27 czerwca 2008 10:18

GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ: Polskie gwiazdy zaświecą w Gdańsku!

Cykl koncertów odbywających się w każdy weekend lipca w Gdańsku odbywa się pod hasłem GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ.

Jest to najdłuższe wydarzenie muzyczne na Pomorzu. W żadnym innym mieście wakacyjna uczta muzyczna nie trwa tak długo. Koncerty organizowane są od 1997 roku. Pierwsze koncerty organizowane były w Gdańsku Brzeźnie przy plaży, a od 2002 roku przeniesione zostały na Plac koncertowy przy Bramie Oliwskiej.

Na Muzyczne Lato zapraszane są gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a od trzech lat również gwiazdy zagraniczne. Tak też będzie w tym roku.
 
 
 
 
5 lipca  
 
Kasia Cerekwicka 
W wieku 17 lat wygrała Szansę na sukces, śpiewając piosenkę Ewy Bem. Zdobyła także 1. miejsce w IV koncercie finałowym Szansy w Sali Kongresowej w Warszawie. Nagrodą był występ w Opolu. W 1997 i 2000 Kasia Cerekwicka wystąpiła na KFPP w Opolu. Występowała w zespole towarzyszącym Edycie Górniak. W marcu 1999 związała się z firmą Sony Music Polska co zaowocowało wydaniem debiutanckiej płyty Kasia Cerekwicka - „Pokój 203”.Ten krążęk już w pierwszym dniu przedpremierowej sprzedaży uzyskał status złotej płyty. Materiał zawarty na płycie charakteryzuje się oryginalnym brzmieniem, niebanalnymi liniami melodycznymi oraz bardzo interesującymi tekstami. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością ciepły, aksamitny głos wokalistki, często nazywany “czarnym” wokalem.

Natalia Kukulska
Natalia zadebiutowała jako siedmioletnia dziewczynka. Jej dziecięcy dorobek fonograficzny to trzy albumy. Od 1997 roku nagrała dla wytwórni Universal Music Polska pięć solowych albumów. na koncie ma wiele złotych i platynowych płyt, a ich sprzedaż wynosi ponad 2,5 miliona egzemplarzy. Jej piosenki wygrywają wiele rankingów, większość z nich zdobyła pierwsze miejsca na listach przebojów, a sama artystka zdobyła wiele prestiżowych nagród. Współpracowała m.in. z Łukaszem Zagrobelnym czy Magdaleną Tul. "Więcej nie muszę mieć, cieszy mnie mała rzecz" – śpiewa na swojej nowej płycie Natalia Kukulska. Etap "Im więcej ciebie, tym mniej" ma już raczej za sobą. "Sexi Flexi" to wibrujący pop, z założenia prosty i energetyczny. Album "Sexi Flexi" miała premierę w listopadzie 2007 roku.

Patrycja Markowska
Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "debiut roku". 15 czerwca 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską "Świat się pomylił" zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy. 25 kwietnia 2008 zdobyła statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2008 w kategorii Artystka roku.

12 lipca
 
Mjut
Grupa powstała we wrześniu 2004 roku w Działdowie. Pomimo tego, że brakowało im jeszcze umiejętności i sprzętu (stare radia zamiast wzmacniaczy i taboret w roli statywu do werbla :), wymyślili nazwę i pełni zapału zaczęli regularne próby w niziutkiej, mającej 2x3 metry piwnicy
Naszym głównym, choć nie w pełni świadomym założeniem było tworzyć opartą na własnych pomysłach, emocjonalną muzykę gitarową oraz pisać do niej jak najbardziej wiarygodne słowa – mówią muzycy. Będziemy mieli okazję to ocenić już 12 lipca.

Hurt
grupa muzyczna, której wokalistą jest Maciej Kurowicki. Grupa powstała w 1992 roku, a jej debiutancki album Babilon ukazał się w 1994 (wydała go niewielka wytwórnia Melissa). Pierwszym ważnym koncertem był dla grupy udział w „Przystanku Woodstock 1995" zorganizowanym przez Jurka Owsiaka i WOŚP. Piosenka: "Serki dietetyczne"(zarejestrowana podczas PW 1995) znalazła sie na ścieżce dźwiękowej filmu „Autoportret z Kochanką” Radosława Piwowarskiego.-Teledysk do ”Załogi G” otrzymał specjalna nagrodą podczas festiwalu Yach Film w Gdyni w 2007.
-Promując płytę „Czat” zespół zagrał 130 koncertów na terenie całego kraju, był obecny na wielkich plenerowych koncertach (OFF Festiwal, Jarocin 2006, Hunterfest) i w małych klubach.
 
Lipali
Jak wszystkim wiadomo Tomek "Lipa" Lipnicki był liderem słynnego ILLUSION. Pierwsze płyty osiągnęły status "złotej płyty", czyli ponad 50 tyś. sprzedanych egzemplarzy każdego tytułu. Dwa ostatnie powoli osiągają ten sam pułap.

Ptaky
polski zespół muzyczny założony w grudniu 2002 przez Piotra Łukaszewskiego, gitarzystę grającego wcześniej w zespołach: Skawalker, IRA oraz KarmaComa. „W maju 2005r. zespół PtakY wziął udział w koncercie 80-lecia Polskiego Radia podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wykonali utwór „Nie zadzieraj nosa” w specjalnie przygotowanej aranżacji Piotra Łukaszewskiego. Występ zespołu wzbudził aplauz oraz bardzo pozytywne opinie i odzewy środowiska muzycznego.

Natomiast w czerwcu, jako jedyny przedstawiciel polskiej muzyki rockowej, zespół PtakY zakwalifikował się do dwunastki najlepszych wykonawców konkursu Festiwalu TOP TRENDY. W rezultacie głosowania, kapela zajęła trzecie miejsce i tym samym mogła uczestniczyć w telewizyjnym koncercie TRENDY na żywo w Polsacie. 10 września 2004 wydali debiutancki album (Ptaky), który promowany był przez singel z utworem "Chroń to co masz" oraz "Fanatyk".

IRA
IRA to jeden z najpopularniejszych i najbardziej "kasowych" polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90, mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Krążki Mój dom, 1993 rok oraz koncertowy IRA Live osiągnęły nakład sięgający wielu tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie błyskawicznie awansować do czołówki polskiego rocka. Dzięki takim sukcesom, zespół miał okazję występować na wielu największych festiwalach rockowych w kraju, m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock, oraz na Festiwalu Odjazdy. Utwory z płyt zadebiutowały na prestiżowej polskiej liście przebojów programu III polskiego radia.

Coma
Pierwszym wydawnictwem grupy był singel Skaczemy/Pasażer. Przed wydaniem pierwszego studyjnego albumu zespół zyskał popularność koncertując u boku Kazika, Sweet Noise, Acid Drinkers i T.Love. Zespół w 2001 roku dotarł do ostatniego etapu przesłuchań konkursu debiutów w Opolu, zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Rockowym w Węgorzewie w 2004, a 15 marca 2005 roku zdobył statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock - za płytę Pierwsze wyjście z mroku. W 2007 roku, zespół otrzymał dwa Fryderyki w kategoriach: "Album roku - rock/metal" za 'Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków' oraz "Zespół roku". W tym samym roku, zespół otrzymał również nagrodę publiczności Przystanku Woodstock "Złotego Bączka".

19 lipca
 
 
Kowalsky
Kowalski przede wszystkim daje odpocząć, nie angażuje, nie udaje. Reakcja na muzykę Kowalskiego powinna być natychmiastowa, albo wciąga od razu albo nigdy się nie spodoba. Zespół pochodzi z trójmiasta, swoje istnienie zapoczątkował w 2001 roku. W 2004 roku piosenka Sen Kowalskiego zakwalifikowała się do Krajowych Eliminacji Festiwalu Piosenki Eurowizja .

Video
Video to nowy zespół Tomka Luberta, znanego przede wszystkim z grupy Virgin, ale również z wielu piosenek, które napisał dla innych artystów. Muzyka Video to "nowoczesny, melodyjny, gitarowy pop rock z zabawnymi tekstami wokalisty Wojtka Łuszczykiewicza". Krążek "Video gra" promuje piosenka "Bella".

Doda

Karierę rozpoczęła w wieku 14 lat od występów w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza (zagrała w Metrze i Przeżyj to sam). Równocześnie brała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality show Bar. Od 2000 r. była wokalistką zespołu Virgin aż do jego rozwiązania.

September
szwedzka wokalistka, wykonująca muzykę taneczną i pop. Pierwszym przebojem September z 2003 roku była piosenka "La La La (Never Give It Up)". Kolejne piosenki "We Can Do It" (2003), "September All Over" (2004) promowały również debiutancką płytę September. Płyta ta zajęła 36. miejsce wśród najlepszych albumów w Szwecji. Odniosła niewyobrażalny sukces dzięki swojemu drugiemu albumowi, który został wydany w 2006r. zatytułowanym "In Orbit" . Pierwszy singel promujący płytę, który przez wiele tygodni nie opuszczał pierwszych miejsc na TOPlistach w radiach, internecie, telewizji to Satellites. Po ogromnym sukcesie Satellites Pani Wrzesień otrzymała platynowy album za ogromną ilość sprzedanych płyt.

20 lipca

Sumptuastic

Pochodzą z Bolesławca, istnieją od 2000 roku. Muzyka jaką grają to pop z domieszką dance. Ich debiutancki album "...bo to wszystko jest Dla Ciebie", który ukazał się 7 lipca 2003 roku, w trzy miesiące po premierze zyskał status Złotej płyty. 20 czerwca 2005 roku wydany został ich drugi album "Cisza".Natomiast 11 września 2006 roku miejsce miała premiera trzeciej płyty zespołu - "Bez Ciemności Nie Ma Snów", którą promował utwór "Za Jeden Uśmiech Twój", z którym zespół Sumptuastic walczył na Sopot Festival 2006 o nagrodę bursztynowego słowika.W 2007 zespół po raz drugi dostał się do Sopot Festival 2007. Tym razem z piosenką "Opuszczony"
 
Goya
Najważniejszą osobą w zespole jest Magdalena Wójcik - wokalistka. Urodziła się w 1975 roku Krasnymstawie. Od najmłodszych lat brała udział w licznych przeglądach piosenki. Prezentowała własne utwory, które w 1993 roku zostały opublikowane na kasecie przez firmę fonograficzną Dalmafon.Podczas jednego z przeglądów, dyrektor A&R Pomaton EMI zwrócił uwagę na Magdalenę Wójcik i zaproponował współpracę. Mieszkając już w Warszawie spotkała muzyków, z którymi założyła zespół Goya. Byli to Grzegorz Jędrach - gitarzysta i lider zespołu oraz Rafał Gorączkowski, z którymi do dziś stanowią trzon zespołu.

Golec Uorkiestra
"Golec uOrkiestra" jest kolejnym etapem w rozwoju muzycznym braci Golec. Pomysł łączenia muzyki góralskiej (Karpat) z muzyką jazzową, popową, rock-and-roll'ową zrodził się podczas spotkań i wspólnego muzykowania z przyjaciółmi.
 
Stachursky
polski wykonawca muzyki pop i dance, znany pod pseudonimem scenicznym Stachursky. Syn jazzowego perkusisty. Znany z wielu utworów własnej produkcji, a także coverów. W latach 80. był wokalistą rockowego zespołu Eve Boys. Przez wiele lat niesłusznie uważany za wykonawcę disco polo. Zdobywca Słowika Publiczności podczas Festivalu w Sopocie w 2006 roku, startował z utworem pod tytułem Z każdym Twym oddechem. Kandydat do nagrody Telekamery Tele Tygodnia 2007 w kategorii muzyka.
 
25 lipca

JUNE
to nowe spojrzenie na stary dobry SOUL. Muzyka JUNE to efekt spotkania młodych muzyków, którzy do tej pory współpracowali z innymi znanymi artystami polskimi takimi jak; Smolik, Anna Maria Jopek, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Anna Dąbrowska czy Monika Brodka. W dźwiękach kompozycji słychać improwizacyjne zmagania rodem jazz´owego klubu, a typowo rockowa barwa głosu wokalisty daje eklektyczny i elektryzujący efekt. W muzyce JUNE z pewnością zakochają się fani Lauryn Hill, Angie Stone, Jill Scott czy Eryki Badu.. Bogate brzmienia oparte o wyraźnie synkopowane rytmy, zmienne nastroje; od bardzo dynamicznych po liryczne, oparte na szerokim instrumentarium akustycznym i analogowym z pewnością przysporzą "Czerwcowym" wielu szczerych fanów.
 
Loco Star
Doczekaliśmy się w Polsce formacji, która grałaby muzykę równie taneczną, co refleksyjną, równie dynamiczną, co melancholijną. Loco Star przemieszcza się po nastrojach z ogromną lekkością. Bezkolizyjnie łączy obok siebie kompozycje klubowe („Siudym” w stylu pierwszej płyty Kosheen, „Pay me” z zakręconym rytmem, „Lonely” z nieregularną pulsującą melodią) z pejzażowymi, sensualnymi piosenkami w duchu francuskiego easy listening, ale o wiele barwniej brzmieniowo (‘Wave”, „In Heaven”, „Insect’s Dream”). Elektro-pop w wykonaniu Loco Star to muzyka wygenerowana z laptopów i syntezatorów połączona z „żywym” graniem na trąbce i perkusji. Zespół supportował koncerty Masha Qrella, Barbara Morgenstern i to też jest dobry trop, dla tych, którzy lubią porównania i punkty odniesienia. Jednocześnie głos Mc Marsiji przypomina Angelę McLusky z Télépopmusik. To, co nadaje Loco Star zdecydowany charakter to ich brawura kompozytorska. Jest to bowiem muzyka wyraźnie inspirowana muzyką improwizacyjną, przeniesiona na grunt elektroniczny.
 
Andrzej Smolik
kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista. Zaczynał karierę jako klawiszowiec w zespole Wilki w 1993 roku z którym występował do rozpadu w 1994 roku. Później współpracował z wokalistą Wilków Robertem Gawlińskim przy produkcji jego solowej płyty pt. "Solo". W latach 1996-1997 współpracował ze szczecińskim zespołem Hey a także z jego wokalistką Kasią Nosowską, z którą w 1998 roku nagrał solowy album "Milena". W następnych latach współpracował z Nosowską, Gawlińskim i Rodowicz przy ich kolejnych solowych projektach. Współpracował także z Noviką, zespołem Myslovitz i Arturem Rojkiem, Miką Urbaniak, Krzysztofem Krawczykiem, Maciejem Cieślakiem. Laureat Fryderyków jako kompozytor w 2003 i 2004 roku. W 2004 uhonorowany Paszportem Polityki.

Maria Peszek
Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną (PWST) w Krakowie (1996 r.). Debiutowała na scenie Teatru Słowackiego w Krakowie, w adaptacji sztuki Brunona Schulza "Sanatorium pod klepsydrą" (scenariusz i reżyseria – Jan Peszek). Grała także na scenach Teatru Studio w Warszawie i Teatru Narodowego.Pochodzi z rodziny o tradycjach teatralnych, jej ojciec – Jan Peszek jest znanym aktorem. Aktorem jest także jej brat – Błażej Peszek. Na 21. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, w otrzymała nagrodę publiczności (2000 r.) W październiku 2005 został wydany debiutancki album muzyczny Marii Peszek, miasto mania. Płyta ta została wyróżniona dwoma Fryderykami w kategoriach: Nowa Twarz Fonografii dla Marii Peszek oraz Produkcja Muzyczna Roku. Płyta osiągnęła status platynowej. W 2007 roku wystąpiła w TOPtrendy śpiewając Piejo kury piejo Grzegorza z Ciechowa i wiązankę przebojów ostatniego roku.

Raz Dwa Trzy
W 1990 roku (trzy miesiące po powstaniu) zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie piosenkami "Talerzyk", "Wchodzi", "Rzeka", "W każdej knajpie" oraz "Rozkaz".
We Wrocławiu podczas 28. Przeglądu Piosenki Aktorskiej zespół "Raz, Dwa, Trzy" premierowo wykonał piosenki z tekstami znakomitego twórcy - Wojciecha Młynarskiego.

2 sierpnia

No Limits
Zespół zakończył w lutym prace nad nową płytą. Materiał został nagrany w studiu S-1 Radia Gdańsk, pod czujnym uchem Marcina Iszory i Marka Iwanowskiego. Premierowy singiel, promujący nową płytę NO LIMITS, to "Kocham Cię samotnie". W marcu 2008 roku No Limits zdobył II nagrodę na 29 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej!!!
 
Bisquit
29 września 2006 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Inny smak” świetnie przyjęta przez dziennikarzy, krytyków i fanów. 10 grudnia 2007r. występ zespołu Bisquit poprzedził koncert Joe Cockera na warszawskim Torwarze. Nowy krążek zatytułowany „Pytania” jeszcze przed premierą został bardzo pozytywnie oceniony przez zaprzyjaźnionych artystów zespołu i dziennikarzy muzycznych. Bisquit nie odszedł od ciepłych, pozytywnych brzmień, możemy spodziewać się podobnie pogodnych dźwięków, za to w dojrzalszej i bardziej wyrazistej stylistyce.
 
Tatiana Okupnik
W 1998 roku w Łodzi powstał zespół Blue Café, w którym młoda artystka została wokalistką. Już w 2002 roku muzycy otrzymali Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii. W 2003 grupa wzięła udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji z piosenką "You May Be In Love", dzięki której zajęła trzecie miejsce. W tym samym roku ukazał się debiutancki album Blue Café "Fanaberia", który zdobył w Polsce status platynowej płyty. W 2004 grupa po raz drugi wzięła udział w Krajowych Eliminacjach do konkursu Eurowizji. Tym razem ich piosenka "Love Song" zapewniła formacji udział w 49. Eurowizji w Stambule, gdzie zajęła 17. miejsce. W 2005 roku, po nagraniu dwóch płyt z zespołem, Tatiana Okupnik postanowiła rozpocząć działalność na własną rękę. Pierwszym singlem promującym album "On My Own" był utwór "Don't Hold Back". Do piosenki powstał teledysk wyreżyserowany przez Tomka Nalewajka. Na kolejny singel wybrany został utwór "Keep It On The Low". W ramach promocji płyty, Tatiana zagrała m.in. jako support przed warszawskim koncertem The Rolling Stones.
 
Andrzej Piaseczny
W latach 90. był wokalistą zespołu Mafia. Współpracował też z saksofonistą i kompozytorem Robertem Chojnackim. W 1998 rozpoczął karierę solową. W roku 2001 reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Piosenka 2 long zajęła 20 miejsce. W 2005 zdobył nagrodę Bursztynowego Słowika na Sopot Festival 2005. 1 października 2006 r. dostał platynową płytę za Jednym tchem.23 września 2006 Andrzej otrzymał Platynową Płytę za album "Jednym tchem . Rok 2008 to dla Andrzeja okrągła rocznica 15 - lecia kariery muzycznej. Andrzej koncertowo powitał Nowy Rok na Starym Rynku w Bydgoszczy. W styczniu 2008 swoją premierę miał najnowszy singiel Andrzeja "15 dni", promujący jubileuszową płytę Andrzeja z Jego największymi przebojami. W lutym 2008 piosenką "Chociaż Ty" wygrał główną nagrodę i statuetkę w programie emitowanym przez TVP1, wspierającym budowę sztucznego serca - "Serce masz tylko jedno" Album "15 dni" podsumowujący dotychczasową karierę Andrzeja pokrył się platyną!

Krzysztof Kiljański
W latach 1990–1996 występował w ponad 1.500 koncertach i widowiskach, w kraju i za granicą. W 1993 r. zdobył Grand Prix Festiwalu Piosenki Studenckiej we Wrocławiu. W roku 2001 Kiljański zaczął koncertować wspólnie z Jerzym Szymaniukiem w Polsce i poza jej granicami. W konkursie Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu zdobył II miejsce. 21 kwietnia 2005 Kiljański odebrał w Warszawie Złotą Płytę za swój album pt. In the Room. W 2005 r. na festiwalu w Opolu w kategorii Przebój Roku muzyk otrzymał nagrodę Superjedynkę za utwór "Prócz Ciebie nic". 30 marca 2006 został uhonorowany dwoma Fryderykami w kategoriach: Wokalista i Piosenka Roku ("Prócz Ciebie nic").
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz