‌Yamaha CK88 - Klawiatura sceniczna

6099.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

Zabierz swój dźwięk tam, gdzie nigdy wcześniej go nie było. Gdziekolwiek.

CK zamienia każde miejsce w scenę lub studio z intuicyjnym sterowaniem, wbudowanymi głośnikami i wszystkimi dźwiękami potrzebnymi do stworzenia własnego dźwięku.

DŹWIĘK

CK łączy dźwięki Yamaha CP Stage Piano z skoncentrowaną na organach i syntezatorach klawiaturą YC Stage, aby dać Ci zupełnie nową paletę dźwiękową. Wszystko z intuicyjnym interfejsem, który pozwala skupić się na muzyce, a nie na menu. Będziesz mieć fortepian, pianina elektryczne, smyczki i instrumenty dęte blaszane, a także dedykowaną sekcję organów i nowoczesne dźwięki syntezatorów. Wbudowane efekty specjalne, aby dostosować go do własnych potrzeb. Dostępne jest nawet wejście analogowo-cyfrowe (A/D) do podłączenia mikrofonu lub innego instrumentu, stosowania efektów i nagrywania bezpośrednio na laptopie. Nie wspominając o tym, że CK ma wbudowane głośniki i baterie, dzięki którym możesz przenieść swój nowy dźwięk w nowe miejsca. Opcje są prawie nieograniczone.

FORTEPIANA, EP I KLAWISZE - CK zawiera dźwięki trzech legendarnych fortepianów Yamaha: CFX, S700 i CF3, a także bogate w charakter pianino U1 z serii Yamaha YC. Dźwięki „Digi Piano” pozwolą Ci rozkręcić imprezę taneczną w stylu lat 90. Dostępny jest również wybór klasycznych brzmień pianin elektrycznych w stylu trzciny i zęba, funkowych brzmień Clavi oraz klasycznych pianin elektrycznych FM w stylu DX7 z lat 80., dzięki którym Yamaha stała się sławna. Będziesz mieć wszystkie dźwięki klawiatury, których potrzebujesz, aby rozwalić dom, arenę lub grilla na podwórku.

ORGAN - Jeśli chodzi o organy, wszechstronny CK to przede wszystkim opcje. Klasyczny surf rock z lat 60.? Sprawdzać. Uduchowione R&B? Sprawdzać. Ewangelia i wszystko pomiędzy? Amen. CK ma dedykowaną sekcję organów opartą na mobilnej mini klawiaturze Yamaha reface YC z pięcioma różnymi typami organów, efektem głośnika obrotowego, perkusją i nowo ulepszonym vibrato/chórem. Dostajesz dziewięć dedykowanych drawbarów z kontrolkami dla głośnika obrotowego, perkusji i sekcji vibrato/chorus.

SYNTHS - CK oferuje różnorodne złożone dźwięki syntezatora bez skomplikowanych menu. Dostajesz pady w stylu analogowym, leady i basy, syntezatory, smyczki i pady. Nawet dzwonki syntezatora i tekstury, aby dodać je do swojej palety dźwięków syntezatora. Wszystko z nowoczesnymi kontrolkami syntezatora, aby dostosować dźwięk bez nurkowania w menu. Elegancki filtr i generator obwiedni (EG) do kształtowania tonu i amplitudy wszystkich z nich. Tryb mono z przełącznikiem panelu i funkcjami dostosowywania, które doskonale nadają się do syntezatorów leadów i basów. Tryb Unison z przełącznikiem na panelu, trzema trybami i głębszymi regulacjami. Twórz potężnie brzmiące syntezatory do pchnięć, padów, leadów, basów lub czegokolwiek, co możesz sobie wyobrazić.

EFEKTY - Efekty CK ułatwiają przekształcenie jego dźwięków w Twoje brzmienie. Zaczyna się od trzech dedykowanych procesorów efektów: Drive, Effects 1 i Effects 2 oraz wejścia A/D z dwoma dedykowanymi efektami.

Drive oferuje pięć rodzajów przesterowania i przesterowania, aby nadać dźwiękowi ostrzejszego brzmienia.

Efekty 1 i 2 zapewniają efekty modulacji, takie jak Chorus, Flanger i Phaser. Efekty oparte na czasie, takie jak Delay i Reverb plus Wah, (jeszcze więcej) Drive, Tremolo i eksperymentalne efekty syntezatorowe, takie jak Ring Modulation, Slicer, Lo-Fi i inne. Nie mówiąc już o EQ. Z łącznie 36 efektami, to jak posiadanie wbudowanego, konfigurowalnego pedału gitarowego.

Master Delay pozwala wybierać spośród czterech różnych efektów opóźnienia, w tym Tempo Delay.

Master Reverb ma trzy różne ustawienia pogłosu, aby umieścić dźwięk we właściwej przestrzeni. Zarówno Master Delay, jak i Master Reverb mają własny poziom wysyłania z każdej z trzech partii CK i wejścia A/D.

Następnie sfinalizuj brzmienie swojego dźwięku za pomocą Master EQ. Podłącz mikrofon lub instrument do wejść A/D, zastosuj efekty i usłysz uzyskany dźwięk przez głośniki lub wyjścia CK. Możesz nawet nagrywać wszystko, co jest podłączone do wejścia A/D do komputera za pośrednictwem wbudowanego interfejsu audio USB.

TRZY CZĘŚCI - CK umożliwia dzielenie, nakładanie warstw, miksowanie i przetwarzanie wszystkiego z przedniego panelu. Ułatwienie tworzenia dzięki niemal nieskończonej kombinacji dźwięków. Podzielony bas i fortepian. Organy warstwowe ze strunami. Eksperymentuj z nowoczesnymi dźwiękami syntezatora. CK daje ci trzy części, które pozwalają muzyce popłynąć tam, gdzie chcesz.

WEJŚCIE A/D — Wejścia analogowo-cyfrowe (A/D) umożliwiają zastosowanie dwóch dedykowanych efektów do dźwięku i zapisanie ich w LIVE SET.

KONTROLA - CK posiada intuicyjny interfejs 1 do 1, który daje swobodę eksploracji dźwięku. Wszystko, od dedykowanych elementów sterujących organami po elementy sterujące syntezatorem i efektami, zostało zaprojektowane tak, abyś mógł tworzyć muzykę zamiast nurkować w menu.

DZIAŁANIE KLAWIATURY - Seria CK ma dwa różne działania klawiatury dla różnych typów graczy.

CK61 posiada nową, 61-klawiszową akcję „FSB” lub „Future System Basic”, zainspirowaną słynną akcją „FS” lub „Future System”, która została pierwotnie opracowana dla organów Electone, takich jak legendarny FX-1. W duchu oryginalnej akcji „FS”, FSB wykorzystuje zupełnie nową strukturę. Ta akcja charakteryzuje się cięższym początkowym oporem klawiszy i zwiększonym skokiem klawisza, co zapewnia szerszy zakres ekspresji i stabilności. Ta akcja jest świetna dla klawiszowców grających na organach, syntezatorach, smyczkach i nie tylko, i zapewnia dynamiczną, ekspresyjną reakcję pianina i pianina elektrycznego.

CK88 oferuje Graded Hammer Standard (GHS), 88-klawiszową, ważoną i stopniowaną akcję, aby odtworzyć uczucie gry na fortepianie Yamaha, bez konieczności wzywania ruchomych pianin.

Interfejs użytkownika — intuicyjny interfejs użytkownika pozwala zanurzyć się w muzyce, a nie w menu, i zawiera dedykowane przyciski kategorii, które ułatwiają znalezienie dźwięku, którego szukasz.

FILTER & EG - CK Filter and Envelope Generator (EG) posiadają dedykowane elementy sterujące dla najczęściej używanych parametrów syntezatora oraz dedykowany przycisk bypass, aby szybko powrócić do stanu domyślnego. Masz całkowitą kontrolę nad kształtowaniem dźwięku.

LIVE SET - LIVE SETS przechowuje i przywołuje dokładne ustawienia dla wszystkiego na panelu przednim, w tym podziałów, warstw i efektów specjalnych. Przechowuje również i przywołuje funkcje, takie jak ustawienie wejścia A/D, odtwarzanie sampli i kolor światła LED.

MIDI MASTER — czterostrefowy kontroler łączy się z zewnętrznymi urządzeniami MIDI, zmieniając CK w pełnoprawny kontroler MIDI z DAW lub klawiaturą główną w zestawie MIDI. Co oznacza, że ​​masz cztery dodatkowe dźwięki na wyciągnięcie ręki z pełną kontrolą nad podziałami, regulacjami oktaw, zmianami łat i nie tylko.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Cały świat to scena lub studio. A CK to przenośna klawiatura gotowa do gry w dowolnym miejscu i czasie. Zabierz go na kemping i transmituj na żywo przez strumień. Bawić się w parku. Albo na scenie w Central Parku. Zanieś go na grilla sąsiada i ukradnij jego gitarowy grzmot. Wszystko bez uszczerbku dla jakości dźwięku lub funkcji.

GŁOŚNIKI I ZASILANIE BATERII - Odłącz i graj. Wbudowane głośniki CK zamieniają się gdziekolwiek jesteś w scenę lub studio. Zrób szybką próbę w zielonym pokoju. Dżem w domu sąsiada. Przesyłaj strumieniowo swoją ostatnią przygodę z muzyką. Bez względu na to, dokąd się udasz, dźwięk CK i czas odtwarzania zdumiewają do 4,5 godziny z akumulatorami lub do 3 godzin z bateriami alkalicznymi.*

* Nie zawiera baterii.

INTERFEJS USB AUDIO/MIDI - CK to znacznie więcej niż ładny interfejs MIDI. Wbudowane wejście/wyjście stereo USB Audio Interface umożliwia nagrywanie i odtwarzanie dźwięku do iz CK do komputera lub urządzenia z systemem iOS, w tym cokolwiek jest podłączone do wejścia A/D. Ma nawet USB MIDI i 5-pinowe wejście/wyjście DIN. Idealny do nagrywania danych MIDI, sterowania softsynthami lub łączenia z Soundmondo.

UDOSTĘPNIANIE [Rec'n'share] - Graj w dowolnym miejscu. Udostępniaj wszędzie. USB Audio i aplikacja Yamaha Rec’n’Share ułatwiają transmitowanie występów i udostępnianie treści na YouTube, Facebooku, Instagramie i innych portalach społecznościowych. To może być najbardziej towarzyska klawiatura sceniczna w historii.

KOMPAKTOWY I LEKKI - Z większym dźwiękiem na funt, CK to kompaktowa, przenośna klawiatura, która z łatwością zabierze Cię wszędzie tam, gdzie zabierze Cię muzyka.

WEJŚCIE AUDIO BLUETOOTH - CK łączy się bezprzewodowo z dźwiękiem Bluetooth, aby akceptować utwory z telefonu lub członków zespołu. Możesz nawet użyć wbudowanych głośników do odtwarzania melodii lub uruchamiania utworów z telefonu.

SPECYFIKACJE

Interfejs sterowania

 Klawiatura

 •  Liczba klawiszy 88

Głosy

 • Technologia generowania tonu tonowego — AWM2, AWM (Organ Flutes)
 •  Polifonia Liczba polifonii (maks.) - 128
 •  Liczba brzmień Live Set - 160 (Preset Live Set Sounds: 80)
 •  Liczba głosów - 363

Efekty

 • Insertion Effect- System Drive 1 (5 typów) / System Effect 2 (1: 36 typów, 2: 36 typów)
 • Opóźnienie - 4 rodzaje
 • Pogłos - 3 rodzaje
 • Master EQ- 3-pasmowy

Rozbudowane połączenie

 • Złącza: Line Out - [L/MONO]/[R] (6,3 mm, standardowe gniazda telefoniczne, niezbalansowane)
 • Słuchawki — [SŁUCHAWKI] (6,3 mm, standardowe stereofoniczne gniazdo telefoniczne)
 • Kontroler nożny — PEDAŁ NOŻNY [1]/[2]
 • MIDI — MIDI [WEJŚCIE]/[WYJŚCIE]
 • USB- USB [DO HOSTA]/[DO URZĄDZENIA]
 • WEJŚCIE DC - [WEJŚCIE DC]

Łączność

 •  Złącza: A/D INPUT- [L/MONO]/[R] (6,3 mm, standardowe gniazda telefoniczne)
 •  Bluetooth: wersja Bluetooth - 4.1
 •  Obsługiwany profil - A2DP
 •  Kompatybilny kodek - SBC
 •  Wyjście bezprzewodowe - Bluetooth klasy 2
 •  Maksymalna odległość komunikacji - około 10m
 •  Częstotliwość radiowa (częstotliwość operacyjna) — 2401–2481 MHz
 •  Maksymalna moc wyjściowa (EIRP) - 4 dBm
 •  Rodzaj modulacji - FHSS

Funkcje

 • Interfejs audio USB — [Częstotliwość próbkowania = 44,1 kHz] Wejście: 2 kanały (1 kanał stereo) Wyjście: 2 kanały (1 kanał stereo)

System dzwiękowy

 • Wzmacniacze - 6 W × 2
 • Głośniki — (12 cm × 6 cm) × 2, przełączane WŁ./WYŁ

Inny

 •  Wyświetlacz - Full Dot LCD (128 x 64 punkty)
 •  Dołączone akcesoria — zasilacz sieciowy*, instrukcja obsługi *Może być dołączone w zależności od kraju

Zasilacz

 •  Zasilacz: Adaptery - PA-150B lub odpowiednik zalecany przez firmę Yamaha (Wyjście: DC 12 V, 1,5 A)
 •  Baterie- Osiem baterii alkalicznych (LR6) rozmiaru „AA” lub akumulatorów Ni-MH
 •  Zużycie energii — 11 W (podczas korzystania z zasilacza sieciowego PA-150B)

Rozmiar waga

 • Wymiary: szerokość — 1,333 mm (52-1/2")
 •  Wysokość — 148 mm (5-13/16")
 •  Głębokość — 354 mm (13-15/16")
 •  Waga — 13.1 kg (28 lb 14 oz) (not including batteries)


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz