17 czerwca 2006 14:30

Coke Live Music Festival 2006

Na mapie letnich festiwali muzycznych w Polsce pojawia się nowa impreza. Odbędzie się na początku września w Krakowie.

Lokalizacja
Kraków – właściwie wszystko jest jasne – jedno z najpiękniejszych polskich miast, odwiedzane przez miliony turystów z całego świata, którego niezwykły klimat powoduje, że dla młodych ludzi staje się ono jednym z kultowych miejsc w Europie.

Jesteśmy pewni, że nasz Festiwal stanie się jednym z ważnych elementów kolorytu miasta. Teren festiwalu Centrum miasta – zielone tereny klubu sportowego Wisła Kraków, obok krakowskich Błoni. Doskonała lokalizacja, do której łatwo dotrzeć.

Muzyka
Popularna muzyka młodych ludzi w kategoriach pop, hip hop, rock, muzyka elektroniczna, zawsze najwyższej jakości. Zapraszamy wielkie międzynarodowe gwiazdy święcące triumfy na listach przebojów na całym świecie.

Czas
Pierwsza edycja jest jednodniowa i odbędzie się 9 września 2006. Festiwal rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do rana. Kolejne edycje planujemy jako wydarzenia dwudniowe, które będą się obywały w ostatni weekend sierpnia.

Polscy wykonawcy i inne sceny
Na Coke Live Music Festival będą występowali oczywiście polscy wykonawcy. W tym roku planujemy 3 sceny: scena główna i 2 sceny namiotowe z muzyką klubową.

Camping
Oddanych fanów festiwalowej atmosfery zapraszamy na pole namiotowe na terenie festiwalu. Ilość miejsc ograniczona.

Ceny biletów
Z okazji pierwszej edycji Coke Live Music Festival do dnia 31 lipca będzie można kupić karnety festiwalowe w bardzo promocyjnej cenie: 70 PLN. Od 1 sierpnia cena karnetu będzie wynosiła 100 PLN. Od 7 czerwca bilety dostępne będą w sprzedaży na stronach www.livefestival.pl i www.alterart.pl oraz w punktach sieci TicketPro www.ticketpro.pl Informacje telefoniczne: (022) 444 74 74

ARTYŚCI
Jay-Z to obecnie najlepszy i najpopularniejszy raper na świecie, świetny artysta i biznesmen. Do tej pory sprzedano ponad 33 miliony jego płyt. W ciągu dotychczasowej kariery otrzymał następujące nagrody: Grammy Awards, MTV Video Music Awards, Source Awards, BET Awards, Soul Train Awards, Vibe Awards i Billboard Music Awards. Jest założycielem takich firm jak Roc-A-Fella Records, Rocawear, czy Roc-A-Fella Films. Jest też jednym z właścicieli zespołu koszykarskiego New Jersey Nets. Obecnie stoi na czele legendarnej wytwórni Def Jam.

[img:1:L]Jay-Z, czyli Shawn Corey Carter urodził się w Nowym Jorku, w dzielnicy Brooklyn. W 1996 roku wydał swój debiutancki album pt. „Reasonable Doubt” nagrany z udziałem takich legendarnych postaci jak Dj Premier i Notorous B.I.G. Przełomem w jego karierze był jednak dopiero trzeci album pt. „Vol. 2: Hard Knock Life” zawierający przebój „Hard Knock Life (Ghetto Anthem). Świetna technika rymowania i umiejętność opowiadania zostały docenione przez publiczność i media. Płyta osiągnęła w USA status pięciokrotnej platyny. Kolejne albumy, takie jak „The Blueprint”, czy „The Black Album” potwierdziły jego status gwiazdy. Wielokrotnie wspomina się też ostrą rywalizację o miano najlepszego rapera pomiędzy Jay-Z i Nasem. Spór zakończył się podpisaniem przez Nasa kontraktu płytowego z wytwórnią, na której czele stoi Jay-Z. W 2003 roku Jay-Z pożegnał się z fanami w Madison Square Garden, twierdząc, że kończy solową karierę. Nie wytrzymał jednak długo bez nagrywania muzyki biorąc gościnny udział w utworach takich artystów jak Kanye West, Mary J. Blige, czy Beanie Sigel. Wspólnie z popularnym zespołem nu-metalowym Linkin Park wydał również album koncertowy pt. „Collision Course”, łącząc kompozycje grupy ze swoimi tekstami. Entuzjastycznie przyjęta płyta zdobyła podwójną platynę. Jay-Z jednak wciąż głodny jest sukcesów w świecie biznesu i jako artysta.

[img:3:L]Sugababes to fenomen na scenie muzycznej. Mimo tego, że tworzą muzykę pop, zyskały akceptację szerokiej publiczności, a także brytyjskiej prasy muzycznej słynącej ze swojej szczerości. To wszystko dzięki charakterowi wykonawczyń i świetnej oprawie muzycznej. Pierwszy kontrakt płytowy podpisały jako nastolatki. Już debiutancki singiel pt. „Overload” dotarł do pierwszej dziesiątki sprzedaży na Wyspach Brytyjskich. Kolejne single, takie jak „Run for cover”, „In the middle”, „Round round”, „Freak like me” i „Push the button” również okazały się hitami. Ostatnio dziewczyny okupują listy przebojów z utworem „Red Dress”. Zmiany personalne nie odbijają się na popularności zespołu, a każdy z czterech dotychczas wydanych albumów sprzedał się w kilkumilionowych nakładach. Sugababes zapraszane są na duże i szanowane brytyjskie festiwale, takie jak V Festival, czy Glastonbury, jako jeden z nielicznych zespołów popowych. W obecny skład zespołu wchodzą: Keisha Buchanan, Heidi Range oraz Amelle Berrabah.

[img:2:L]Shaggy (Orville Richard Burrell) to znany i lubiany wykonawca pochodzący z Jamajki. Popularność zdobył dzięki własnej wersji piosenki „Oh Carolina”, a także utworowi „Boombastic”, będącemu częścią kampanii reklamowej firmy Levi’s. Shaggy nie został gwiazdą jednego sezonu i od ponad 10 lat dostarcza kolejne przeboje, takie jak: „It wasn’t me”, „Angel”, „Hey Sexy Lady”, „Wild 2nite”, czy „Ultimatum”. Płyta „Hot Shot” sprzedała się w nakładzie 10 milionów. Charakterystyczna maniera wokalna oraz duże poczucie humoru towarzyszą każdemu utworowi, w którym udział bierze Shaggy. Artysta łączy w swojej twórczości jamajskie rytmy razem popowymi melodiami, dzięki czemu jego piosenki tak często słyszymy w radiu i telewizji. To on przetarł szlaki na listy przebojów dla takich artystów muzyki dancehall jak Sean Paul, czy Beenie Man. Artysta obecnie promuje nową płytę pt. „Clothes Drop”, w której nagrywaniu udział wzięli tacy wykonawcy i producenci jak Will.I.Am, Pussycat Dolls, Olivia, Scott Storch i legendarni Sly and Robbie.

Czy można przedłużyć atmosferę wakacji i we wrześniu poszaleć na festiwalu? Posiedzieć na trawie i posłuchać fajnej muzyki? A może przy okazji zwiedzić Kraków?

Organizujemy to wydarzenie z myślą o młodych ludziach śledzących notowania muzyczne, pozytywnie zakręconych i czekających na występy gwiazd światowego formatu w Polsce. Przyjście na nasz festival to doskonały pomysł na weekend z muzyką, weekend na zakończenie lata. Dobór artystów gwarantuje doskonałą zabawę aż do wyczerpania energii.

Organizator: Alter Art
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz