5 listopada 2013 09:44

Listopadowe wydarzenia w Rotundzie

[img:9]

Jeżeli narzekacie na to, że w Krakowie nic się nie dzieje, to repertuar Klubu Rotunda powinien uzmysłowić Wam, że nie macie racji. 

Poniżej dokładna rozpiska zbliżających się wydarzeń:

Śpiewać każdy może

W Rotundzie od ponad 30 lat, co miesiąc uczestnicy konkursu mają szanse zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed profesjonalnym jury i zaśpiewać na scenie, na której występowały największe gwiazdy polskiej muzyki.  „Śpiewać każdy może” dostarcza publiczności dobrej rozrywki i prawdziwych emocji, a nierzadko wyłania tak wielkie talenty jak: Grzegorz Turnau, Renata Przemyk czy Grzegorz Halama. Tradycją stało się, że każdy z comiesięcznych koncertów poprowadzi niezastąpiony Robert Kasprzycki. Uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Leszek Wójtowicz, Marek Michalak, Marek Stryszowski, Zbigniew Książek, Antoni Krupa, Lidia Jazgar.  

data wydarzeniaśroda, Listopad 6, 2013 - 19:00

wstęp wolny

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/174907656046974/ 

 


[img:1]

GRUBSON / JAMAL / PAREXCELLENCE - RUDEBOY Tour w Krakowie

Klub Rotunda, Agencja Spot wraz z UnitedVisions zapraszają 08 listopada do krakowkiego Klubu Rotunda w ramach trasy koncertowej RUDEBOY TOUR.Wspólniezagraja  GRUBSON i JAMAL oraz młoda, dobrze zapowiadająca się ekipa ParExcellence! Niezliczona ilość dobrej muzyki i dobrej zabawy.  Grubson wraz z Dj BRK, Jareckim i całym live bandem skutecznie trzęsą całą Polską od dłuższego czasu! Jamal – ekipa która w październiku wydaje swój najnowszy krążek, a single „Defto” i „Peron”, to tylko przedsmak tego co usłyszycie zarówno w swoich odtwarzaczach, jak i na koncertach!  Na każdej z siedmiu imprez, należycie rozgrzeje Was ParExcellence, młoda załoga która już po pierwszych swoich występach pokazała, że nie ma z nimi żartów! Połączenie takich tuzów musi zaowocować dobrą muzyką i balangą do białego rana! 

data wydarzenia: piątek, Listopad 8, 2013 - 20:00

bilety: Pula I 39 PLN (ilosc bardzo ograniczona) Pula II 45 PLN Pula III 49 PLN Dostepne w sieci Ticketpro (sklepy saturn, media markt, empik w calej Polsce)o raz kolekcjonerskie: www.unitedvisions.pl, studio Rock'n'ink grodzka 14-16, klub Rotunda ul. Oleandry 1

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/315624158578757/?fref=ts


[img:2]

Lecznica Stałych Doznań i Fallen Halo

Lecznica Stałych Doznań to nie tylko zespół muzyczny. To zespół nowych zewnętrznych przeżyć, mających na celu “aktywować” nowe przeżycia wewnętrzne.„Dzięki nim uzyska się podstawowe zrozumienie, że rzeczywistość, jaką widzimy (czyli zawierająca indywidualny świat każdego z nas), nie jest czymś raz na zawsze ustalonym, jedynym i absolutnym. Istnieje wiele rzeczywistości, a każda z nich stanowi wyraz innego poziomu świadomości osoby doświadczającej.”  

Fallen Halo- pięciu znudzonych rutyną i szarą codziennością zdehumanizowanych numanoidów, sprzeciwiających się bezmyślnemu powielaniu schematów i konsumpcyjnemu charakterowi życia. Wszystko otoczone świeżością spojrzenia i często szybkimi riffami.

 data wydarzenia: piątek, Listopad 8, 2013 - 20:00

bilety: 10 zł.

Wydarzenie na facebooku:https://www.facebook.com/events/662743530403481/?fref=ts

 


[img:3]

ZłotaKarrota- Yellow Umbrella i Earl Jacob

Klub Rotunda oraz KarrotKommando zapraszają na koncert z cyklu "Złota Karrota", wystąpią YellowUmbrella i Earl Jacob. Powrót to Polski gwiazd rocksteady/reggae/ska z Niemiec. Premiera płyty "Warto rozrabiać" Earl Jacoba. 

YellowUmbrella już od niespełna 20 lat utrzymuje się w czołówce najlepiej brzmiących zespołów reggae-ska w swoim kraju. Siedmioosobowa orkiestra prowadzona przez znanego dziennikarza i dokumentalistę JensaStrohschniedera łączy w swojej twórczości bardzo odległe sobie rytmy świata. W dynamicznych i imprezowych kompozycjach reggae-ska Strohschnieder daje upust fascynacji melodiami narodów i kultur Europy Środkowo-Wschodniej. "(...)W jednej chwili grają jak rdzenni Jamajczycy, w kolejnej jak rodowici Cyganie. Nie wierzę, że oni są z Niemiec" - pisał Victor Rice w 2005-ym roku.

Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Jakub Sadowski, którego będziemy dalej nazywać po prostu Kubą, urodził się w Płocku, w roku 1985. Jak na debiutanta Kuba nie jest zatem najmłodszym artystą, ale to nawet lepiej. W tym wieku Chrystus dopiero zbierał ekipę. O Kubie trudno też mówić "debiutant". Pamiętajmy bowiem, że od kilku lat pojawia się on w różnych miejscach, w zróżnicowanym (ale zawsze Dobrym i Pięknym) towarzystwie. Earl Jacob od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki.

Płyta "Warto rozrabiać" to efekt ponad dwuletniej pracy duetu Mothashipp - Earl Jacob. Kiedy panowie spotkali się na pogadankę, bardzo szybko okazało się, że mówią w tym samym języku - po polsku. Olek występując z pozycji Geniusza w sprawny sposób poukładał i skanalizował pomysły Kuby i po kilku tygodniach gotowi byli, żeby wejść do Western Jive i zacząć pracę. Z pomocą fantastycznych muzyków sesyjnych (w tym rozbudowanej sekcji dętej i smyczków!) udało się osiągnąć efekt w postaci płomiennego romansu klasycznych brzmień rocksteady, ska i roots z nowoczesnymi rozwiązaniami studyjnymi.

data wydarzenianiedziela, Listopad 10, 2013 - 20:00

bilety: przedsprzedaż: 25 zł. ulgowy/ 30 zł - normalny. W dniu koncertu 30 zł.- ulgowy/35 zł.-normalny. Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (sklepy saturn, media markt, empik w calej Polsce) oraz pod linkiem -> https://shop.ticketpro.pl/PL/Event/Detail/16688/z%C5%82ota-karrota-yellow-umbrella-earl-jacob

wydarzenie na facebooku:https://www.facebook.com/events/158977024299480/?fref=ts

 


[img:4]

BRENNNESSEL ON TOUR - KAMP! & REBEKA.

Podczas jesiennych koncertów Kamp! publiczność usłyszy zupełnie nowy materiał na żywo, na który złożą się utwory zarejestrowane latem w Red Bull Studios w Madrycie oraz niewykonywane wcześniej nagrania, które trafiły do repertuaru zespołu na przestrzeni ostatních miesięcy. Będzie to pierwsza okazja by usłyszeć muzykę z nadchodzącej płyty łódzkiego tria. Kamp! słyną z niesamowitych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują wyjątkowo elastycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i CultureCollide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (ViennaWeves).
Rebeka to polski duet tworzący muzykę elektroniczną.

data wydarzenia: środa, Listopad 13, 2013 - 20:00

bilety: 45 PLN przedsprzedaż 50 PLN w dniu koncertu VIP - balkon : 75 PLN. Do nabycia w kasie Rotundy i w sieci Ticketpro (sklepy media markt, saturn, empik w całej Polsce) oraz pod linkiem ->http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1182360-brennnessel-on-tour-2013-kamp-rebeka-2.html

wydarzenie na  facbeooku: https://www.facebook.com/events/372740232855885/?fref=ts 


[img:5]

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO PREMIERA PŁYTY "Mówi mądrość" 

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWOwciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących liderowi KRZYSZTOFOWI MYSZKOWSKIEMU, śpiewającemu swoje KULTOWE PIOSENKI - od najstarszyc(np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły)po premierowe.  Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na PRZESZŁO DWIE GODZINY przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon. 

 

Skład zespołu:

  • KRZYSZTOF MYSZKOWSKI - śpiew, gitara, harmonijka
  • BOLO PIETRASZKIEWICZ - gitary, instrumenty klawiszowe, cajon
  • ROMAN ZIOBRO - gitara basowa, kontrabas

 

Koncert promuje najnowszy album zespołu "Mówi mądrość", którego premiera odbyła się 3 września i zawiera również film o zespole nakręcony właśnie w Rotundzie.

data wydarzenia: poniedziałek, Listopad 18, 2013 - 19:00

bilety: 35 zł normalny/ 30zł ulgowy. Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (sklepy Saturn, Empik, Media Markt w całej Polsce oraz pod linkiem->http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1178987-stare-dobre-malzenstwo-2.html

wydarzenie na  facebooku: https://www.facebook.com/events/438115486308071/?fref=ts


[img:6]

Antonina Krzysztoń

Antonina Krzysztoń - piękny, wzbudzający zaufanie głos, pełen harmonii i ciepła. Artystka, której twórczość zaliczana jest do nurtu poezji śpiewanej. Współpracowała m.in. z Leszkiem Możdżerem i MarcinemPośpieszalskim. Znana także z pisania tekstów dla Mietka Szcześniaka i Michała Lorenca, oraz tworzenia muzyki dla Wojciecha Konikiewicza. Jej piosenki, mimo iż dokładnie określone światopoglądowo trafiały i trafiają do ludzi o różnych przekonaniach. Stara się szukać tego, co nas łączy i nie oceniać, a raczej rozważać, zapraszać do zadumy i dialogu.

Tym razem Antonina wraz z zespołem wystąpi w programie "The best of plus", gdzie zaśpiewa znane publiczności utworzy oraz przedstawi kilka nowości.

data wydarzenia: wtorek, Listopad 19, 2013 - 19:00

bilety: 35 zł. - przedsprzedaż/ 50 zł. - w dniu koncertu.Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (sklepy Saturn, Empik, Media Markt w całej Polsce oraz pod linkiem->http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1188527-antonina-krzyszton.html

Wydarzenie na facebooku:https://www.facebook.com/events/1412718095612234/?fref=ts

 


[img:7]

 WAGLEWSKI FISZ EMADE MATKA, SYN, BÓG

 

Po 5-ciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” z nową płytą powraca projekt Waglewski Fisz Emade. Czy i ten album odniesie tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie. Płyta ukaże się już 25 października 2013. Jej tytuł „Matka, Syn, Bóg”, zapowiada iż wypowiedź Artystyczna dotyczyć będzie spraw ważnych ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich. 

Producentem muzycznym albumu jest EMADE, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary).Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Płyta powstawała od kwietnia do sierpnia 2013 w warszawskim Studio S-4, Studio Sound &More oraz Studio Master Lab Jacka Gawłowskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon - grający m.in. z zespołem Mitch&Mitch, wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek - głos, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu), Stefan Wesołowski - instr. smyczkowe.

data wydarzenia: środa, Listopad 20, 2013 - 20:00

bilety: Przedsprzedaż: 35 zł.- ulgowy/40 zł.- normalny W dniu koncertu: 45 zł.- ulgowy/ 50 zł. -normalny. VIP - 70 zł (numerowane miejsce na balkonie z powitalnym prezentem na barze). Do nabycia w kasie Rotundy  i w sieci  Ticktpro (sklepy Media Markt, Empik, Saturn w całej Polsce ) oraz pod linkiem->http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1170114-waglewski-fisz-emade-2.html

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/422426191200451/?fref=ts

 


[img:8]

Złota Karrota - Pablopavo i Ludziki + BalkanSevdah

Pablopavo urodził się w marcu siedemdziesiątego ósmego roku. Nie przejawiał żadnych talentów muzycznych aż do roku dziewięćdziesiątego trzeciego, kiedy to z kolegami ze szkoły założył pierwszy zespół prawdopodobnie w celu zwiększenia swoich szans u dziewcząt.

Już teraz Pablopavo zapowiada wydanie kolejnego albumu - prace nad trzecim krążkiem, który ukaże się w pierwszej połowie 2013 roku, trwają. Aktualnie po sieci krąży singiel promujący nachodzące wydawnictwo. Utwór "Koty" postanowiliśmy wam zaprezentować nietypowo - bo jako związaną z piosenką grę typu arcade (http://www.karrot.pl/koty). Piosenka znalazła się na świeżutkiej kompilacji "Złota Karrota", która podsumowuje dotychczasowe 50 wydawnictw KarrotKommando, a także zapowiada kolejne. Na tym dwupłytowym albumie znajdziecie najbardziej charakterystyczne utwory związanych z nami artystów, a także niepublikowane jeszcze nigdzie nowe utwory Świetlików, Earla Jacoba, Trupy Wertera Utrata czy właśnie Pablopavo.
Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej trzydziestu krążkach innych wykonawców. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

data wydarzenia: sobota, Listopad 30, 2013 - 20:00

bilety: przedsprzedaż: 25 zł. ulgowy/ 30 zł - normalny. W dniu koncertu 30 zł.- ulgowy/35 zł.-normalny. Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (sklepy saturn, media markt, empik w calej Polsce) oraz pod linkiem ->https://shop.ticketpro.pl/PL/Event/Detail/16690/z%C5%82ota-karrota-pablopavo-i-ludziki-balkan-serdah

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/227552224064442/

 

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz