29 listopada 2005 00:00

THE ROLLING STONES A BIGGER BANG

Dostarczający niezwykłych przeżyć, najbardziej emocjonujący rockowy show na świecie zagości w przyszłym roku na europejskich stadionach. Zespół Rolling Stones rozpocznie europejską część swej trasy koncertowej "A Bigger Bang" w sobotę, 27 maja 2006 na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie, i w następnych miesiącach zagra w ponad dwudziestu krajach na najsławniejszych stadionach i halach świata.

Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood i Charlie Watts ogłosili dziś, że w 2006 roku zagrają ponad 30 koncertów w Europie. Potwierdzili występy w Holandii, Niemczech, Francji, Belgii, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Austrii i Czechach. Sprzedaż biletów na koncert w Warszawie, który odbędzie się18 czerwca przyszłego roku rozpocznie sięwkrótce ale już od tej soboty będzie można zamawiać bilety na stronie www.odyssey.pl (daty, miasta i dokładne lokalizacje koncertów w załączniku).

Dodatkowe koncerty w Rosji, Grecji, Chorwacji, Serbii i Czarnogórze, Portugalii, Danii, Szwajcarii i Irlandii zostały również potwierdzone, a informacje na temat miejsca koncertu i sprzedaży biletów będą podane w późniejszym terminie. Zgodnie z wyznawaną przez zespół zasadą, by każdy koncert był dostępny dla wszystkich fanów, zakres cen biletów będzie szeroki.

Amerykańskie koncerty, które nie tylko otrzymują świetne recenzje krytyków, ale też cieszą się olbrzymim zainteresowaniem publiczności, sprawiły, że europejska część trasy jest przez fanów wyczekiwana z niecierpliwością. Światowa trasa 'A Bigger Bang' rozpoczęła się w sierpniu 2005 w Bostonie, gdzie zespół zagrał fenomenalny koncert na stadionie Fenway Park. Krytycy jednogłośnie podziwiali silne emocje i energię, jakie towarzyszą koncertom Rolling Stonesów.

[img:2:L]Europejska trasa Stonesów spełni największe marzenia wielbicieli zespołu z całego świata. Fani będą mieli niepowtarzalną okazję przebywania z zespołem na scenie - kilkaset miejsc siedzących zostanie wbudowanych w scenę tak, by pozwolić widzom poczuć emocje towarzyszące Rolling Stonesom w czasie występu przed ponad pięćdziesięciotysięczną publicznością. Zespół redefiniuje pojęcie koncertu. Niczego nie da się porównać z przeżyciem, jakim jest przebywanie na scenie z Rolling Stonesami i oglądanie całego widowiska z ich perspektywy - mówi Michael Cohl, kierownik trasy. - Dla fanów będzie to najlepsza ze wszystkich dotychczasowych tras zespołu.

"Mogłoby się wydawać, że w wieku sześćdziesięciu lat nie można robić tego, co bez wysiłku robiło się mając lat dwadzieścia, lecz w przypadku Rolling Stonesów ta teza nie potwierdza się" - Boston Globe

"To zespół, który nadal daje najlepsze koncerty na świecie... Po ich występie nie sposób było znaleźć choć jedną osobę, która byłaby niezadowolona z wieczoru". - Billboard

"Wystąpili pod gołym niebem przed czterdziestotrzytysięczną publicznością i dali naprawdę fenomenalny dwugodzinny koncert… To wielki triumf zespołu, który, jak widać słusznie, uznawany jest nadal za najlepszą grupę rockową na świecie... Najbardziej znane utwory nagrane nawet czterdzieści lat temu zostały wykonane z tak wielką siłą i uczuciem, że zaczęły żyć nowym życiem". - San Diego Tribune

"Ciągle wzbudzają tak ogromny zachwyt, że na ich koncertach stadiony są po brzegi wypełnione publicznością. Największy fenomen Rolling Stonesów polega na tym, że zespół ten gra od czterdziestu lat i jest coraz lepszy" - Los Angeles Times

"Właściwie napędza ich jedna bardzo prosta rzecz - odważne riffy, które niosą w sobie tak wielką siłę.". - New York Daily News
Od koncertu w Bostonie zespół przemierza Amerykę Północną jak pędząca lokomotywa i wzbudza coraz większy zachwyt. Oddani fani i krytycy okrzyknęli Micka Jaggera najlepszym rockowym frontmanem wszechczasów, podczas gdy Keith Richards swą pełną wigoru i ekspresji grą pokazuje prawdziwą wirtuozerię, Ronnie Wood produkuje niezwykle skomplikowane brzmienia gitary, a grający na perkusji Charlie Watts to istny wulkan energii.

[img:3:L]Popyt na te najbardziej pożądane bilety 2006 roku będzie z pewnością równie duży jak tego lata i jesieni w Ameryce Północnej, gdzie wyprzedano wszystkie stadionowe i halowe koncerty. "Wielkie gwiazdy pozostają wielkimi gwiazdami," napisał Ray Waddell z pisma Billboard. "Stonesi nadal cieszą się niesłychanym powodzeniem."

Zespół niezwykle wysoko ustawił poprzeczkę dla koncertów rockowych i podnosi ją każdą niezapomnianą trasą koncertową. Za sprawą tras "Licks" i" Bridges To Babylon" Rolling Stones zajmują dwa pierwsze miejsca w rankingu tras koncertowych, które w Ameryce Północnej przyciągnęły najliczniejszą publiczność. W czasie obecnej trasy zespół wykorzystuje także słynną "drugą scenę" znaną z poprzednich tras koncertowych. Warto również wspomnieć, że pośród granych na koncertach klasyków repertuaru zespołu znajdują się utwory złożone w hołdzie takim gwiazdom jak Ray Charles i Bob Marley.

Europejska trasa "A Bigger Bang" jest prezentowana przez American Express.

[img:1:L]Możliwość towarzyszenia Stonesom w europejskiej części ich niezapomnianej trasy jest wielkim zaszczytem dla American Express. Cieszymy się, że możemy podzielić się tym zaszczytem z posiadaczami naszych kart poprzez zaoferowanie im niepowtarzalnej szansy obejrzenia koncertu tych legend rocka - mówi John Hayes, dyrektor marketingu American Express.

American Express od dawna oferuje posiadaczom swych kart specjalny dostęp i niezapomniane wrażenia. Tym razem American Express proponuje właścicielom kart możliwość zakupu biletów na tę wspaniale zapowiadającą się trasę zanim będą one dostępne dla szerokiej publiczności (w wybranych punktach sprzedaży). Szczegóły wcześniejszej sprzedaży organizowanej przez American Express można znaleźć w załączniku.

Fani zespołu skorzystają ze specjalnej możliwości zakupu biletów i niedostępnych gdzie indziej gadżetów związanych z grupą. Będą także mogli śledzić trasę na stronie internetowej www.rollingstones.com

[img:4:L]Po raz pierwszy w dziejach osoby wybierające się na koncert będą mogły poznać dokładną lokalizację miejsca siedzącego i wybrać cenę biletu przed zakupem platynowej karty członkowskiej fanklubu. Każdy bilet zakupiony na koncert trasy "A Bigger Bang" umożliwi bezpłatne wirtualne członkowstwo w fanklubie Rolling Stonesów. Członkowie będą mogli skorzystać z niedostępnych dla innych, codziennie aktualizowanych informacji o trasie koncertowej, począwszy od prób i przygotowań, a skończywszy na relacjach audiowizualnych na żywo, repertuarze, najnowszych wiadomościach i wielu innych danych.

Światowa trasa koncertowa 2005/2006 zespołu Rolling Stones jest prezentowana przez Concert Productions International oraz The Next Adventure, i została wyprodukowana przez WPC Piecemeal Inc.

Oficjalne wiadomości na temat trasy, członkowstwa w fanklubie, gadżetów oraz wiele innych informacji można znaleźć na stronie: www.rollingstones.com

Edycja specjalna "A Bigger Bang" na płytach kompaktowych i DVD została wydana przez Virgin Records. Drugi singiel, "Rain Fall Down", ukaże się 5 grudnia 2005.

THE ROLLING STONES - A BIGGER BANG EUROPEAN TOUR ITINERARY 2006

May 27 Barcelona Spain Olympic Stadium
May 29 Madrid Spain Vincente Calderon Stadium

June 1 Brussels Belgium Stade Roi Baudouin
June 3 Paris France Stade de France
June 6 Bergen Norway *tba
June 8 *tba Denmark *tba
June 10 Gothenburg Sweden Ullevi
June 13 St. Petersburg Russia Petrovsky
June 16 Brno Czech Republic Outdoor Exhibition Centre
June 18 Warsaw Poland Airport Bemowo
June 20 Vienna Austria Ernst Happel Stadion
June 22 Milan Italy San Siro
June 29 Athens Greece Olympic Stadium

July2 Belgrade Serbia & Montenegro *tba
July 6 Zagreb Croatia *tba
July 10 Nürnberg Germany Frankenstadion
July 12 Leipzig Germany Zentralstadion
July 14 Frankfurt Germany Commerzbank Arena
July 16 Munich Germany Olympiastadion
July 19 Hanover Germany AWD-Arena
July 23 Köln Germany Rhein Energie Stadion
July 30 Amsterdam Holland Arena Stadium

Aug. 3 Stuttgart Germany Gottlieb-Daimler Stadion
Aug. 5 *tba *Switzerland *tba
Aug. 8 Nice France Palais Nikaia
Aug. 12 Porto Portugal Estadio do Dragao
Aug. 14 Valladolid Spain Estadio Zorrilla
Aug. 18 Dublin Ireland Phoenix Park Aug. 20 London England Wembley Stadium
Aug. 25 Glasgow Scotland Hampden Park
Aug. 27 Sheffield England Don Valley Stadium
Aug. 29 Cardiff Wales Millennium Stadium

 

 

[img:6]

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz