Kategorie
Przedział cenowy
Shure HPASCA2 - Replacement cable for SRH1440, SRH1840; straight 2.1m
Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa
www.supersound.pl Napisz email
Opis produktu:
Markowy kabel zastępczy Shure do słuchawek profesjonalnych
Shure HPASCA2 to wysokiej jakości kabel audio przeznaczony do wymiany uszkodzonego lub zużytego przewodu w profesjonalnych słuchawkach monitorowych. Ta oryginalna konstrukcja producenta słynącego z legendarnej jakości dźwięku została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – realizatorach dźwięku, muzykach studyjnych i audiofilach ceniących sobie perfekcyjne brzmienie.
Cechy produktu
Główną cechą charakterystyczną tego kabla Shure jest dwuexitowa konstrukcja typu Y, która umożliwia symetryczne doprowadzenie sygnału do obydwu nauszników słuchawek. System odpinanych złączy MMCX pozwala na błyskawiczny demontaż przewodu bez ryzyka uszkodzenia delikatnych elementów słuchawek. Długość kabla wynosząca 2.1 metra zapewnia optymalną elastyczność przy zachowaniu pełnej mobilności podczas pracy.
Niezawodna łączność dla Twoich słuchawek
Zamienny kabel Shure HPASCA2 stanowi idealne rozwiązanie dla posiadaczy słuchawek SRH1440 oraz SRH1840, którzy potrzebują sprawdzonego zamiennika fabrycznego okablowania. Konstrukcja przewodu oparta na проводkach z miedzi beztlenowej minimalizuje straty sygnału i eliminuje niepożądane zakłócenia, które mogłyby wpływać na jakość reprodukcji dźwięku. Pozłacane styki wtyków gwarantują doskonałe połączenie elektryczne oraz odporność na utlenianie, co przekłada się na trwałość i stabilność parametrów przez długie lata intensywnego użytkowania.
Kompatybilność i zastosowanie
- Profesjonalne słuchawki Shure SRH1440 – otwarte słuchawki wokальne
- Referencyjne słuchawki Shure SRH1840 – otwarte słuchawki studyjne premium
- Połączenie ze wzmacniaczami耳機owymi i interfejsami audio
- Domowe systemy Hi-Fi i odtwarzacze przenośne
- Praca w studiach nagraniowych i emiterskich
Szczegółowe dane techniczne
- Producent: Shure
- Model: HPASCA2
- Typ: Kabel audio dwuexitowy odpinany
- Długość: 2.1 metra (7 stóp)
- Konstrukcja: Typ Y z dwoma wylotami
- Złącza: Pozłacane wtyki MMCX
- Wtyk wyjściowy: Stereofoniczny mini-jack 3.5mm
- Materiał przewodnika: Miedź beztlenowa (OFC)
- Wzmocnienie: Oplot/ochrona Kevlarowa
- Kompatybilność: SRH1440, SRH1840
Trwała konstrukcja na lata
Kabel Shure HPASCA2 został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu profesjonalnym. Wzmocniona konstrukcja mechaniczna chroni wewnętrzne żyły przewodzące przed przecięciem i przetarciem, co jest szczególnie istotne podczas częstego rozkładania i składania sprzętu. Płaszcz zewnętrzny został wykonany z wytrzymałych materiałów elastomerowych, które jednocześnie zapewniają pitchą elastyczność i odporność na splątanie. Każdy detal konstrukcji świadczy o tym, że mamy do czynienia z oryginalnym produktem Shure – marki, która od dekad dostarcza sprzęt audio na światowe sceny koncertowe i do najlepszych studiów nagrań.
Zawartość zestawu
- Kabel zastępczy Shure HPASCA2
- Oryginalne opakowanie producenta
Idealny zamiennik oryginalnego kabla
Decydując się na zamienny kabel Shure HPASCA2, inwestujesz w jakość brzmienia, którą docenisz podczas każdej sesji odsłuchowej. Ten profesjonalny przewód audio przywraca Twoim słuchawkom SRH1440 lub SRH1840 pełną funkcjonalność i oryginalną jakość dźwięku charakterystyczną dla produktów amerykańskiego producenta. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym realizatorem dźwięku, czy entuzjastą wysokiej klasy audio, ten kabel spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem – jakości wykonania, parametrycznym i estetycznym.
