9 kwietnia 2010 17:23
Info Sony Music Entertainment (Poland) Sp. z o.o. Sony Music Entertainment (Poland) Sp. z o.o. tel: (22) 33 66 000 www.sonymusic.pl

NITROUS OXIDE i ANJUNABEATS NIGHT

23 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap z okazji premiery debiutanckiego albumu Nitrous Oxide, odbędzie się pierwsza edycja imprez z cyklu Anjunabeats Night.
[img:1]
Album zatytułowany "Dreamcatcher" to przedstawiciel euro-trance charakterystycznego dla wytwórni Anjunabeats i właśnie takie rytmy będą przeważać na krążku, jak i na planowanej imprezie.

Obok Krzysztofa w czasie Anjunabeats Night pojawią się także inni przedstawiciele brytyjskiego labelu a całość dopełnią doskonale Wam znani DJ’e i producenci z Polski.

Sukces imprez z tego cyklu mogą potwierdzić bywalcy klubów takich jak Air w Birmingham czy też legendarnego, londyńskiego Ministry Of Sound, w których już nie jeden raz setki zagorzałych fanów Trance'u szalało przez wiele godzin przy dźwiękach serwowanych przez gwiazdy Anjunabeats. Już niebawem taką okazję będziemy mieli również my za sprawą nadchodzącej, pierwszej edycji Anjunabeats Night w Polsce.


Anjunabeats Room:
Daniel Kandi
Mat Zo
Adam Nickey
Dave Schiemann
Nitrous Oxide

Anjunadeep Room:
Jaytech
Neevald
Matthew Clarck
Michel A.M


Daniel Kandi
Pochodzący z Danii DJ i producent, już od 2006 roku jest jednym z motorów napędowych wytwórni Anjunabeats. Ujmujące melodie i pełne emocji breakdowny w jego utworach powodują entuzjazm milionów fanów muzyki Trance podczas największych imprez na całym świecie. To właśnie oni zadecydowali o debiucie Daniela w prestiżowym notowaniu DJ Mag Top 100 DJ's w 2009 roku, po jakże udanych występach od Los Angeles aż po Moskwę. Rok 2010 zapowiada się równie ekscytująco z potwierdzonymi już występami u boku Above & Beyond czy Armina Van Buurena w największych klubach i na festiwalach na całym świecie.


Mat Zo

Rodowity londyńczyk Matan Zohar pochodzi z artystycznej rodziny, więc muzyka wydawała się dla niego pewnym wyborem. Od roku 2006 jego kariera w branży muzyki elektronicznej niesamowicie przyspieszyła, a po zwycięstwie w konkursie na remix legendarnej wytwórni Baroque (kawałek Lustral „In My Life”) coraz więcej ludzi zaczęło zauważać talent Mat Zo. W swojej krótkiej, ale owocnej karierze zrobił już remiksy dla takich sław jak: Andy Moor, Markus Schulz czy Tiesto. Przyszłość zapowiada się jeszcze lepiej, to dopiero początek...Adam Nickey

Adam Nickey urodził się w 1982 roku. Muzyką interesował się od najmłodszych lat. W 1997 zajął się tworzeniem własnych utworów muzycznych. Wtedy jeszcze nie miał najmniejszego pojęcia , że jego utwory będą miały swoich odbiorców na całym świecie. Jego upliftingowe, pełne emocji utwory znalazły swoje miejsce w Anjunabeats, a „Shift”, „Slider” czy „Callista” były supportowane przez trance'ową czołówkę DJ’ów.Dave Schiemann

Dawid już od pięciu lat dostarcza nam wybuchową mieszankę technicznych brzmień przeplatanych trance’owymi elementami. W Anjunabeats pojawił się w 2008 roku wraz z Bartem Claessenem, z którym stworzył miażdżący parkiety „Madness”. Jako pierwszy i jak dotąd jedyny postawił polską flagę w Black Hole Recordings oraz Be Yourself Music (High Contrast NuBreed). Jego utwory sprawdzają się znakomicie nie tylko na parkietach czy składankach, ostatnio również w grze DJ Nights przeznaczonej dla użytkowników iPhone, w której Dawid pojawił się obok Tiesto, Jonasa Steura, Emilio Fernandeza i wielu innych!


Nitrous OxideJedna z najważniejszych postaci polskiej sceny Trance, pierwszy Polak w Anjunabeats, stanowi także połowę duetu 3rd Moon. Od pewnego czasu żaden jego utwór nie przejdzie niezauważony. Kawałki takie jak "North Pole", "Amnesia", "Red Moon Slide" czy "Magenta" grane przez wielu znanych DJ’ów na świecie sprawiły, że o mieszkającym w Poznaniu Nitrousie zrobiło się głośno w świecie Trance’u. Już 5 kwietnia światło dzienne ujrzy jego debiutancki album zatytułowany "Dreamcatcher". Sam Tony McGuinnes powiedział: "Krzysztof jest jedną z nowych gwiazd Anjunabeats. Jest świetnym producentem, który konsekwentnie tworzy potężne trance'owe hity dla naszego labetu, a jego album pokazuje że jego talent nie ogranicza się tylko do jednego stylu".

JaytechJames Cayzer, znany jako Jaytech, swoją ciężką pracą w studiu wypracował sobie renomę jednego z największych talentów młodego pokolenia. Pomyśleć, że swój pierwszy numer wydał mając zaledwie 16 lat! jego melodyjne, progressive house'owe utwory udowodniły, że mogą stanowić część DJ setów tak rozbieżnych muzycznie legend jak Sasha, Desyn Masiello czy Above & Beyond. Już pod koniec kwietnia będziecie mogli przekonać się o sile jego melodyjnego, klimatycznego brzmienia na własnej skórze
!

Neevald


Neevald to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na tanecznej scenie w Polsce. Znacie go z seksowych bitów, które serwował już na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach w naszym kraju. Kojarzonego z Poznaniem Neevalda nie mogło zabraknąć w składzie pierwszej edycji Anjunabeats Night. Przygotujcie się na odpływ przy dźwiękach Groovy & Sexy House music!


Matthew Clarck

Maciej Borowicz to ambitny i od 2006 roku aktywnie działający DJ na wielkopolskiej scenie klubowej. Muzyka jaką prezentuje to szeroko rozumiany House z naciskiem na głębokie deepowe, sexowne i taneczne brzmienia. Pomysłodawca i realizator projektów: Black And House, Electric Funk i Alternative. Wystąpił u boku Marco Lenzi w poznańskim Eskulapie. Rok 2010 to już działający kolektyw z Dominikiem Ch i Popkids Vibes.Michel A.M

Michał Auguścik z klubowymi imprezami w Polsce związany jest już od 2001 roku. Początki jego kariery sięgają legendarnego Studio Jack Live a kojarzyć go również możemy z audycji na falach RMI.FM (Interclub, Taneczna 20 Live). Jest pomysłodawcą projektu QMP LiveAct, którego posłuchać mogliście na Klubowych Juwenaliach czy na ZOMO Stage podczas pierwszej edycji Sensation White.


UWAGA! Z uwagi na pojemność Eskulapa, liczba biletów mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji biletów na to wyjątkowe wydarzenie!


reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz