6 września 2013 12:01

The Wildest Night Party po raz czwarty, tym razem w Stolicy

[img:1]

Desperados, najbardziej niepokorna marka piwna zaprasza na czwartą odsłonę najdzikszej imprezy roku – THE WILDEST NIGHT PARTY. W sobotę, 12 października industrialna przestrzeń Soho Factory w Warszawie zamieni się w najgorętsze miejsce imprezowe w Polsce.


Po Gdańsku, Łodzi i Poznaniu przyszedł czas na Warszawę. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji dwie strefy muzyczne. Mocne elektroniczne dźwięki popłyną z najświeższych setów warszawskiego kolektywu DJ-skiego FLIRTINI i dubstepowego DJ’a AUER. Koncertową scenę rozgrzeje natomiast polska formacja The Black Tapes.

Gwiazdą czwartej edycji The Wildest Night Party będzie londyńska grupa MODESTEP. Połączenie DJ’skich umiejętności liderów zespołu - braci Friend z żywymi instrumentami: perkusją i gitarą oraz mocny wokal sprawiają, że grany przez nich Dubstep nabiera wyjątkowego brzmienia.

Uczestnicy poprzednich edycji wiedzą już, że udział w The Wildest Night Party (TWNP) na zawsze zmienia wyobrażenie o imprezowaniu. Co roku wydarzenie sponsorowane przez markę Desperados zaskakuje kreatywnością oraz rozmachem i wprowadza uczestników w świat nowych doznań. Każda impreza z tego cyklu odbywa się w innym mieście i różni się od siebie, ale wszystkie łączy atmosfera nieokiełznanej zabawy.

Od samego wejścia na rebelianckich imprezowiczów TWNP czekają przeżycia, jakich nie doświadczyli nigdy wcześniej. Dzięki technologii RFID oraz video-streamingowi imprezowicze z praskiego Soho połączą się z dzikimi ludźmi Desperadosa w całej Polsce. Każdy będzie mógł doświadczyć niezapomnianych emocji najgorętszej imprezy w kraju. To największe jak dotąd w Polsce eventowe wykorzystanie RFID.

Rozmach imprez Desperadosa wymaga odpowiednich lokalizacji. Ich najważniejszymi cechami jest ogrom przestrzeni i unikalny, miejski charakter. Postindustrialne rewiry Gdańska (Stocznia Gdańska), Łodzi (fabryka Schleibera) i Poznania (Stara Rzeźnia), gdzie odbyły się poprzednie edycje  The Wildest Night Party to miejsca, w których miasta pokazały swoje niepokorne oblicze.  

W tym roku imprezowe miasto Desperadosa wyrośnie w postindustrialnych przestrzeniach Soho Factory. Mińska 25, przy której mieści się Soho, to dawne serce przemysłowej warszawskiej Pragi. Przed wojną na tym terenie działała fabryka amunicji Pocisk, po wojnie produkowano tam polskie motocykle, między innymi słynny skuter Osa. Dzisiaj pracują tu artyści i designerzy, redakcje magazynów, studio teatralne, mieści się tu także najbardziej miejskie z warszawskich muzeów -  Muzeum Neonów. Soho Factory przyciąga ludzi, których inspiruje kultura we wszystkich jej przejawach. Duch miejskiej rebelii doskonale odnajduje się w tej ogromnym i różnorodnym otoczeniu.

Przekraczając bramy Soho Factory, uczestnicy imprezy znajdą się w energetycznym mieście Desperadosa. Klimatyczne zaułki i mgliste uliczki pełne miejskich ludzi, ulicznych artystów, światła miasta i wiodą wprost do najgorętszych muzycznych rewirów pełnych imprezowiczów The Wildest Night Party.

Biletów na The Wildest Night Party nie można kupić, ale można je wygrać dzięki konkursowi na profilu Desperadosa na Facebooku. By wziąć w nim udział, trzeba przy użyciu kodu z promocyjnych opakowań butelki Desperadosa, zarejestrować się do aplikacji konkursowej i odpowiedzieć na proste pytanie. Można też zaprosić znajomych. Jeden kod umożliwia wzięcie udziału w konkursie, w którym można wygrać maksymalnie 4 pojedyncze zaproszenia. Każde kolejne zgłoszenie zwiększa szansę na zdobycie biletów.

Za kilka dni do sklepów trafią dedykowane akcji opakowania Desperadosa i rozpoczną się promocje buy&get, w których także będzie można wygrać jednoosobowe zaproszenia na The Wildest Night Party.

The Wildest Night Party to zdecydowanie najgorętsze wydarzenie sezonu, którego nie odpuści nikt, kto w imprezie poszukuje nowych doznań, emocji nieskrępowanej dzikiej zabawy. To świat prawdziwej imprezowej dzikości Desperadosa.


MODESTEP - zespół został założony w 2010 roku przez czwórkę przyjaciół. Początek całości dali bracia Tony i Josh, którzy zajmowali się muzyką już od 2001 roku. W lutym 2011 chłopaki wydali debiutancki singiel „Feel Good”, który w ciągu zaledwie kilku dni trafił na słynną listę UK Singles Chart. Żywa perkusja i gitarowe wstawki sprawiają, że grany na żywo dubstep w wykonaniu chłopaków z Modestep dosłownie zwala z nóg. W ciągu zaledwie dwóch lat zdobyli niesamowitą popularność, a liczby wyświetleń każdego z ich utworów sięgają milionów. 11 lutego 2012 odbyła się premiera "Evolution Theory" - pierwszego albumu zespołu.

The Black Tapes – ich historia sięga roku 2006. Powołany do życia przez dwójkę przyjaciół: Risky (perkusja) i Tolly (gitara) czteroosobowy początkowo zespół szybko podbił warszawskie sceny grając liczne koncerty w swoim charakterystycznym, dynamicznym stylu. Po ukazaniu się debiutanckiej płyty w 2009 r. do składu dołączył - Hoss (klawisze). W 2010 r. ukazał się ich drugi album „Shipwreck”, na którym znalazły się punkowo-rock’n’rollowe kawałki z charakterystycznymi klawiszami i wokalami. W 2012 roku ukazało się nowe wydawnictwo - EP 'Middle Class'.

AUER - wzięty didżej i producent. Jeden z współtwórców warszawskiego kolektywu The Lordz Team, który od momentu powstania w 2008 roku szybko podbił uszy i serca polskiej publiczności. Zafascynowany dubstepem i wszelkimi odmianami muzyki elektronicznej opartymi na mocnym basie. Do współpracy zaprosił go m.in. Pezet, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów.

FLIRTINI to kolektyw DJ’sko-producencki tworzony przez dwójkę przyjaciół: Jedynaka i Menta XXL. Produkują autorskie utwory, remixują cudze, miksują do tańca w myśl kultury fizycznej. Tworzą niepowtarzalny cykl imprez, bijący stołeczne rekordy popularności. Są odpowiedzialni za występy w Polsce wschodzących gwiazd muzyki elektronicznej m.in.: Hudson Mohawke, Cashmere Cat, Kaytranada, Cyril Hahn, Snakehips. Zapowiadają, że to się szybko nie skończy.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz