16 kwietnia 2015 10:28

Otwarcie Ulicy Elektryków

[img:1]

Z okazji otwarcia Ulicy Elektryków w dniach 1-2 maja odbędą się liczne imprezy uświetniające to wydarzenie. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Ulica Elektryków to nowe miejsce na mapie kulturalno-rozrywkowej Trójmiasta. Ulica znajdująca się na terenie stoczni gdańskiej, już od maja będzie tętnić życiem i muzyką. To właśnie przy ulicy Elektryków mieści się klub B90.

[img:3]
OTWARCIE MIEJSCA LUDZI NAJFAJNIEJSZYCH - ULICA ELEKTRYKÓW
https://www.facebook.com/ulicaelektrykow?ref=hl

PROGRAM

1.05 (PIĄTEK)

ULICA ELEKTRYKÓW (start: 12:00, wstęp wolny)

12:00 - 19:00 Zagrają: Pandadread Soundsystem Showcase
Muzyka: Roots, Reggae, Dub + Black Goodies Record Store- stoisko winylowe

19:00 BORO Muzyka: rock-indie

KLUB B90 (Start: 19:00 )

Bilety 20 zł
www.tickets.soundrive.pl

Koncerty:

Olo Walicki KASZEBE II

To OLO WALICKI i grupa muzyków i przyjaciół, którzy odważnie bawią się formą, estetyką i energią koncertowej odsłony materiału z najnowszej płyty, ciesząc się występami na żywo jak młodzi chłopcy.

KASZEBE II to przede wszystkim mocne gitarowe brzmienia, przebojowe melodie połączone z wyrazistymi i prowokacyjnymi tekstami napisanymi przez siedmiu wspaniałych i bezkompromisowych autorów, m.in. Dorotę Masłowską, Tymona Tymańskiego czy Wojciecha Stamma aka Lopez Mausere – współtwórcę gdańskiego Totartu.

PEDAL DISTORSIONADOR

Założony w 2012 zespół glamge'owy. Pedal to moc, Pedal to grind, Pedal to fuzz i syntezator idące ramię w ramię. DIYowe instrumenty, skóra i błyszczące marynarki, show, desperacja i tysiące watów za plecami. Inspirują się Bowiem kontra The Stooges. Najprawdopodobniej jeszcze czegoś takiego nie słyszałeś. The Future is Now, man!

www.pedaldistorsionador.com
www.facebook.com/PedalDistorsionador

THE PAU

To solowy projekt Pauliny. W autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje tylko z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej. Na początku roku 2015 The Pau uczestniczyła jako support w trasach koncertowych zespołów Organek i Straight Jack Cat, grając kilkanaście koncertów w całej Polsce. Na koncertach wykonuje materiał przygotowany na debiutancką płytę.

2.05 (SOBOTA)

ULICA ELEKTRYKOW (start: 12:00, wstęp wolny)

RECORD STORE MEETING
Z winyli zagrajĄ: RADEKK, JAZXING, LIPS, CRISPY, EVIUS, KAROL NOWAK, RHYTHM BABOON, DEEKEED, WZ

Muzyka: deep house, house, lounge, jazz, electronic

BUŁKA PARYSSKA KLUB B90 (21:00 - ??:??)

[img:5]

Bilety

I Pula 15 zł
II Pula 20 zł
III Pula 25 zł
W dniu imprezy 30 zł
www.tickets.soundrive.pl
www.biletomat.pl

Main (house/techno):
ADAM MARSHALL (New Kanada - Toronto)
SLG (Pets Recordings / C&C Bookings) - Live!
PARYSS (Bułka Paryss'ka / Techno.)
SIXMILLIAN (Skylark Rec.)
RAFIQUE (Techno.)
RADEKK
TWEEN
MIT
wizualizacje - DERUBARE

Scena dnb/dubstep/breaks:
MAD, DIA, KOBINGE, TILO, NATT, WARRIOR

Bilety: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/123
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/800003476714076/

IMPREZY TOWARZYSZACE - INFO

*MAJÓWKA ULICOZERCOW - KONWOJ FOOD TRUCKOW (1/2.05)
Smaczne spotkanie z tro´jmiejskimi food truckami.
Szczegóły - https://www.facebook.com/events/621021128029750/

*RECORD STORE MEETING (2.05)
Szczegóły/Zapisy - https://www.facebook.com/events/853263101381581/

Trojmiejskie swieto niezaleznych wytworni płytowych, sklepow muzycznych i miłosnikow płyt winylowych.  Po prostu święto wydawnictwa muzycznego przyjmujacego wszelkie dosteępne kształty. W trakcie Record Store Meeting mozecie nawiazac ciekawe kontakty, pogadać o muzie, napic się regionalnego piwka i smacznie zjeść.

Z winyli zagrają:
RADEKK, JAZXING, LIPS, CRISPY, EVIUS, KAROL NOWAK, RHYTHM BABOON, DEEKEED, WZ

*WERNISAŻ

IN__
Hala
_CJE.

Każdy był kiedyś chory albo opiekował się chorym. Nazwa artystycznej inicjatywy pochodzi od zabiegów leczących nieżyty górnych dróg oddechowych i metaforycznie odnosi się do stanu zdrowia Stoczni Gdańskiej. Ożywcze IN_Hala_CJE. to typograficzny rebus, który będziemy rozwiązywać za pomocą spontanicznych, czasem naiwynych i może rozpaczliwych działań artystycznych w sąsiedztwie Hali B90, przy ulicy Elektryków.
Wdech i wydech. Inhalacje. Rytm życia. Wznoszeniem i opadaniem można opisać dynamikę życia i umierania Stoczni Gdańskiej.

Na zaproszenie, z inicjatywy i w sąsiedztwie Hali B90 – z sukcesem inplantującej dźwięki w industrialną przestrzeń – będą odbywać się aktywności mieszczące się się w granicach słowa sztuka. Dla jednych Sztuka to Ołtarz przed którym klękają, dla innych to nic nie znaczący „fiś", dla większości to obszar nieznany i – co za tym idzie – niebezpieczny. Dla niektórych to obszar codziennych wysiłków, rzadkich cudów. Nie pozostawiając wątpliwości, mimo własnego lęku zapraszam na IN_Hala_CJE. W hali opróżnionej z urządzeń przemysłowych, umyjemy posadzki i otworzymy okna. Opuszczona przestrzeń jest dostojna, wielka i wysoka na 10 metrów, urzeka smutkiem i spokojem. Domyślając się dawnego szumu maszyn, rozmów stoczniowców rozumiem ciszę... przed...

Jako koordynatorka miejsca zapraszam do uczestniczenia i inplanowania swoich światów w obumarłą tkankę, możemy wywoływać duchy przeszłości, rodzić nowe dzieła, modlić się o życie w zdrowiu. Teraz jest tak, nie wiadomo, co będzie potem. Stocznia Gdańska uzmysławia rytmiczność. Po czasie sukcesów, rewolucji nastąpił bezdech. A na bezdech najlepsze są IN_Hala_CJE., powolny wdech i długi wydech, i jeszcze raz i znów. Ile się da.
Przez okrągły otwór, który pozostał po rurze ciepłowniczej już można zaglądać bezpośrednio do środka hali, tak też będzie można oglądać przygotowane wizulane wypowiedzi artystów. Zachęcam do aktywności i proszę o kontakt ([email protected])
/Gosia Golińska/
Koordynatorka miejsca

NON IRON SALON - ROBERT SOCHACKI
Na Ulicy Elektryków II swoją kineskopową instalację zbuduje Robert Sochacki. Będzie to stałe satelitarne działanie jego projektu Non Iron Salon. Jak mówi sam autor, jak dobrze pójdzie i nie zabraknie prądu to będziemy nadawać z Gdyni do Gdańska i w drugą stronę.

Non Iron Salon organizuje cyklicznie wystawy czasowe prezentujące dorobek współczesnych artystów, obecnie prace studentów Akademii Sztuk Pięknych. Studenci wykorzystując projektory i tradycyjne telewizory kineskopowe tworzą instalacje wideo, a każdej wystawie towarzyszy koncert o niekonwencjonalnym charakterze. Muzycy grają wewnątrz instalacji wideo, a całość można zobaczyć i usłyszeć na żywo - przychodząc przed Salon, na Skwer Kościuszki 12 lub na stronie FB facebook.com/NonIronGroup w zakładce Ustream live. Od maja będzie można projekt śledzić również na Ulicy Elektryków.

ULICA ELEKTRYKÓW MIEJSCEM SPOTKAŃ LUDZI NAJFAJNIEJSZYCH
https://www.facebook.com/ulicaelektrykow?ref=hl

1-2.05.2015
MAJÓWKA ULICOŻERCÓW- KONWÓJ FOOD TRUCKÓW

[img:2]

Serdecznie zapraszamy do Gdańska na 2 dniowe, smaczne spotkanie z trójmiejskimi food truckami.

W menu inauguracyjnej edycji znajdziecie:

Carmnik - Burgery
Pinata - Kuchnia meksykańska
Naleśniki z Bryki - francuskie crepes
La Buda - Burgery
Lipo Pizza - pizza z pieca kamiennego opalanego drewnem
Wielka Buła - zapiekanki
Musztarda Po Obiedzie - Burgery
MUKA BAR - Kuchnia wegetariańska i smaki świata
Black Mamba - Przekrój smaków kuchni tajskiej, chińskiej, wietnamskiej
Belgijki - Frytki duże, grube i chrupiące belgijskie
Słodka Fabryczka - gorące ciastka kominkowe z Węgier
Kultowe Zapiekanki - zapiekanki
Food Cab - świeże i pyszne zapiekane kanapki
Zakochany Kundel - makarony
Surfburger - Burgery

Gdzie: ul. Elektryków , Gdańsk (obok klubu B90)

Start: piątek i sobota 12:00 - 06:00 (rano:)
Wstęp: bezpłatny

Oprócz pyszności czeka na Was moc muzyki oraz targ winylowy na świeżym powietrzu, a także koncerty i imprezy towarzyszące w klubie B90.

Szykujcie miejsce w brzuchu, będzie smacznie :)

[img:4]

Drugiego maja zapraszamy wszystkich fanatyków tradycyjnego nośnika muzyki jakim jest płyta winylowa, na nasz trójmiejski dzień sklepów muzycznych, niezależnych wytwórni płytowych i miłośników płyt winylowych.
W trakcie Record Store Meeting będziecie mieli okazję poznać ludzi, którzy stoją za Waszymi ulubionymi sklepami, większością wytwórni niezależnych, zapoznać się z ich katalogami czy usługami, a także przy muzyce granej na żywo przez organizatorów i zaproszonych gości porozmawiać o kulcie płyty winylowej.

Potwierdzeni wystawcy:
- Cyman Records
- Grubanuta SOPOT
- Music Is The Weapon
- Black Goodies Record Store
- Skylark Records
- Ivintage
tba

Z płyt zagrają: Radekk, Repulse, Jazxing, Lips, Crispy, Evius, Karol Nowak, Deekeed, Rhythm Baboon oraz WZ.

Muzyka: Leftfield, Deep, Jazz, Electronic

Na zgłoszenie wystawców czekamy do 25 kwietnia 2015.
Pisz na adres: [email protected]
Koniecznie z dopiskiem: "Record Store Meeting"
Udział dla wystawców jak i odwiedzających jest bezpłatny.

Jeśli interesuje Cię bardziej nabywanie muzyki, słuchanie i jej oglądanie - też przyjdź!

Miejsce: Ulica Elektryków, Gdańsk (przy klubie B90).
Czas: 12:00 - 22:00 (lub do ostatniego interesanta)

Wydarzenie będzie częścią OTWARCIA ULICY ELEKTRYKÓW
Szczegółowy program znajdziecie na:
https://www.fb.com/1580339195555677

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz