.

- Feel
Największe muzyczne odkrycie tego roku! Laureat Sopot Festival 2007 z hitem „Jest już ciemno”.

- Bracia
Zespół tworzą Wojciech i Piotr Cugowscy, zwycięzcy festiwalu TOPtrendy 2007 z piosenką „Jeszcze raz”.

- The Jet Set
Wschodzące gwiazdy europejskiej sceny muzycznej, wielokrotnie nagradzane w Polsce i zagranicą, autorzy hitu „Time to Party”.

- Irena Santor
„Pierwsza Dama polskiej sceny muzycznej”, wykonawczyni oraz autorka dziesiątek przebojów, laureatka wielu międzynarodowych festiwali piosenkarskich.

- Majka Jeżowska
Jedna z najpopularniejszych artystek polskich, na której koncerty przychodzą trzy pokolenia fanów! Zdobywczyni Orderu Uśmiechu i Ambasador Dobrej Woli przy UNICEF-ie

- Lidia Kopania
Zwyciężczyni konkursu TOPtrendy 2006, o której się mówi, że posiada jeden z najcieplejszych głosów w Polsce.

- Motema Africa
Motema Africa – po polsku Serce Afryki to czysty żywioł, entuzjazm, dynamika, niespożyta energia i prawdziwa radość z gry na bębnach…

- The Beatles Revival
Pochodzący z Czech, jeden z najpopularniejszych zespołów grających piosenki legendarnej czwórki z Liverpoolu!

- DJ Adamus
Najbardziej znany polski DJ, producent i kompozytor. Choć najczęściej kojarzony jest z housem, to gra każdy typ muzyki i w każdym radzi sobie doskonale.

- Blog 27
Popularny polski zespół, którego koncerty to nie tylko żywa i energetyczna muzyka, ale także fajna energia i przede wszystkim – doskonała zabawa!
Program

MAŁA SCENA 20.00 – 21.15
DJ ADAMUS
LIDIA KOPANIA
MOTEMA AFRICA
The BEATLES REVIVAL

DUŻA SCENA 21.15 – 24.00
KUKLA BAND – stare przeboje w nowych aranżacjach
YOU CAN DANCE
THE JET SET
YOU CAN DANCE
T.LOVE
YOU CAN DANCE
TATIANA OKUPNIK
YOU CAN DANCE
FEEL
YOU CAN DANCE
KASIA KOWALSKA
YOU CAN DANCE
LADY PANK
YOU CAN DANCE
SEPTEMBER

DUŻA SCENA 24.00- 01.15
ŻYCZENIA PANI PREZYDENT HANNY GRONKIEWICZ-WALTZ
POKAZ SZTUCZNYCH OGNI
T. LOVE
BLOG 27
KASIA KOWALSKA
BRACIA
BRACIA & TATIANA OKUPNIK
BRACIA

MAŁA SCENA 01.15 – 02.30
MOTEMA AFRICA
The BEATLES REVIVAL
DJ ADAMUS
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz