Roland FP-30X-WH - DIGITAL PIANO

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Najbardziej popularne przenośne pianino - zmodernizowane.


Kiedy liczy się jakość, ale ważny jest budżet, FP-30X jest złotym środkiem serii FP-X firmy Roland. Równoważąc przystępną cenę z doskonałą wydajnością, ten smukły i stylowy przenośny instrument opiera się na podstawowym modelu FP-10 z ulepszonym silnikiem brzmieniowym, mocniejszymi głośnikami wbudowanymi i zwiększoną polifonią. Wyposażony w technologię Roland SuperNATURAL Piano i tą samą ekspresyjną 88-klawiszową klawiaturę PHA-4 Standard, jak w wyższej klasy FP-60X, FP-30X jest idealnym instrumentem domowym dla zaprawionych graczy. Dzięki lekkiej masie i łączności Bluetooth do lekcji i do odtwarzania dźwięku jest to idealny wybór dla każdego pianisty, który chce rozwijać swoje umiejętności lub występować na małych imprezach.


Autentyczne czucie i brzmienie akustyczne.


Zapomnij o lekkich klawiaturach w typowych przenośnych pianinach ze średniej półki cenowej - po jednym uderzeniu klawisza na klawiaturze standardowej PHA-4 od razu się zorientujesz, że FP-30X wyróżnia się spośród innych. Dzięki 88 pełnowymiarowym klawiszom to pianino zapewnia pełną gamę ekspresji wraz z rozwojem twojej techniki i umiejętności komponowania. Dzięki mechanizmowi młoteczkowemu, wychwytowi i dotyku imitującego kość słoniową, będziesz cieszyć się tym samym wrażeniem pod palcami, co świetny instrument akustyczny, aż do subtelnego puntku „kliknięcia" podczas naciskania klawisza. Za autentycznym odczuciem i grywalnością kryje się potężny silnik brzmieniowy Roland SuperNATURAL , wychwytujący wszystkie niuanse doświadczonych pianistów i pomagający nowym graczom rozwinąć więcej charakteru i dynamiki.


Imponujący dźwięk, gdziekolwiek grasz.


Uzupełniając silnik dźwięku mocne, wbudowane głośniki stereo FP-30X zapewniają zaskakującą moc i charakter podczas występu aby jeszcze bardziej wydobyć ekspresję z Twojej gry. A jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować większego zasięgu po prostu podłącz zewnętrzne głośniki za pomocą dedykowanych gniazd wyjściowych. Do ćwiczeń w domu wypróbuj dedykowany tryb, który dostosowuje dźwięk w celu uzyskania optymalnej jakości, gdy FP-30X jest umieszczony na biurku lub podłącz słuchawki do dwóch wyjść aby ćwiczyć w ciszy w dzień lub w nocy, solo lub z nauczycielem gry na pianinie.


Kompaktowe pianino z wielkim potencjałem.


FP-30X łączy kompaktowość i profesjonalizm. Dzięki niesamowicie kompaktowym rozmiarom i lekkiej wadze instrument porusza się bez wysiłku między najwygodniejszymi i inspirującymi miejscami w domu, a gdy nie jest używany można go łatwo schować. FP-30X dostosowuje się również do rozwoju Twojej techniki, niezależnie od tego czy umieścisz go na statywie KSC-70 do klasycznych występów, czy też chcesz wnieść dodatkową ekspresję do gry dzięki łatwiej w podłączeniu listwie trój-pedału KPD-70 lub pedałowi DP-10.


Graj razem z utworami muzycznymi i ucz się szybciej dzięki Bluetooth i USB.


FP-30X pozwala skupić się na długiej nauce dzięki zaawansowanej łączności. Użyj Bluetooth audio i urządzenia z systemem iOS lub Android, aby przesyłać muzykę do głośników pianina lub słuchawek i grać z ulubionymi artystami lub doskonalić swoje umiejętności biorąc udział w lekcjach gry na pianinie online. Pójdź dalej i użyj Bluetooth MIDI do łączenia się z aplikacjami do komponowania muzyki, takimi jak Roland Zenbeats lub Apple GarageBand. A jeśli chcesz zachować świeżość, połącz się z aplikacją Roland Piano Every Day, aby automatycznie nagrywać i odtwarzać swoje codzienne ćwiczenia przy użyciu wybranego brzmienia fortepianu. FP-30X posiada nawet łączność USB audio/MIDI umożliwiając komunikację z komputerami i nagrywanie utworów w profesjonalnym oprogramowaniu do produkcji muzyki.


GENERATOR DŹWIĘKUDźwięk pianinaDźwięk pianina: SuperNATURAL PianoMax. Polifonia256 TonyFortepian: 12 tonów


E.Piano: 20 tonów


Inne: 24 tonyKLAWIATURAKlawiatura88 klawiszy (standardowa klawiatura PHA-4: z wymykiem i kością słoniową)SYSTEM GŁOŚNIKÓWGłośniki 12 cm x 2 Znamionowa moc wyjściowa11 W x 2BLUETOOTHAudioBluetooth Ver 3.0 (Obsługuje ochronę zawartości SCMS-T)MIDIBluetooth Ver 4.0ZGODNY Z ANDROID/IOSAPLIKACJA (ROLAND) Aplikacje na Androida / iOS (Roland)Fortepian każdego dnia


Projektant fortepianów


*Wsparcie dla aplikacji może zostać zakończone bez wcześniejszego powiadomienia.ODTWARZANIE DANYCHOdtwarzalne oprogramowanieStandardowe pliki MIDI (format 0, 1)


Plik audio (WAV: 44,1 kHz, 16-bitowy format liniowy, MP3: 44,1 kHz, 64 kb/s - 320 kb/s, wymaga pamięci flash USB) NAGRYWANIE Oprogramowanie do nagrywaniaStandardowe pliki MIDI (format 0, 1 partia, pamięć około 70 000 nut) Utwory wewnętrzne30 utworówTUNING , VOICINGTouch SensitivityKey Touch: 5 typów, stały dotyk Master Tuning415.3--466,2 Hz (regulowany w krokach co 0,1 Hz)EfektyAtmosfera


Blask


Tylko dla brzmień organowych:


Efekt głośnika obrotowegoPiano Designer


(Ustawienia można zmienić tylko za pomocą aplikacji.) Pokrywka


Rezonans strun


Rezonans tłumika


Klucz wyłączony rezonans


Strojenie pojedynczej nuty


Głośność pojedynczej nuty


Postać z pojedynczą nutą


Temperament


Klawisz temperamentu PRZYDATNE FUNKCJE Wygodne funkcjeMetronom (regulowany Tempo/Beat/Volume/Tone)


Transpozycja (klawiatura: w półtonach)


Podwójny


Podział (regulowany punkt podziału)


Podwójny fortepian


Demo dźwięków


Głośność głośnika i głośność słuchawek automatycznie wybierają funkcję


Automatyczne wyciszanie głośnika


Przełącznik głośnika


Automatyczne wyłączanieINNEZłącza Gniazdo wejściowe DC


Gniazda Pedal1 (Damper) (zdolne do ciągłego wykrywania po podłączeniu opcjonalnego pedału)


Gniazda Pedal2 (Damper, Sostenuto, Soft) (działają po podłączeniu dedykowanego pedalboardu)


Gniazda wyjściowe (L/Mono, R): typ telefonu 1/4 cala


Port USB komputera: USB typu B (obsługuje USB MIDI/AUDIO)


Port pamięci USB: typ USB A


Gniazdo słuchawkowe x 2: Stereofoniczny miniaturowy telefon, Stereofoniczny telefon typu 1/4 cala ZasilanieZasilacz ACPobór mocy 16W (w przypadku korzystania z dołączonego zasilacza sieciowego)


*Przybliżony pobór mocy podczas gry na pianinie przy średniej głośności: 4W


Pobór mocy, gdy dźwięk nie jest odtwarzany po włączeniu zasilania: 3W

 

AKCESORIA

 AkcesoriaInstrukcja obsługi


Ulotka „BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE URZĄDZENIA”

zasilacz sieciowy

Kabel zasilający

Odpoczynek na muzykę

Przełącznik nożny (DP-2)


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz