23 września 2011 13:57

Bułka Paryss'ka obchodzi swoje 6 Urodziny

Cykliczna impreza której pomysłodawcą jest promotor/dj Łukasz PARYSS Perkowski zapoczątkowała swój bieg w sopockim Sfinksie w 2005 roku. Już 15 października Bułka Paryss'ka będzie świętować swoje 6 urodziny, oczywiście w sopockim klubie Sfinks700.
[img:1]

Miejsce celebracji to sopocki Sfinks700 czyli matecznik muzycznych wypieków. Impreza zaczyna się już od godziny 20 wernisażem niezwykle utalentowanej malarki Wioli Stankiewicz. Jej prace zyskały respekt w gronie artystów i galerii w Porto. Miejmy nadzieje że jej pierwsza wystawa w Polsce będzie cieszyła się równie wielkim uznaniem. Na trzech scenach pojawi się śmietanka trójmiejskiej dj'skiej klubówki jak i goście z całej niemalże Polski. Na main floorze dominować będzie minimal, techno oraz mocniejsze odmiany house'u, fontanna natomiast to połamane beaty w najlepszym wykonaniu, usłyszycie: dnb, breakbeat, dubstep oraz triphop. Kontrole nad blue room'em przejmie ekipa Deskidance.eu zapewniając silent'owe słuchawki, śnieżne projekcje i deep'owo lounge'ową muzę... Podczas imprezy na multimediach rozmieszczonych w klubie pojawią się zebrane materiały w postaci fotosów, ulotek etc... Ekipa Soundrive.pl. nakręci video-relacje z tejże prywatki a żeby na stare lata było co wspominać:) Dla pierwszych 100 osób przygotowano specjalną niespodziankę.

BUŁKA PARYSS'KA

Trochę historii.....

Cykliczna impreza której pomysłodawcą jest promotor/dj Łukasz PARYSS Perkowski zapoczątkowała swój bieg w sopockim Sfinksie w 2005 roku. Odbywała się w tym miejscu nieprzerwanie do sierpnia 2009 roku będąc bez wątpienia w tym okresie jego fundamentem i wizytówką. Wydarzenie to w nadmienionym 'sfinksowym' okresie miało miejsce w każdy czwartek przyciągając setki spragnionych zabawy dusz. W przyjacielskiej, bezpiecznej wręcz rodzinnej atmosferze bawili się i dyskutowali lokalni oraz przyjezdni klubowicze, studenci i artyści. Ta kultowa w tej chwili marka wyznaczyła nową jakość w prezentacji i przekazie niezależnej muzyki elektronicznej. W sierpniu 2009 roku Bułka Paryss'ka rozstała się ze Sfinksem. Kolejne bułkowe wypieki serwowane były w sopockiej Versalce, Papryce i RaceLineCafe, w gdańskim Apartamencie, poznańskim SQ oraz łódzkim Oiomie. Do tej pory na po nad 200 imprezach wystąpiło około 400 czołowych polskich i kilkunastu zagranicznych artystów prezentujących całą paletę barw niekomercyjnej muzyki klubowej od electroniki, minimalu, elektro, tech-house'u po przez house, progressive, tribal, breakbeat, d'n'b kończąc na tak niszowych obecnie gatunkach jak idm hh, rave, hc, breakcore, new jazz, grime, dub step, chill out, ambient. Oprócz imprez stricte tanecznych na BUŁCE PARYSS'KIEJ odbywają się koncerty i występy live oraz wernisaże. Cokolwiek robicie, miejcie oczy i umysły szeroko otwarte na przyjęcie muzycznych propozycji fenomenu którym bez wątpienia w historii polskiej muzyki klubowej stała się Bułka Paryss'ka.Bułka Paryss'ka - 6 Urodziny

wejście od godz. 20:00,

S.F.I.N.K.S 700
Sopot, ul. Mamuszki 1

Wstęp / selekcja:
godz. 20-22 - wolny
godz. 22-24 - 15 zł;
godz. 4-3 - 20 zł;
godz. 3-?? - wolny.

Wystąpią:

MAIN STAGE:
minimal, techno, tech house

KUBA SOJKA
(Matrix Records/ROHS! Records/Telescope/Enypnion/inq.pl - Mysłowice) - LIVE!
S.T.R.U (Fruit Music, Radiofonia - Kraków)
PHILL3 (Telemetry Rec.- Warszawa)
PARYSS (Bułka Paryss'ka - 3city/Suwałki)
JUNIORE (Muno.pl/SQ - Poznań)
REBUS (OIOM - Łódź)
ZABIELSKY & TWEEN (3City)
DEEKEED & NASTEE (3City)
VACOS (Sfinks700/3City)
MARTEEN DEE (3City)
MISTY RIVA (3City)

wizualizacje - FIDEL

FOUNTAIN:
breakbeat, dnb, dubstep

DON ELO S & RADAR + live sax (Kacper) + live guitar (Betley)
RHYTHM BABOON aka SIMC! (Beatbandith/Concrete Cut/ BX)
REZA (Cylon Recordings/CX Digital)
PREEMO (deeper than deep)
ADAM FAZ (Vim/Bombtraxx)
HACKER (My Riot) - live!
TILO aka ALBANDIT (BF)
DESMODUS (evoid.pl)
MAD (Cannabeatz)
EMOCZO
DENAR

DESKIDANCE SILENT DEEP BLUE ROOM:
deep, lounge, chill out

COMICSTORE DJ'S
MIND DA GAP
PB SKARPY
I:KNOW
CRISPY
MKOArtyści:

WIOLA STANKIEWICZ
[img:2]
Wystawa "freaks" Wioli Stankiewicz, która odbyła się w Plano B, cieszyła się dużą popularnością. Poprzez jej technikę i wrażliwość artystyczną wywołała duże zainteresowanie na arenie sztuki w Porto. Widoczny jest wpływ jaki wywarły na jej prace , zainteresowania miastem i opuszczonymi budynkami . W swoich poszukiwaniach nowej estetyki i inspiracji tradycyjnym malarstwem udało jej się uzyskać zbalansowany efekt Materiał którego użyła jako podkładu malarskiego dla swoich prac był adekwatny do tematyki freaków Podczas wystawy, można było zobaczyć jej inne interwencje artystyczne, jakimi są wystawianie kopii prac w oknach opuszczonych budynków, tworząc z miastem harmonijna całość. Duży kontrast światło cienia i lekkie rozmycie dało w rezultacie interesujący efekt. Wszystkie obrazy Wioli zostały sprzedane, a sama artystka zyskała respekt w gronie artystów i galerii w Porto. Co jest niespotykanym osiągnięciem po pierwszej autorskiej wystawie.Recenzja Filipe S Teixeira po wystawie w Plano B. (Porto)KUBA SOJKA aka Psi-Acoustic
[img:3]
Kuba Sojka, znany również jako Psi-Acoustic, jest młodym polskim producentem pochodzącym z Mysłowic. Jego pierwsze produkcje światło dzienne ujrzały w roku 2007, gdy to zadebiutował ze swym projektem Psi-Acoustic za sprawa netlabelu Telescope. Przez kolejne dwa lata jego muzyka regularnie ukazywała się w kilku wytwórniach internetowych (Enypnion, ROHS) ale prawdziwy przełom przyniósł rok 2009, gdy to pierwsza winylowa EP Jakuba ukazała się nakładem Matrix Rec. Tym samym stal się on pierwszym Polakiem wydającym w Detroit! Liveacty Kuby podbiły serca publiczności w całej już Polsce i nic dziwnego, gdyż są po prostu niesamowite! Prezentuje w nich niesłychanie żywiołowe, organiczne brzmienie, a co najlepsze - nie stroni od improwizacji, doskonale operując swym sprzętem i klawiszami. Jeśli liveact kojarzy się Wam ze statycznym odtwarzaniem materiału z laptopa to znak ze nie słyszeliście jeszcze Kuby Sojki! Kuba porusza się sprawnie w wielu stylistykach: dub techno, tech-house, minimal, house, Detroit techno, deep house. Duży wpływ na moja muzykę maja inne gatunki takie jak: smooth jazz, funk, soul oraz r&b z lat 70. Bardzo wielkie wrażenie robią na mnie Marvin Gaye oraz Roy Ayers, potrafią oddać świetny klimat dzięki muzyce... Dzisiaj można by powiedzieć, ze są bardzo deep. Staram się utrzymywać i w swoich utworach taki właśnie klimat, zatrzymując w nich te soulowa dusze z tamtych nagrań oraz swobodny, luźny groove funku".


Więcej na:

MYSPACE
SOUNDCLOUD

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz