5 lutego 2020 13:31

SnowFest Festival Powered By Tauron zamyka line-up nadchodzącej edycji

[img:1]Już niedługo SnowFest Festival powered by Tauron po raz 7. udowodni, że impreza do rana pod gołym niebem to nie tylko domena ciepłych, letnich miesięcy. Najgorętsze wydarzenie trwającego sezonu zimowego odbędzie się w beskidzkim Szczyrku – i trudno się dziwić, bo kurort rokrocznie nie znajduje w Polsce dorównujących mu konkurentów pod względem warunków, zajawki i gościnności. Województwo śląskie też od lat trzyma się w czołówce najatrakcyjniejszych pod względem turystyki miejsc na krajowym podwórku, m.in. za sprawą natury i krajobrazów, ciekawej historii oraz bogatej oferty kulturalnej.

Podczas tegorocznej edycji SnowFest powered by Tauron o niezbędną do imprezowania energię będzie wyjątkowo łatwo. Unikatowe połączenie muzyki, narciarsko-snowboardowych zawodów freestyle’owych i szaleństw na stokach w ramach SnowFest powered by Tauron nadejdzie już 28 i 29 lutego 2020 r na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, bo kolejna okazja, żeby spędzić 29 lutego na stoku i pod sceną dopiero za 4 lata.

Po wyjeździe na festiwal każdy fan drum’n’bassu, rapu i topowej muzyki elektronicznej będzie miał co wspominać przez cały rok. Na SnowFest Powered by Tauron wystąpi jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hip hopowego brzmienia, autor legendarnego albumu „Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany jako Mos Def. Nie zabraknie też tzw. „French touch”, o który w formie „live” zadba jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej, autor takich klubowych hitów jak „My Friend Dario”, „Fade Away” czy „Poison Lips” – Vitalic, określający swoją twórczość wdzięcznym mianem „metal disco”. Fani łączenia muzyki klubowej z popem także nie będą zawiedzeni – na festiwalu wystąpi bowiem SIGMA, czyli genialny projekt stojący za takimi hitami jak „Nobody To Love” czy „Dilemma”.

W ramach frakcji elektronicznej wystąpią holenderscy wymiatacze Kraak & Smaak, którzy w pełnym koncertowym składzie zaprezentują swój najnowszy materiał z płyty „Pleasure Center”. Pojawi się też Shy FX, który tuż po wydaniu nowego albumu „Ragamuffin SoundTape” odgraża się (ku aprobacie organizatorów), że zaprezentuje show, którego to miasto dawno nie widziało. Fani muzyki house i techno na trzy-cztery zapamiętują, że w Szczyrku wystąpi Ejeca, czyli człowiek-instytucja, a ci, którzy tak samo jak tlenu potrzebują do życia DnB, notują w swoich zwojach, że w Szczyrku pojawi się Metrik razem z Dynamite MC.

Tegoroczna reprezentacja Polski, która przyjedzie do Szczyrku, wzbudza równie duży entuzjazm, co goście z zagranicy. Na SnowFest Powered by Tauron wystąpi absolutna legenda, której nieznajomość może narazić każdego na ogromne towarzyskie faux pas. Sokół – założyciel słynnej wytwórni Prosto, wybitny raper znany z takich ekip jak TPWC, ZIP Skład i WWO, autor wydanego po 20 latach działalności solowego materiału „Wojtek Sokół”, który po tygodniu od premiery pokrył się platyną, na pewno dobrze się postara, żeby Szczyrk na długo zapamiętał jego występ. Fanów polskiego hip hopu na pewno ucieszy też obecność Solara – innego szefa na SnowFest, stojącego z kolei za labelem SB Mafija. Fani electropopu ponoć już dziś ustawiają się w pierwszym rzędzie pod sceną w oczekiwaniu na występ łódzkiego tria Kamp!, a entuzjaści tradycji i nieskończonej energii emanującej ze sceny z niecierpliwością wypatrują na horyzoncie zespołu Łąki Łan, który na festiwalu wystąpi już po raz 5.Do line-upu dołączyli także rezydenci SnowFest Powered by Tauron – znani z rewelacyjnej selekcji kawałków Last Robots, a także ROS, któremu podczas występu towarzyszyć będzie MC Conrad. Wiemy też doskonale, że nie na samej muzyce polega topowy występ, dlatego o niezapomnianą oprawę wizualną koncertów zadbają znani VJe – Visualism, którzy na koncie mają współpracę m.in. z Massive Attack, Roni Size & Reprazent oraz The Herbalizer.

Mimo to, że wymieniona powyżej ekipa już teraz mogłaby zapewnić niepowtarzalne wrażenia nawet największym sceptykom, do ich grona dołączą dodatkowo finaliści konkursu Burn Residency – Seb Skalski, Truant, Sincz i Raidho – którzy do Szczyrku przyjadą bogatsi o gorące doświadczenia zdobyte podczas rezydencji w klubach na Ibizie. Możecie być pewni, że Burn Stage wypełnią najlepsze dźwięki, do których wstyd nie potupać.

Na palących też czekają dobre wiadomości – w ramach specjalnie przygotowanej dla nich Let’s Music Stage nie zabraknie idealnego doboru kawałków, perfekcyjnie wymierzonych przejść i nieskończonej energii. Za gwarancję niech posłuży lista artystów, którzy wystąpią na tej scenie – Rakieta z wokalnym udziałem Noviki, DJ Noz, który m.in. rozgrzewał do czerwoności publiczność przed koncertem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym, Biernaski, Spox, Pluszowy, a także Staszek Selektah. A dla tych, którym po nocach nie pozwala zmrużyć oka rozbudzająca się dusza łowcy, miłą niespodzianką będzie Scena Łowcy, gdzie wystąpią zwycięzcy plebiscytu “Łowcy Roku” - Lua Preta i Ńemy oraz związani z kultowym projektem DJe – Spisek Jednego, BC, DNTRT, Deyna, Brainwash i Punchline.

[img:2]

SnowFest Powered by Tauron nie byłby SnowFestem, gdyby zabrakło na nim zawodów freestylowych dla szukających wrażeń narciarzy i snowboardzistów. Po raz kolejny w ramach wydarzenia pojawią się niespodzianki. Tym razem skocznia narciarska Skalite nabierze miejskiego charakteru i pozwoli zawodnikom zaprezentować wszystkie triki, które dotychczas trzymali w swoim arsenale na specjalne okazje. Nie zabraknie poręczy różnej długości i wysokości, a także śnieżnych konstrukcji i hop, na których będzie można zaprezentować swój wyjątkowy styl i umiejętności. Za zachętę niech posłuży nie tylko wieczna chwała i okrzyki zachwytu ze strony publiczności, ale też pula nagród – 7000 zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród czołowych pozamuzycznych atrakcji wypada też wspomnieć o zlocie foodtrucków, gdzie każdy żądny burgera, frytek, tacosa czy pizzy gość SnowFest dostarczy organizmowi niezbędnych do imprezowania składników odżywczych. Wstęp na foodtruckowe jedzenie jest darmowy.

SnowFest Powered by Tauron imponuje rozmachem, więc trudno się spodziewać, że wszystkim festiwalowiczom uda się zgarnąć nocleg w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia. Dlatego organizatorzy przygotowali specjalny snowbus, który pozwoli dojechać na teren imprezy z Bielska-Białej. Decyzji o wyjeździe lepiej nie odkładać, bo w sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów, a wszystkie dotychczasowe wyprzedały się przed czasem.

SnowFest Powered by Tauron 2020
Szczyrk / 28 i 29 lutego 2020

www.snowfest.pl

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Early Bird – WYPRZEDANE!

Early Regular – WYPRZEDANE!

Late Regular – WYPRZEDANE!

Last Xmas – WYPRZEDANE!

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Electronic & dance
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz