23 sierpnia 2015 13:29

Live Nation zaprasza na koncerty

[img:1]

Wakacje powoli dobiegają końca, ale zarówno ich zakończenie, jak i koncertowa jesień, a nawet zima, zapowiadają się naprawdę obiecująco. W Polsce wystąpią między innymi Judas Priest, Chris Botti czy Simply Red.

UB40 feat. Ali, Astro i Mickey, 25 sierpnia, Klub Stodoła, Warszawa

Największy zespół reggae UB40 przetrwał ponad 30 lat w branży muzycznej. Latem tego roku przywiezie swoją pozytywną energię i muzykę do Polski. UB40 utworzony został w 1978 roku w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Zespół wydał ponad 50 singli w Wielkiej Brytanii ale także osiągnął znaczący sukces międzynarodowy. UB40 został nominowany do nagrody Grammy za Najlepszy Album Reggae aż cztery razy i jest uważany za jeden z największych na świecie i najlepiej sprzedających się artystów muzycznych. UB40 sprzedali ponad 70 milionów płyt. Ich przeboje znają wszyscy - począwszy od debiutanckiego "Food for Thought", "Red Red Wine", " Can't Help Falling in Love " aż po ich wersję przeboju "I Got You Babe".

Bilety w cenie 165 - 220 złotych.

Violetta Live, 25-26 sierpnia, Tauron Arena, Kraków

Martina Stoessel kontynuuje trasę koncertową po Polsce, zdobywając serca fanów i bijąc kolejne rekordy popularności! W związku z ogromnym sukcesem dotychczasowych koncertów w Łodzi oraz niesłabnącym zainteresowaniem biletami na trasę „Violetta Live” 2015, The Walt Disney Company organizuje kolejny – już piąty w Polsce – koncert Martiny. Gwiazda serialu „Violetta” wystąpi 26 sierpnia 2015 r. o godz. 19:00 w TAURON Arenie Kraków.

Program 90-minutowego koncertu zawiera ponad 25 popularnych przebojów z sezonów 1, 2 i 3 serialu „Violetta” emitowanego na kanale Disney Channel.
Najtańsze dostępne bilety będą w cenie 129 złotych. Sprzedaż odbywać się będzie na stronie www.livenation.pl. Więcej informacji na stronie:www.disney.pl/violettalive.
Oto garść ciekawostek na temat trasy koncertowej Violetta Live 2015:

Bilety w cenie 49 - 330 złotych, VIP 1799 - 2200 złotych

The Janoskians, 11 września, Eskulap Klub, Poznań

12 września, Stodoła ,Warszawa

The Janoskians ogłaszają wielką europejską trasę koncertową na zakończenie lata! Grająca pop-punk mistrzowska piątka z Melbourne, znana z komediowych filmów na Youtubie oraz hitów takich jak Set This World on Fire, Real Girls Eat Cake czy LA Girl wyrusza w trasę The Jahoo Jahaa Tour, która rozpocznie się 29 sierpnia w Dublinie. 20 miast, wielkie hity, niezliczeni Janoskianators – tegoroczne lato będzie wyjątkowo upalne.

Ogromną popularność zespołu potwierdzają ich ostatnie sukcesy - najnowsza
EP-ka The Janoskians Would U Love Me po 24 godzinach od wydania wskoczyła na pierwsze miejsce iTunes, a podczas marcowego koncertu w Londynie Wembley Arena był wypełniona po brzegi. Dodatkowo The Janoskians kontynuują pracę nad swoim filmem z wytwórnią LionsGate, książką oraz nad kolejnym sekretnym projektem, który będzie ogłoszony niebawem.

Bilety:

11.09 – Poznań, klub Eskulap – 99 pln
12.09 – Warszawa, klub Stodoła – 99 pln (stojące), 119 pln (balkon)

Diana Krall, 20 października, Torwar, Warszawa

Nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy jazzowa pianistka i wokalistka Diana Krall to jedna z najbardziej utalentowanych i spełnionych osobowości we współczesnym świecie muzycznym. Jest niezwykle szanowaną artystką, ma na swoim koncie liczne sukcesy zarówno na scenie, jak i w studiu nagraniowym. Może być producentką nowego albumu Barbary Streisand, aranżerką i muzycznym dyrektorem projektu Paula McCartney'a albo wyruszyć w trasę z Neilem Youngiem. W ciągu ostatnich 30 lat Krall sprzedała więcej albumów płytowych niż jakakolwiek inna jazzowa artystka, co pozwoliło jej osiągnąć status jednej z najbardziej ulubionych artystek swego pokolenia. Jej albumy dziewięciokrotnie osiągały złoto, trzy razy platynę i siedem razy wielokrotną platynę. Diana Krall jest prawdziwą potęgą muzyczną. Diana Krall zagra w Polsce w ramach promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Wallflower”.

Bilety w cenach 199 - 379 złotych

Simply Red, 24 października, Torwar, Warszawa,

Znów są razem; Simply Red uczczą swoją 30 rocznicę światową trasą koncertową, w tym 14 dat w Wielkiej Brytanii, z dwoma gorąco oczekiwanymi koncertami 17 i 18 grudnia 2015 w O2 Arena oraz koncertem w Polsce 24 października 2015 na Torwarze w Warszawie.

Na scenie od 1985 roku z przełomowym albumem ‘Money’s To Tight To Mention’ Simply Red wydało ciąg fantastycznych albumów, które definiują brytyjski R&B na przestrzeni lat 1980 i 1990, wprowadzając radość do muzyki soul i charakterystyczny głos Micka Hucknalla.

Teraz znowu razem Simply Red przechodzi coś w rodzaju renesansu jako jeden z największych brytyjskich zespołów. Simply Red jest przykładem dla wielu młodych artystów, którzy czerpią z ich wielkiej twórczości.

Zespół zakończył swoją pierwotną, nieprzerwaną przez 25 lat historię muzyczną koncertem w londyńskiej O2 Arena w 2010 roku. Teraz jednak nadszedł czas, aby wkroczyć z powrotem na scenę - razem. "Lubię rocznice, a ta jest wielka", mówi Mick Hucknall: "Czuję, że to dla nas dobry i odpowiedni moment”.

Bilety w cenie 150 - 250 złotych

Chris Botti, 25 października, Klub Wytwórnia, Łódź
26 października, MTP – Sala Ziemi, Poznań
27 października Hala Stulecia, Worcław
30 października ICE Krakó1) Congress Cnetre, Kraków,
31 października Torwar, Warszawa

Od czasu wydania zachwalanego przez krytyków albumu When I Fall In Love w 2004r., Chris Botti został jednym z najbardziej docenianych amerykańskich instrumentalistów. Przekonał do siebie odbiorców zwykle zarezerwowanych dla muzyki pop’owej, a jego niesłabnąca popularność doprowadziło go do zdobycia czterech # 1 albumów jazzowych, a także do kilku złotych i platynowych płyt. Grający trasy koncertowe po całym świecie i sprzedający ponad cztery miliony albumów artysta, znalazł najlepszą dla siebie formę twórczej ekspresji, która rozpoczyna się w jazzie i rozszerza się poza granice pojedynczego gatunku.

Bilety w cenie 129 - 299 złotych

Brit Floyd, 2 listopada, MTP- Sala Ziemi,
3 listopada, ICE, Kraków,

Brit Floyd - The World's Greatest Pink Floyd Show powraca do Europy. Space & Time World Tour to zdecydowanie najbardziej ambitne widowisko w wykonaniu BRIT FLOYD, z jeszcze większą produkcją sceniczną i mnóstwem spektakularnych efektów świetlnych.

BRIT FLOYD świętuje pięćdziesięciolecie istnienia Pink Floyd – od momentu założenia (1965) do wydania ich ostatniej płyty zatytułowanej 'The Endless River’. Na niesamowite show BRIT FLOYD składają się utwory ze wszystkich najbardziej popularnych albumów Pink Floyd, w tym The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall oraz wiele innych muzycznych niespodzianek związanych z Pink Floyd.

Zwracając uwagę na każdy szczegół i wiernie odtwarzając doświadczenia koncertowe zespołu Pink Floyd,Brit Floyd zabiera w wyjątkową podróż muzyczną poprzez najlepsze momenty niesamowitego Pink Floyd. Brit Floyd łączy najnowocześniejszą technologię dźwięku i światła, tworząc niesamowity spektakl perfekcyjny dźwiękowo i wizualnie.

'Space & Time World Tour 2015' będzie zdecydowanie najlepszą trasą BRIT FLOYD.

Bilety w cenie 159-249 złotych

Fink, 4 listopada, MegaClub Katowice,
5 listopada, Klub Alibi Wrocław

Cieszący się niezwykłą popularnością FINK od lat przyciąga polskich fanów. Poprzednie koncerty w Polsce okazały się wielkim sukcesem – w latach 2011, 2012 i na początku tego roku bilety na ich koncerty wyprzedały się niemal natychmiast. Cztery lutowe występy Finka w 2015 zebrały wiele fantastycznych recenzji zarówno wśród mediów jak i w ciągle rosnącym gronie fanów. Charyzmatyczna grupa na jesieni powróci do nas ze swoją intrygującą muzyką.

Bilety w cenie 77 złotych.

Foo Fighters, 9 listopada, Tauron Arena, Kraków

Foo Fighters potwierdził rozszerzenie swojej trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie. Zaczynając od 5 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie, kończąc 19 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie– w tym pierwszy koncert zespołu w Polsce od prawie 20 lat.

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak "Everlong", "Monkey Wrench", "My Hero", "Learn to Fly", "All My Life", "Best Of You" "The Pretender", "Spacer" i wiele innych. Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, Sonic Highways to ósmy studyjny album zespołu, razem z DVD wydanym w 9 krajach. Gośćmi specjalnymi będą: Trombone Shorty & Orleans Avenue.

Bilety w cenie:
Trybuny górne: 249 złotych
Trybuny dolne: 299 złotych
Płyta: 299 złotych
Niepełnosprawni: 249 złotych

IAMX, 30 listopada, Klub Stodoła, Warszawa

IAMX to solowy projekt Chrisa Cornera; autora tekstów, multiinstrumentalisty, wokalisty i producenta muzycznego oraz założyciela zespołu Sneaker Pimps.
Projekt IAMX ujrzał światło dzienne wraz z wydaniem w 2004 roku debiutanckiego krążka „Kiss+Swallow”. Niepowtarzalne brzmienie IAMX nazywane „Glam Noir”, którym zachwycili się fani, utorowało drogę czterem kolejnym kultowym wydawnictwom – „The Alternative”, „Kingdom of Welcome Addiction”, „Volatile Times” oraz „The Unified Field”.

Obecnie Chris wprowadza ostatnie poprawki do swojego szóstego krążka, który wydany zostanie pod szyldem IAMX. Album „Metanoia” tworzony był w cieniu wielkiej zmiany w życiu Chrisa. „Był taki moment, w którym miałem wrażenie, że nie nagram już nigdy nowego materiału” - wyjaśnia artysta w nawiązaniu do nagłej przerwy w nagrywaniu i koncertowaniu, która miała miejsce kilka lat wcześniej, a związana była z chroniczną bezsennością muzyka. „Moje cierpienie miało wpływ na karierę, ale powoli udało mi się odfiltrować truciznę i powrócić do tego, co naprawdę kocham”.


Równocześnie z pojawieniem się nowego krążka rusza – pierwsza od kilku lat – europejska trasa koncertowa IAMX. „Chcę wyruszyć w trasę” – mówi artysta z podekscytowaniem. „Chcę zobaczyć te piękne, pełne pasji, przepocone twarze. Chcę, aby moja muzyka była usłyszana, chcę poczuć ekstazę towarzyszącą występom i dzieleniu. Nauczyłem się, ze strach to zabójca. Dwa lata temu dotarłem na dno. Jednak nadal tutaj jestem. To daje mi mnóstwo energii i optymizmu. Już się nie boję”.
Premiera albumu „Metanoia” planowana jest na 2 października, zamówienia już można składać na www.IAMXmusic.com.

Ceny biletów: 89 złotych (stojące), 119 złotych (balkony)Kraftwerk, 4 grudnia, ICE Kraków Congress Centre, Kraków

Multimedialny projekt Kraftwerk został założony w 1970 roku przez Ralfa Hüttera i Floriana Schneidera. Swoją muzykę tworzą w Kling Klang Studio w Dusseldorfie, tam właśnie powstają wszystkie albumy zespołu.
W połowie lat 70‘ Kraftwerk zdobył międzynarodowe uznanie za sprawą swoich rewolucyjnych elektronicznych ‚sound scapes’ oraz muzycznych eksperymentów z robotyką i technicznymi innowacjami. Ze swoją muzyczną wizją przyszłości, zespół tworzy elektroniczny soundtrack XXI wieku.
W swoich występach na żywo Kraftwerk (Ralf Hütter, Henning Schmitz, Fritz Hilpert, Falk Grieffenhagen), ukazują swoją wiarę w muzyczną syntezę ludzkiej energii z komputerowymi kompozycjami .

Bilety w cenach: 349 PLN, 299 PLN, 249 PLN, 199 PLN

Judas Priest, 10 grudnia, Ergo Arena, Gdańsk,

UFO jako gość specjalny JUDAS PRIEST. UFO to zespół o barwnej historii, prawie tak barwnej jak ich twórczość. Każdy zespół, który był w branży muzycznej od ponad 40 lat ma za sobą lata doświadczeń, zarówno trudnych jak i tych owocnych, usłanych sukcesami. Historia sukcesu UFO rozpoczęła się w Londynie w 1969 roku. Zespół w swej karierze przeżył nie tylko piętnaście lat różnych epok muzycznych ale także wiele zmian składu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na jesieni 1993 roku zespół powrócił do dawnego line-upu UFO obejmującego Mogga, Waya, Schenkera, Parkera i Raymonda. Ten nowy klasyczny skład przyniósł Walk On Water, ich pierwsze wspólne wydanie od półtorej dekady, któremu towarzyszyła światowa trasa koncertowa.

JUDAS PRIEST – prawdziwi mistrzowie heavy metalu powracają do Polski z kolejnym koncertem, tym razem rozruszają Ergo Arenę. Po sukcesie łódzkiego koncertu Judas Priest powracają do Polski 10 grudnia z kolejną dawką fantastycznej muzyki. Jedna z niewielu kapel, którym udało się osiągnąć wielki sukces podczas swojej prawie 40 letniej kariery. Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy "Nostradamus“, prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze.

Ceny biletów:
Trybuny 155 - 249,00 zł
GC EE * 349,00 zł
GC 249,00 zł
GA 199,00 zł
Niepełnosprawni 155,00 zł

Imagine Dragons, 2 lutego 2016 roku, Altas Arena, Łódź

Utworzony w 2009 roku zespół Imagine Dragons w składzie Dan Reynolds, gitarzysta Wayne Sermon, basista Ben McKee oraz perkusista Daniel Platzman zagra swój pierwszy, oczekiwany koncert w Polsce!
Debiutancki album Night Visions (wydany w 2012 roku) był mocnym krokiem na drodze do gwiazd – zadebiutował na 2 miejscu listy Billboard Top 200 Albums, sprzedał się w blisko 4 milionach kopii na całym świecie i uplasował się na 1 miejscu Spotify Worldwide 2013.
W lutym 2015 roku wydany został drugi album Smoke + Mirrors. Niezwykle widoczne jest na nim, jak Imagine Dragons wykorzystuje szaloną energię z życia na trasie, aby tchnąć w muzykę zarówno surowe napięcie, jak i niezwykłą wrażliwość. Wartym podkreślenia jest, że silna chęć tworzenia ryzykownej w brzmieniu, ale bezwstydnie szczerej muzyki pozostaje dla Imagine Dragons niezmienna od początku istnienia zespołu.

Bilety w cenach 179 – 299 złotych

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz