Modal Electronics Cobalt8M - wirtualny-analogowy syntezator ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Przedstawiamy AlgoRhythms dla COBALT8

Szukasz najwyższej kreatywności w rzeźbieniu dźwięku i twórczej ekspresji połączonej z niezrównaną sprawnością polirytmiczną? Nie szukaj dalej niż seria COBALT. W komplecie z aftertouch, kosztowną matrycą modów i 3-taktowymi LFO z możliwością synchronizacji (2 polifoniczne i 1 globalny), nie można zaprzeczyć, że presety rytmiczne są rozrzucone po fabrycznych bankach presetów oddzielnie od opakowania.


Stawiamy naszym projektantom dźwięku wyzwanie. Uzbrój społeczność modalną w pakiet ustawień wypełnionych pulsującymi teksturami, reagujący na subtelną modulację prawdziwie ekspresyjnego występu i mapowany do dotykowej kontroli, aby zmienić dźwięk w locie. Wynik: AlgoRhythms. Kolekcja 30 unikalnych dźwięków, 20 sekwencji, 25 rytmicznych dźwięków i 5 niezwykle ekspresyjnych łatek skoncentrowanych na wydajności, które pokazują czystą moc, jaką zapewnia aktualizacja oprogramowania w wersji 1.1.


Nowość w oprogramowaniu sprzętowym v1.1

Wraz z wprowadzeniem oprogramowania COBALT8 Firmware v1.1, użytkownicy mają dostęp do sześciu nowych, unikalnych algorytmów mocno skoncentrowanych na modelach oscylacji FM i AM wraz z podwójnymi elementami sterującymi zapewniającymi precyzyjne rzeźbienie dźwięku. Te nowe algorytmy obejmują:


FM Saw:Square: Modulacja częstotliwości przy użyciu Sawtooth jako nośnika i Square jako modulatora z pełną kontrolą nad głębokością FM (A) i współczynnikiem częstotliwości modulatora (B)

FM Square: Square: Modulacja częstotliwości przy użyciu kwadratu jako nośnika i modulatora z pełną kontrolą nad głębokością FM (A) i współczynnikiem częstotliwości modulatora (B)

FM Tri:Square: Modulacja częstotliwości przy użyciu trójkąta jako nośnika i kwadratu jako modulatora z pełną kontrolą nad głębokością FM (A) i współczynnikiem częstotliwości modulatora (B)

Noise AM Saw: Amplituda fali piłokształtnej modulowana przez filtrowane źródło szumu z pełną kontrolą nad AM Depth (A) i Noise filter cutoff (B)

Noise AM Square: amplituda fali prostokątnej modulowana przez filtrowane źródło szumu z pełną kontrolą nad AM Depth (A) i Noise filter cutoff (B)

Noise AM Tri: amplituda fali trójkątnej modulowana przez filtrowane źródło szumu z pełną kontrolą nad głębokością AM (A) i odcięciem filtra szumu (B)

Ponadto oprogramowanie sprzętowe w wersji 1.1 dodaje szereg nowych aktualizacji funkcji i ulepszeń przepływu pracy, w tym tryb zegara głównego do ciągłego wysyłania informacji zegara MIDI do kompatybilnych urządzeń peryferyjnych studyjnych. Pełne zestawienie ulepszeń wprowadzonych przez aktualizację oprogramowania sprzętowego 1.1 można znaleźć w informacjach o wydaniu.

COBALT8M
8-głosowy rozszerzony wirtualny-analogowy syntezator
Opierając się na tradycji ciepłych i mocnych brzmień syntezatorów w stylu analogowym, stworzonych przez legendarne syntezatory z przeszłości, COBALT8M uwalnia pełen twórczy potencjał analogowych fal. Ten potężny, inspirujący instrument na nowo odkrywa estetykę dźwięków analogowych i zaprasza muzyków, producentów i projektantów dźwięku do odkrywania nowej ery tekstur wirtualnych i analogowych syntezatorów, daleko wykraczających poza granice jego przodków.

Oprócz innowacyjnego silnika oscylatora COBALT8M, dodaliśmy nowy 4-biegunowy filtr drabinkowy z możliwością zmiany kształtu. W połączeniu z niezrównanymi opcjami modulacji Modal, inspirującym sekwenserem czasu rzeczywistego / krokowego, energetyzującym arpeggiatorem, MPE, efektami studyjnej jakości i integracją MODALapp, COBALT8M jest idealnym syntezatorem dla każdego, kto chce wszechstronnego elektronicznego instrumentu muzycznego do odtwarzania klasycznych brzmień syntezatorów i chętnie wkracza w nowe wymiary dźwięku.

Osiem prawdziwych głosów polifonicznych kusi graczy do układania szerokich strun lub bogatych akordów syntezatorowych, podczas gdy monofoniczny bas lub ścieżka prowadząca, grana na 64 oscylatorach, może wstrząsnąć ścianami każdego stadionu. A dzięki awangardowym funkcjom formowania dźwięku, każdy entuzjasta syntezatorów może udoskonalić swoje brzmienie za pomocą dźwięków, których żaden inny syntezator nie jest w stanie wygenerować.

Odtwarzaj bogate dźwięki w stylu analogowym, napędzane przez rozszerzoną syntezę wirtualno-analogową COBALT8M, łącząc tradycyjną technologię z nowoczesnymi funkcjami syntezatora
Stwórz własne, charakterystyczne dźwięki, wykorzystując moc unikalnej architektury fal COBALT8M z 34 złożonymi, wyrafinowanymi algorytmami i modyfikowalnym 4-biegunowym filtrem drabinkowym Modal.
Przenieś wydajność na nowy poziom dzięki obsłudze MPE, zintegrowanemu 512-klawiszowemu sekwencerowi Realtime / Step Sequencer, 32-stopniowemu programowalnemu Arpeggiatorowi i potężnym ścieżkom animacji
Użyj dołączonych wsporników do montażu w szafie rack, aby zamontować COBALT8M w 19-calowym stojaku lub użyj syntezatora na biurku producenta dzięki eleganckiej konstrukcji blatu
Zintegruj COBALT8M z produkcją i występami na żywo dzięki pełnowymiarowym złączom MIDI oraz 3,5 mm Sync In and Outs.
Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji syntezatora i zaktualizuj COBALT8M za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji MODAL, dostępnej na macOS, Windows, iOS, iPadOS, Android i AU / VST3

Dobroć analogowa i wiele więcej
Dwie niezależne grupy oscylatorów z maksymalnie 4 oscylatorami, z których każdy generuje nie tylko potężne wirtualne analogowe dobro, ale jak żaden inny syntezator wcześniej, 34 unikalne złożone algorytmy, takie jak synchronizacja, modulacja pierścieniowa, morfing kształtu fali i wiele innych, są dostępne w celu zwiększenia kreatywnych opcji dźwięki syntezatora nowej generacji. Każdy algorytm ma łatwą w użyciu parę elementów sterujących dobranych tak, aby pasowały do ​​konkretnego algorytmu lub charakteru, zapewniając muzykom moc tradycyjnie złożonych modulacji oscylatorów lub procesów spontanicznych.

Dla każdego miłośnika syntezatorów: nasz 4-biegunowy filtr drabinkowy
Nowo zaprojektowany, samoczynnie oscylujący 4-biegunowy morfowalny filtr drabinkowy z rezonansem COBALT8M zapewnia więcej ciepła i gryzienia. Przełączaj się między czterema różnymi trybami filtrów, bądź kreatywny dzięki filtrowi Notch i twórz niezwykłe tekstury syntezatora za pomocą Phasor. Dwie różne cechy pozwalają zaszczepić bardziej subtelne zachowanie lub przetworzyć dźwięk z czystą, surową mocą.

Kształtuj swój dźwięk
Trzy elastyczne częstotliwości audio (2 x polifoniczne) LFO mogą być kierowane do ogromnej liczby miejsc docelowych przy użyciu macierzy modulacji i synchronizowanych z tempem wewnętrznym lub zewnętrznym. Trzy dedykowane obwiednie dla filtra, wzmacniacza i modulacji pozwalają na nadmierną kontrolę nad dynamiką i ekspresją. Przełączalne typy obwiedni zapewniają większe możliwości dostosowania obwiedni do określonych celów dźwiękowych. Zaawansowana 12-gniazdowa matryca modulacji w COBALT8M umożliwia łatwe przypisywanie złożonych tras modulacji, aby dźwięk ewoluował. Wstępnie ustawione są cztery popularne trasy modulacji, aby zwolnić miejsce na bardziej ekscytujące pomysły.

Sekwencer nowej generacji i Arp
Zintegrowany 512-dźwiękowy sekwencer Realtime / Step z czterema potężnymi ścieżkami animacji zachęca do komponowania masywnych i złożonych wzorów melodycznych. Polifoniczny 64-dźwiękowy tryb sekwencera krokowego umożliwia łatwe wprowadzanie krokowych wartości nut i animacji. Wiele trybów wyzwalania sekwencera w połączeniu z potężnym wbudowanym arpeggiatorem (programowalnym do 32 kroków) i funkcjami wykonawczymi, takimi jak Chord Hold, Inversions, Transpose, Sustain Latch.

Solidna i funkcjonalna obudowa
Solidna stalowo-aluminiowa obudowa COBALT8M podkreśla profesjonalne podejście syntezatora. Konstrukcja typu desktop pasuje do stołu każdego producenta, a dołączone wsporniki pomagają zamontować COBALT8M w stojaku na żywo lub w studiu. Aby zapewnić bezpośredni dostęp do parametrów, COBALT8M jest wyposażony w 13 przełączanych enkoderów, 13 enkoderów, 9 przycisków i joystick X / Y do regulacji wysokości tonu lub modulacji. Wsparcie MPE oferuje nowe sposoby twórczej ekspresji dla wyrafinowanych wykonawców.

Dopracuj swoje łaty za pomocą efektów studyjnych
Całkowicie przekształć swoje dźwięki dzięki wbudowanemu silnikowi efektów stereo. COBALT8M jest wyposażony w 3-gniazdowy silnik FX z dogłębnym programowaniem efektów. Aby wypolerować dźwięk, w sumie 11 algorytmów FXAby dopracować dźwięk, w sumie 11 algorytmów FX dodaje charakteru i głębi, w tym Chorus, Phaser, Flanger (Pos), Flanger (Neg), Tremolo, LoFi, Rotary, Stereo Delay, Ping-Pong Delay, X-Over Delay i Reverb.


Szukam połączenia
Ustawiony do grania w dowolnym środowisku syntezatora, COBALT8M jest wyposażony we wszystkie wymagane połączenia fizyczne. Kontroluj syntezator za pomocą USB, monitor ze słuchawkami lub za pomocą dedykowanych wyjść liniowych, synchronizuj z zewnętrznym sprzętem za pomocą pełnowymiarowego wejścia i wyjścia MIDI lub wejścia lub wyjścia synchronizacji 3,5 mm i przejmij kontrolę nad dźwiękiem za pomocą wbudowanego efektu Sustain i Dane wejściowe wyrażeń. Łącząc w łańcuch dowolne dwa urządzenia COBALT8, ilość głosów można łatwo podwoić do 16 głosów i 128 oscylatorów.


Uzyskaj dostęp do wszystkich obszarów
Jest dużo miejsca do przechowywania poprawek, efektów i kreacji sekwencji. Po wyjęciu z pudełka 300 z łącznej liczby 500 poprawek jest wypełnionych fabrycznymi bankami poprawek, starannie zaprogramowanymi przez jednych z najwybitniejszych projektantów dźwięku na świecie. Można zapisać sto niestandardowych konfiguracji efektów i sekwencji, aby można je było zastosować do dowolnego dźwięku podczas wykonywania.

Z prasy
Music Tech - „Seria COBALT8 wygląda i brzmi fantastycznie i prawdopodobnie ożywi każde ustawienie na żywo i w studio”.
Attack Magazine - „Jeśli jesteś fanem muzyki analogowej i tęsknisz za czymś nieco innym, COBALT8 szybko zdobędzie twoje serce”.
Sonicstate - „To całkiem przyjemne doświadczenie w tworzeniu łatek”.

Syntanatomia - „Jest oczywiste, że nie chce naśladować analogowego syntezatora z przeszłości. Raczej popycha technologie modelowania analogowego do przodu ”.
Failed Muso - „MODAL ma jeszcze jednego zwycięzcę w swoich rękach i naprawdę będę tęsknił za natychmiastową zabawą, jaką otrzymam, gdy będę musiał odesłać to z powrotem”.
Bezpłatna aplikacja MODAL dla wciągających sesji programowania dźwięku
Bezpłatna aplikacja MODALapp zapewnia wygodę edycji na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego. Dostępny jako samodzielna aplikacja dla systemów macOS, Windows, iOS, iPadOS lub Android oraz w formatach wtyczek VST3 i AU, jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów syntezatorów, którzy chcą zagłębić się we wszystkie parametry formowania dźwięku i wydajności, aby stworzyć własne, charakterystyczne dźwięki. oraz do tworzenia kopii zapasowych poprawek i sekwencji oraz zarządzania nimi.
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz