Kurzweil K2700 - Syntezator workstation ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Bądź świadkiem ewolucji legendarnych stacji roboczych z serii K2!

SILNIK BRZMIENIOWY

256 głosów polifonii V.A.S.T.!

Ponad 5-krotnie większa polifonia niż w jakimkolwiek poprzednim modelu z serii K2!


4,5 GB fabrycznych brzmień!

K2700 oferuje bogatą bibliotekę brzmień zawierającą ponad 1500 programów fabrycznych i ponad 700 kombinacji Multi podzielonych na 13 kategorii instrumentów, od fortepianów przez syntezatory po brzmienia orkiestrowe i nie tylko, w tym zoptymalizowane niemieckie fortepiany D, japońskie C7 i Triple Strike, klasyczne EP Tine (’73 i ’77), a także zaktualizowane brzmienia z popularnych instrumentów Kurzwiela SP6, PC3/4 i rozszerzenia KORE64.


Opatentowana technologia FlashPlay®

Flash-Play® zapewnia K2700 oszałamiającą moc. Łączna pojemność do 8 GB przy zerowym czasie ładowania i ultraszybkiej wydajności.


3,5 gigabajta pamięci na próbki użytkownika

Możliwość załadowania do 3,5 GB własnych próbek do nieulotnej pamięci flash. Obsługiwane formaty próbek: .WAV, .AIF (do 16 bitów / 96 kHz) oraz formaty Kurzweil (.FOR, .PC4, .P3K, .KRZ, .K25, .K26).


Edycja V.A.S.T.

V.A.S.T. narodziło się w serii K2. K2700 rozszerza legendarną technologię Variable Architecture Synthesis Technology (syntezy o zmiennej architekturze) Kurzweila i oferuje 32 warstwy na program, głęboko konfigurowalne ścieżki sygnału i wiele modułowych narzędzi DSP, w tym nowe oscylatory, filtry i efekty.


6-operatorowy silnik FM

6-operatorowy silnik FM z możliwością ładowania oryginalnych plików FM SysEx. Warstwy FM są nowym dodatkiem do programów VAST i mogą być łączone z funkcjami VAST, aby wyjść daleko poza klasyczną syntezę FM.


Wirtualny analog

Wbudowane w K2700 potężne oscylatory z antyaliasingiem wraz z przetwarzaniem DSP z mitycznego syntezatora koncepcyjnego VA1 Kurzweila są zdolne do dostarczania autentycznych emulacji analogowych, a także niesamowicie złożonych nowych brzmień.


Organy KB3 ToneReal™

Wzorowane na klasycznych organach. Pełen zestaw manipulatorów organowych jest dostępny natychmiast, w tym 9 realistycznych drawbarów, regulacja prędkości rotary, chorus / vibrato, brake, percussion i wiele innych.


Potężny silnik efektowy

Wielokrotnie nagradzane pogłosy, delaye, chorusy, flangery, phasery, przestery, wzmacniacze głośników obrotowych, kompresory i inne – wszystkie w pełni edytowalne z poziomu interfejsu użytkownika. K2700 oferuje również globalną sekcję Master FX z 3-pasmowym korektorem i kompresją.


K.S.R. – Rezonans strun Kurzweil

Modelowanie rezonansu strun fortepianu dla lepszego brzmienia fortepianu akustycznego!


MOŻLIWOŚCI WYKONAWCZE

Włoska 88-klawiszowa klawiatura młoteczkowa

Każdy dźwięk w K2700 jest idealnie dopasowany do 88-klawiszowej, w pełni ważonej klawiatury z aftertouch. Można dopasować reakcję na szybkość i siłę nacisku do osobistego stylu gry.


Tryb 16-strefowego kontrolera Multi

Twórz świetne kombinacje dźwiękowe za pomocą słynnego trybu Multi (inaczej trybu Setup) Kurzweila, oferującego 16 stref niezrównanych możliwości kontrolera MIDI, z których każda obsługuje ponad 60 oddzielnych kontrolerów fizycznych!


16-ścieżkowy sekwencer

K2700 posiada 16-ścieżkowy wewnętrzny sekwencer. Do nagrywania/edycji/miksowania/produkcji własnych utworów – wszystko w jednym instrumencie. Importuj pliki MIDI (.mid) oraz utwory z instrumentów Kurzweila z serii PC3/PC4/Forte.


16 sekwencerów MIDI CC

Dodaj animację dźwiękową do swoich brzmień za pomocą 16 jednoczesnych sekwencerów krokowych MIDI CC w celu sekwencjonowania modulacji.


16 Generatorów Riffów

Wyzwalanie i manipulowanie na bieżąco maksymalnie 16 jednoczesnymi sekwencjami MIDI. Wybieraj z wewnętrznej biblioteki patternów lub nagrywaj/importuj własne!


16-nutowe arpeggiatory

Szukasz pulsu? Aktywuj do 16 niezależnych arpeggiatorów (1 na program, 16 na Multi) i zanurz się w środowisku sekwencera krokowego!


STEROWANIE

Wbudowany kontroler wstęgowy

Stosujesz pitch-bend, od muzycznie subtelnych wariacji po głębokie nurkowanie dźwięku? Oczywiście! Ale potem wyjdź poza oczekiwania i steruj filtrami, głośnością, tempem, zniekształcenia i wiele więcej. Skonfiguruj kontroler wstęgowy w taki sposób, aby miał jedną sekcję sterującą, która biegnie przez całą jego długość, lub aby miał trzy sekcje o równej długości działające niezależnie.


16 padów

Użyj siatki 4 x 4 dynamicznych padów do precyzyjnego wyzwalania perkusji i instrumentów perkusyjnych. Ponadto aktywuj wyciszenia stref, wyzwalaj nuty/akordy, filtry, dodawaj warstwy, steruj arpeggiatorem, sekwencerami CC i nie tylko.


Programowalne suwaki, pokrętła i przyciski

9 suwaków, 9 pokręteł i 10 przycisków. Wszystkie programowalne. Wewnętrzna regulacja głośności, panoramy, filtrów, poziomów efektów, obwiedni, wyciszeń itp. Zewnętrzne przesyłanie dowolnych komunikatów MIDI CC do hosta DAW.


Kolorowy wyświetlacz panoramiczny

Nawigacja po K2700 odbywa się za pomocą czytelnego, panoramicznego, kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 480×272.


Sterowanie transportem

Sekcja Transport służy do sterowania nagrywaniem i odtwarzaniem wbudowanego 16-ścieżkowego sekwencera, a także ulubionego programu DAW (za pośrednictwem komunikatów MMC i System Real-Time).


Wybór skategoryzowanych brzmień

Łatwy wybór kategorii i programów/Multi z możliwością dostosowania domyślnych ustawień kategorii.


Koła Pitch/Mod i przyciski transpozycji

Koła pitch/modulacji na panelu przednim zapewniają ekspresyjne występy, a osobne przyciski transpozycji -/+ umożliwiają szybką/łatwą zmianę tonacji.


Wciskaj do dechy

Dwa przypisywalne gniazda przełączników nożnych* i dwa przypisywalne gniazda pedałów CC. (*obsługa funkcji częściowego wciśnięcia pedału i do 4 przełączników nożnych z 2 pedałami na każde gniazdo).


INTERFEJS AUDIO + We/Wy

Zintegrowany interfejs audio USB

Nagrywaj bezpośrednio do DAW przez USB. Nie jest wymagany oddzielny interfejs. Podłącz wybrane źródło liniowe/instrumentalne/mikrofonowe i przekieruj dźwięk z K2700 i jego wejść analogowych do DAW, z efektami lub bez. Sekcja interfejsu audio posiada pokrętła do regulacji wzmocnienia (osobne na każdy kanał), diody LED poziomu szczytowego, przełączanie impedancji na Hi-Z i zasilanie fantomowe +48V.


Wejścia audio z efektami

Podłącz i graj razem z zewnętrznym źródłem dźwięku za pomocą wejść combo 1/4″ – XLR. Przetwarzaj sygnał wejściowy za pomocą efektów działających w czasie rzeczywistym, aby tworzyć nowe tekstury. Ubarwiaj swój wokal lub podkłady do występów na żywo i wewnętrznie miksuj sygnał z wyjściem K2700.


Symetryczne wyjścia audio

Podłącz się do ulubionego miksera, wzmacniacza lub monitorów studyjnych i przekieruj sygnał audio K2700 (w tym wejście z interfejsu audio) do czterech symetrycznych wyjść TRS 1/4″ (dwie pary stereo, A i B). K2700 wyposażony jest w nieskazitelne 32-bitowe przetworniki C/A z automatycznym przełączaniem na mono na głównych wyjściach i stereofonicznym gniazdem słuchawkowym 1/4″ na tylnym panelu.


USB MIDI + Audio + Pamięć masowa

Pojedynczy kabel USB pozwala używać K2700 zarówno jako kontrolera MIDI, jak i źródła dźwięku audio w programie DAW. Funkcja hosta USB umożliwia ponadto podłączenie urządzeń USB takich jak alternatywna klawiatura sterująca lub zewnętrzne urządzenie z suwakami/pokrętłami. USB umożliwia również przechowywanie własnych materiałów i aktualizację systemu.

SPECYFIKACJA

 • Klawiatura: 88-klawiszowa, w pełni ważona, dynamiczna klawiatura z regulacją czułości i aftertouch (Fatar TP/40L)
 • Wyświetlacz: 480 x 272 pikseli kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości 480 x 272 z regulacją jasności
 • Polifonia: 256-głosowa polifonia, przydzielana dynamicznie
 • Multitimbral: 16 części (po jednej na kanał MIDI)
 • Architektura: Dynamic VAST: potężny silnik syntezy z programowalnymi przez użytkownika algorytmami DSP i routingiem.
 • Tryb kaskadowy: kierowanie jednej warstwy przez procesor DSP do dowolnej innej warstwy w programie – do 32 kolejnych warstw w głąb!
 • Silnik KB3 ToneReel
 • 6-operatorowy silnik FM
 • VA1 Wirtualne oscylatory analogowe DSP
 • Pamięć flash na próbki: 4,5 GB próbek fabrycznych
 • 3,5 GB nieulotnej pamięci flash dla użytkownika z możliwością ponownego ładowania próbek
 • Programy fabryczne: ponad 1500
 • Programy użytkownika: ponad 4000
 • Fabryczne Multi: ponad 700 (do 16 niezależnych stref kontrolera)
 • Multi użytkownika: ponad 4000
 • General MIDI: Nie
 • Kurzweil String Resonance: Tak
 • Kompresor/korektory EQ sumy: Tak
 • Efekty: Ponad 1000 złożonych łańcuchów efektów, wbudowanych w programy zawierające wielokrotnie nagradzane efekty Kurzweila – pogłosy, delaye, chorus, flanger, phaser, korektory, przestery, symulatory głośników obrotowych, kompresory i wiele innych.
 • 32 jednostki efektowych ogółem

Manipulatory(kontrolery):
Monopressure (aftertouch)
1 koło pitch-bend
1 przypisywalne koło modulacji
1 przypisywalny kontroler wstęgowy
9 przypisywalnych suwaków
9 przypisywalnych pokręteł
10 przypisywalnych przycisków
16 dynamicznych, przypisywalnych padów
2 przyciski transpozycji
Przycisk tap tempo i pokrętło do ustawiania tempa
Przyciski arpeggiatora
Przyciski transportu

 • 2 wejścia przełącznika nożnego; obsługuje pojedynczy pedał half-damper (1 przełącznik nożny/pedał sustain w zestawie; pedały half-damper sprzedawane oddzielnie)
 • 2 wejścia pedału ekspresji
 • Sekwencer: 16 ścieżek; rozdzielczość 960 PPQ.
 • Funkcje edycji utworów obejmują zarówno narzędzia dotyczące zdarzeń, jak i ścieżek, takie jak kwantyzacja, swing, remapowanie, skalowanie kontrolera i inne.
 • Sekwencery krokowe MIDI CC: 16 jednocześnie
 • Riffy: 16 na każde Multi
 • Arpeggiatory: 1 na Program, 16 na Multi
 • Systemowa częstotliwość próbkowania: 48 kHz
 • Wyjścia Analogowe: Cztery (2 pary) symetryczne
 • Wyjścia analogowe TRS 1/4″ (32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe)
 • Automatyczne przełączanie na mono na głównych wyjściach
 • Maksymalny poziom wyjściowy: +21 dBu
 • Impedancja wejściowa sygnału symetrycznego: 50 Ω
 • Wejścia audio: 2 gniazda combo 1/4″/XLR (jedna para stereo) akceptujące sygnały o poziomie liniowym/instrumentalnym/mikrofonowym.
 • Pokrętła Gain, przełącznik Hi-Z dla gitary elektrycznej / basu i włącznik zasilania fantomowego +48 V dla mikrofonów.
 • Słuchawki: 1 wyjście słuchawkowe 1/4″ na panelu tylnym; 130 mW przy słuchawkach 32 Ω
 • MIDI: Wejście, Wyjście
 • USB: Wejście/wyjście audio stereo przez USB (częstotliwości próbkowania: 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 KHz. Głębia bitowa: 16, 24)
 • Pełna funkcjonalność MIDI przez USB
 • Granie na K2700 i sterownie nim za pomocą kontrolera MIDI USB (funkcja hosta USB)
 • Transfer plików obiektowych użytkownika do/z pamięci flash USB
 • Aktualizacje systemu operacyjnego z pamięci USB
 • Edytor: Zewnętrzne edytory dla urządzeń Mac OS X, Windows PC i iOS*
 • (*wkrótce)
 • BEZPŁATNE aktualizacje systemu operacyjnego: Aktualizacje systemu operacyjnego przez napęd USB
 • Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający, przełącznik nożny, kabel USB
 • Wysokość: 13,97 cm
 • Głębokość: 39,37 cm
 • Długość: 129,54 cm
 • Waga: 23,58 kg
 • Zasilanie: Zasilacz wewnętrzny
 • Specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedzenia.
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz