22 stycznia 2023 12:49

Plejada polskich gwiazd w Klubie Stodoła. Sprawdź, kto wystąpi w Warszawie w pierwszej połowie 2023 roku

Wyjątkowy “Weekend z Kazikiem”, bezkompromisowy WaluśKraksaKryzys, energia prosto z Podhala w wydaniu Zakopower, a także wyjątkowy koncert Patrycji Markowskiej z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego - to tylko kilka spośród bogatej oferty koncertów, które w pierwszej połowie 2023 roku odbędą się w Klubie Stodoła. Harmonogram warszawskiego klubu uzupełniły także występy artystów kabaretowych, na czele z Andrzejem Poniedzielskim oraz Joanną Kołaczkowską. [img:1]

2 lutego na scenie Open Stage w Stodole wystąpi duet ANIELI, czyli Joanna Prykowska (niezwykły głos Firebirds) i Paweł Krawczyk (polski multiinstrumentalista i kompozytor, a także gitarzysta zespołu HEY). Wydarzenie będzie promować materiał z debiutanckiej płyty zespołu, zatytułowanej “BLASK”. Album promował utwór “Jaśniejąca”, nagrany z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej.

Trudno wyobrazić sobie repertuar Stodoły bez koncertów KULTU. W 2023 roku okazji do muzycznych spotkań z liderem zespołu będzie jednak więcej! Warszawski klub zaprasza na “Weekend z Kazikiem”, czyli dwa wyjątkowe koncerty, odbywające się dzień po dniu. 10 lutego wokalista Kultu wystąpi w stolicy wraz z poznańskim Kwartetem ProForma, a dzień później z solowym projektem “KAZIK”. Koncertowy harmonogram uzupełniły już także cztery daty corocznych koncertów Kult Akustik - w 2023 roku odbędą się 31 marca, a także 1, 14 oraz 15 kwietnia.

2 marca w Klubie Stodoła po raz pierwszy wystąpi WaluśKraksaKryzys. Pod tym ekscentrycznym pseudonimem skrywa się młody wokalista z podkrakowskiej Skały. Jeden z najciekawszych wykonawców polskiej sceny alternatywnej, który szturmem podbił polski rynek muzyczny w 2019 roku, zaprezentuje materiał z płyt "MiłyMłodyCzłowiek" oraz "ATAK".

Tegoroczny Dzień Kobiet, przy Batorego 10, upłynie pod znakiem błyskotliwej satyry wokół spraw damsko-męskich. Wszystko za sprawą występu Andrzeja Poniedzielskiego, który już 8 marca przedstawi w Warszawie wyjątkowy program „Bywa, że…", przepełniony inteligentną satyrą, łagodnym humorem oraz utworami o relacjach między kobietami i mężczyznami. Bilety na wyjątkowy koncert w Dniu Kobiet, dla kobiet, o kobietach i mężczyznach są dostępne w sprzedaży.

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał w Warszawie. 12 marca Klub Stodoła przejmie uwielbiana w całym kraju ekipa z Podhala - Zakopower! Koncert odbędzie się w ramach trasy “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour”. Nie zabraknie nowych utworów, a także największych hitów formacji Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings artyści postanowili połączyć siły pod szyldem KARAŚ/ROGUCKI. 16 marca projekt powróci na deski Stodoły, by promować materiał z najnowszej płyty "Czułe Kontyngenty". Album zapowiadały single "Bezpieczny Lot" z gościnnym udziałem Julii Wieniawy, energetyczny "Zapasowy Tlen", melancholijny "Film" czy podnoszący na duchu "Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz".

20 marca to kolejna data, którą w swoim kalendarzu powinni zakreślić fani COMY. W Klubie Stodoła zagra bowiem KASHELL, zespół stworzony przez AbradAba oraz muzyków zespołu COMA: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy. KASHELL zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z debiutanckiej płyty.

W październiku ubiegłego roku, Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. W jej ramach, już 24 marca artysta wystąpi w Stodole. Jeden z najbardziej popularnych twórców polskiej sceny muzyki reggae zaplanował także koncerty we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku oraz w Krakowie. Solidna dawka energii i pozytywnych wibracji gwarantowana!

Dobra wiadomość dla wszystkich, których serca podbił ośmiominutowy singiel „OK Boomer!”. Już 25 marca w Klubie Stodoła, grupa Fisz Emade Tworzywo zagra materiał z kultowego już albumu "Ballady i protesty", uznanego przez krytyków za jeden z najlepszych albumów 2021 roku. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian.

29 marca w Warszawie zagra MYSLOVITZ. Jedna z najbardziej uznanych formacji polskiej sceny zagra w Stodole swoje największe przeboje, a także premierowy materiał z nadchodzącej płyty, którą promują single “Miłość”, “19” oraz “Pakman”. Nie zabraknie takich hitów, jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, czy „Z twarzą Marilyn Monroe“.

Hitów pod szyldem “The Best Of” nie zabraknie w Klubie Stodoła także 2 kwietnia. Swoimi największymi przebojami z warszawską publicznością podzieli się Kasia Kowalska, jedna z najbardziej znanych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Podczas koncertu nie zabraknie najważniejszych utworów artystki, jak „Prowadź mnie", „antidotum", „A to co mam", „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Oto ja”, „Co może przynieść nowy dzień", „Coś optymistycznego", „To co dobre", a także najnowszych: „Aya” czy "Alannah".

Jego piosenki trudno nazwać tylko piosenkami, ponieważ są przejawem jawnej artystycznej fuzji, łączącej w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość. Siódmy album Błażeja Króla, zatytułowany W KAŻDYM (polskim) DOMU, ukaże się dokładnie w urodziny artysty, 9 lutego. Już 16 kwietnia artysta przedstawi publiczności materiał ze swej najnowszej płyty, a także wykona największe przeboje. Artysta pożegnał się z erą „DZIĘKUJĘ” i wraca w zupełnie nowej, nieznanej dotąd odsłonie.

Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności przez Patrycję Markowską od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory artystki królują na listach przebojów. 20 kwietnia wokalistka wystąpi w Klubie Stodoła, w ramach trasy „WILCZY PĘD acustic/electric TOUR”. W wydarzeniu gościnnie udział wezmą Grzegorz Markowski oraz Dawid Karpiuk z formacji Dziwna Wiosna. Nie zabraknie nowych utworów z płyty “Wilczy Pęd” oraz największych hitów artystki.

Po wyprzedanym grudniowym jubileuszu w Warszawie, grupa Raz, Dwa, Trzy ogłosiła kolejny występ w Stodole. 23 kwietnia zespół zagra na deskach warszawskiego klubu wyjątkowy koncert „Człowiek czasami serce otworzy”. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich zespołów zaprezentuje piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.

Miłośnicy dobrego humoru powinni jak najszybciej zakreślić w swoim kalendarzu datę 25 kwietnia! Tego dnia w Klubie Stodoła odbędzie się muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek polskiej sceny kabaretowej, znanej m.in. z kabaretu Hrabi oraz legendarnego kabaretu Potem. Podczas recitalu "Hrabina Pączek", warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe piosenki artystki, przeplatane pełnymi dowcipu anegdotami. Joannie na scenie towarzyszyć będzie Łukasz Pietsch, aktor i muzyk kabaretu Hrabi.

W październiku ubiegłego roku, Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny", wydanego po ponad dwuletniej przerwie. Tym razem artystka zaproponowała słuchaczom połączenie energetycznych, synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu. To właśnie ten utwór oraz największe przeboje Pierwszej Damy Polskiego Popu już 25 maja będzie można usłyszeć na żywo w Klubie Stodoła.

Koncerty w Warszawie w 2023 roku - Klub Stodoła:

[img:2]

● 2 lutego - ANIELI
● 10 lutego - Kazik & Kwartet ProForma
● 11 lutego - KAZIK
● 2 marca - WaluśKraksaKryzys
● 8 marca - Andrzej Poniedzielski
● 12 marca - Zakopower
● 16 marca - KARAŚ/ROGUCKI
● 20 marca - KASHELL
● 24 marca - Kamil Bednarek
● 25 marca - Fisz Emade Tworzywo
● 29 marca - Myslovitz
● 31 marca oraz 1, 14 i 15 kwietnia - Kult Akustik
● 2 kwietnia - Kasia Kowalska - The Best Of
● 16 kwietnia - Błażej Król
● 20 kwietnia - Patrycja Markowska (gościnnie: Grzegorz Markowski, Dawid Karpiuk)
● 25 kwietnia - Hrabina Pączek
● 25 maja - Ania Dąbrowska

Pełen harmonogram dotychczas ogłoszonych wydarzeń, które w 2023 roku odbędą się w Klubie Stodoła można znaleźć na stronie www.stodola.pl. Bilety na wszystkie koncerty dostępne w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz