18 lipca 2012 10:51

Dodatkowe atrakcje na Pozytywnych Wibracjach

Białystok Pozytywne Wibracje Festival – nie tylko muzyka! W tym roku podczas festiwalu odbędą się projekcje filmów, pokaz mody, powstanie też strefa rozrywki! [img:1]Kadry z filmów „x2” i „Bez wizy” reż. Bartosz Paduch oraz „Dzisiaj w Warszawie, jutro gdzieś w świecie” reż. Grzegorz Brzozowski i „Kilka mniejszych wygranych” reż. Lesław Dobrucki

W tym roku na festiwalowiczów czekają nie tylko rewelacyjne koncerty. Organizatorzy rozszerzyli formułę festiwalu o pokazy filmów studentów i absolwentów Szkoły Wajdy oraz Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, pokaz mody Elwiry Horosz oraz dodatkowe atrakcje na dziedzińcu głównym. Rozbudowana została strefa EKO pod patronatem Fundacji Zielone Płuca Polski - dołączyło do niej Towarzystwo Ochrony Siedlisk „Pro Habitat”. Na dziedzińcu powstanie też organizowana przez Fundację Wspierania Kultury
i sztuki Teatr Narwal strefa rozrywki, w której stanieNamiot Metamorfozy z malowaniem twarzy i profesjonalnym makijażem, mini muzeum Lalki Teatralnej oraz odbędą się warsztaty taneczne.

[img:2]Suknia projektu Elwiry Horosz
 

W stolicy Podlasia podczas dwóch gorących festiwalowych wieczorów zagrają gwiazdy muzyki spod znaku Pozytywnych Wibracji: Angie Stone, Omar, Dimitri From Paris, !DelaDap, Ewa Bem, Ania Rusowicz, Eskaubei & Funky Flow oraz Ewa Szlachcic & Way No Way.Tegoroczna trzecia edycja imprezy odbędzie się ponownie na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku, który w tym roku będzie nie tylko strefą dobrej muzyki, lecz również dobrego kina, tańca, mody oraz jedzenia.

Codziennie od 17.30 na dziedzińcu Pałacu Branickich odbędą się projekcje filmów studentów i absolwentów Szkoły Wajdy oraz Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazane zostaną m.in. filmy „x2”, „Bez wizy” i „Kazimierz Prószyński – geniusz numer 129557” Bartosza Paducha, filmy z cyklu etiud Szkoły Wajdy zatytułowanego „Miłość”, „Dzisiaj w Warszawie, jutro gdzieś w świecie” Grzegorza Brzozowskiego, „Oj Boże, drogi Boże” Julii Popławskiej czy „Kilka mniejszych wygranych” Lesława Dobruckiego oraz filmy Tomasza Jurkiewicza.

Od otwarcia bram o g. 17 na uczestników festiwalu będą czekać lokalne specjały – babka i kiszka ziemniaczana. Dostępna będzie również strefa EKO pod patronatem Fundacji Zielone Płuca Polski, w której oprócz stoiska fundacji pojawi się namiot Towarzystwa Ochrony Siedlisk „Pro Habitat”.

Obok przestrzeni dla ekologii znajdzie się strefa rozrywki organizowana przez Fundację Wspierania Kultury i Sztuki Teatr Narwal. Fundacja przygotowała Namiot Metamorfozy, w którym mali i dorośli będą mogli zmienić swój wizerunek przy pomocy profesjonalnych makijażystek i mini muzeum Lalki Teatralnej, gdzie będzie można obejrzeć kukły i marionetki i dowiedzieć się o ich historii. Odbędą się tu również warsztaty taneczne Magdaleny Balcerzak, właścicielki studia Tańca MaxDanc, współzałożycielki Teatru Tańca Nowy Świat działającego przy Fundacji.

W sobotę między koncertami Ani Rusowicz i Omara odbędzie się pierwszy w historii festiwalu pokaz mody! Elwira Horosz zaprezentuje autorską kolekcję “Różnorodność” inspirowaną identyfikacją wizualną Województwa Podlaskiego stworzoną przez prof. Leona Tarasewicza.

W piątek i w sobotę na parkingu obok Pałacu Branickich stanie krwiobus, gdzie będzie można oddać krew dla białostockiej Stacji Krwiodawstwa. Również podczas dwóch dni festiwalowych wolontariusze fundacji „Pomóż Im” będą kwestować na rzecz białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

To jednak nie koniec aktywności - restauracje Białostockiego Szlaku Kulinarnego zaoferują uczestnikom festiwalu atrakcyjne zniżki. W lokalach Koku Sushi, Lipcowy Ogród, Mistrz i Małgorzata, Orient Express, Sztuka Mięsa, Tanoshi, Tawerna Portowa, Tokaj, Tokyo Sushi, Warszawska 39 i restauracji w hotelu 3 Trio za okazaniem festiwalowego biletu, karnetu lub opaski można otrzymać nawet 20% zniżki! Atrakcyjne zniżki oferują również hotele Gołębiewski, Podlasie i 3 Trio.

Wszystko to sprawia, że Pozytywne Wibracje to nie tylko muzyka, lecz styl życia!


PROGRAM

 

Piątek 20 lipca

Krwiobus (12.30 – 18 parking obok Pałacu Branickich)

Otwarcie bram (godz. 17)

Pokazy filmów ze Szkoły Wajdy i WRiTV UŚ (godz. 17.30)

Ewa Szlachcic & Way No Way (godz. 19.00)

!DelaDap (godz. 20.00)

Ewa Bem – koncert 40-lecia (godz. 21.30)

Dimitri From Paris (godz. 23.00)

 

Sobota 21 lipca

Krwiobus (12.30 – 18 parking obok Pałacu Branickich)

Otwarcie bram (godz. 17)

Pokazy filmów ze Szkoły Wajdy i WRiTV UŚ (godz. 17.30)

Eskaubei & Funky Flow (godz. 19.00)

Ania Rusowicz (godz. 20.00)

Pokaz mody Eweliny Horosz

Omar (godz. 21.00)

Angie Stone (godz. 23.00)

 

Białystok Pozytywne Wibracje Festival wspiera Białostocki Szlak Kulinarny, który tworzy ponad 30 różnorodnych restauracji serwujących kuchnię polską, europejską i światową, przesiąkniętą wielokulturowością regionu.

Białystok Pozytywne Wibracje Festival sfinansowano ze środków z budżetu Miasta Białegostoku

Bilety oraz karnety na Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012 dostępne są już w sprzedaży ogólnopolskiej – zarówno w punktach sprzedaży, jak i systemach internetowych:

m.in. w następujących kasach biletowych w Białymstoku:

EMPiK Rynek, ul. Sienkiewicza 3, Białystok,

  • EMPiK Galeria Alfa, ul. Świętojańska 15, Białystok,

  • EMPiK Galeria Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok,

  • EMPiK Hetman, ul. Hetmańska 16, Białystok,

  • Media Markt Białystok Galeria Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok,

oraz m.in. w następujących kasach biletowych w Warszawie:

  • Kasa Sali Kongresowej 22 656 72 99 (www.kongresowa.pl)

  • Kasa Eventim (dawniej Kasa ZASP) 22 590 69 15

 

KARNETY (20 i 21 lipca 2012)

CENA BRUTTO (zawiera 8% VAT) 

Dziedziniec wstępny

70,00 zł

Golden Circle

100,00 zł

VIP

500,00 zł

20 lipca 2012

 

Dziedziniec wstępny

45,00 zł

Golden Circle

60,00 zł

VIP

300,00 zł

21 lipca 2012

 

Dziedziniec wstępny

45,00 zł

Golden Circle

60,00 zł

VIP

300,00 zł

 

Pakiet „VIP“ (wyłącznie dla osób pełnoletnich) zawiera m.in.:

1. Bilet na festiwal w strefie Golden Circle (miejsca bezpośrednio przed sceną),

2. Osobne wejście tylko dla VIP,

3. Catering w specjalnej strefie chillout VIP, w formie szwedzkiego stołu, składający się z ciepłych i zimnych przekąsek,

4. Alkohol oraz napoje bezalkoholowe serwowane na miejscu.

5. Wstęp na afterparty w piątek 20 lipca oraz K MAG afterparty w sobotę 21 lipca. Obydwie imprezy odbędą się w klubie Metro w Białymstoku (ul. Białówny 9/1).

 

PLAN OBIEKTU:

[img:3] 

[img:4]

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz