22 kwietnia 2012 10:12

Konferencja New Directions i Warsaw Music Week Festival

Agencja Good Music Productions ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej konferencji NEW DIRECTIONS – 3rd International Music Industry Meeting.

[img:1]

Tym razem konferencja odbędzie się w dniach 25 –26 maja 2012 w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie. Konferencji towarzyszyć będzie festiwalowi Warsaw Music Week, który odbędzie się w terminie 18 – 27 maja 2012 roku w Warszawie.

W ramach 2-dniowej konferencji odbędzie się szereg spotkań, debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów z udziałem fachowców z branży muzycznej z Polski i zagranicy, jak również z udziałem szerokiej publiczności.

Dotychczas odbyły się dwie edycje konferencji New Directions. Pierwsza edycja zorganizowana w 2007 roku dotyczyła niezależnego rynku muzycznego oraz możliwości zaistnienia debiutującego Artysty w Polsce i za granicą. Wzięli w niej udział przedstawiciele branży muzycznej, eksperci z wytworni płytowych, firm menedżmentowych, organizatorzy festiwali, specjaliści od wizerunku i PR-u oraz „nowicjusze”. Druga edycja odbyła się w 2009 roku i dotyczyła wpływu festiwali miejskich i innych wydarzeń kulturalnych na strukturę miejską, na rozpoznawalność marki miasta i sposób w jaki ożywia ona działalność sektora kreatywnego w metropoliach. Zaproszeni goście – przedsiębiorcy muzyczni, przedstawiciele władz miejskich i struktur europejskich zaprezentowali przykłady dobrej współpracy pomiędzy tymi sektorami. Konferencja odbyła się w ramach międzynarodowego projektu Kreatywne Miasta (Creative Cities, http://creativecities.britishcouncil.org) prowadzonego przez British Council.

Temat konferencji w 2012 roku to „Sieciowanie - Siła współpracy i wymiana kulturalnej w przemyśle muzycznym” .

Celem konferencji jest zaprezentowanie olbrzymiej gamy korzyści, które płyną z nawiązywania współpracy, interakcji, wymiany doświadczeń pomiędzy Artystami, przedsiębiorcami muzycznymi, instytucjami i organizacjami kulturalnymi, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Podczas spotkania poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące sektora kreatywnego, który poprzez zastosowanie rozwiązań biznesowych do działalności twórczej, wspiera indywidualnych artystów oraz rozwój miast europejskich. Będzie to również okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń dla przedsiębiorców muzycznych, artystów i instytucji.

Wzorem lat ubiegłych spotkania przyjmą formę sesji tematycznych z udziałem polskich i zagranicznych prelegentów. W ramach New Directions odbędą się także warsztaty dotyczące portali społecznościowych.

Po raz pierwszy, w ramach konferencji odbędzie się New Directions Campus, który skierowany jest do studentów i absolwentów, którzy chcieliby aktywnie działać w sektorze kulturalnym. Zaproszeni goście zaprezentują możliwości rozwoju, jakie dają programy wolontariackie i czym mogą one zaowocować w przyszłości. Wstęp na tę część konferencji jest bezpłatny.

Sesje dotyczyć będą m.in. następujących zagadnień:

- współpraca pomiędzy przedsiębiorcami muzycznymi, instytucjami rządowymi wspierającymi sektor muzyczny na poziomie lokalnym i międzynarodowym
- sieciowanie pomiędzy przedsiębiorcami muzycznymi na przykładzie międzynarodowych wydarzeń i organizacji
- korzyści płynące z sieciowania pomiędzy festiwalami, przedstawienie organizacji zrzeszających festiwale na poziomie międzynarodowym
- portale społecznościowe i wykorzystanie ich potencjału w komunikacji

Po raz pierwszy w ramach konferencji New Directions swoją działalność zaprezentuje szeroko swoją działalność Punkt Kontaktowy ds. Kultury, a w szczególności Program Kultura (2007-2013).

Program Kultura (2007-2013) jest programem Komisji Europejskiej adresowanym do sektora kultury we wszystkich krajach UE i nie tylko. Od zawsze miał on na celu pokazanie różnorodności kulturowej Europy i budowanie ponadnarodowej współpracy kulturalnej. Program pozwala uzyskać dotacje na organizację międzynarodowych wydarzeń kulturalnych, tłumaczenia literackie, festiwale, działalność operacyjną oraz badania europejskiej polityki kulturalnej. Projekty realizowane w Programie Kultura mają przyczyniać się do zwiększania mobilności artystów, rozwijania ponadnarodowego obiegu dzieł oraz promowania dialogu międzykulturowego. Dzięki wspieraniu międzynarodowej działalności organizacji pozarządowych i instytucji publicznych w obszarze kultury artyści i specjaliści kultury z różnych krajów mogą od wielu lat tworzyć sieci kontaktów.

Polski Punkt Kontaktowy działa w ramach Instytutu Adama Mickiewicza. Co roku organizuje warsztaty, dni informacyjne i konferencje, wydaje publikacje oraz pomaga organizacjom na etapie tworzenia projektu i składania wniosku, między innymi ułatwiając znalezienie partnerów zagranicznych.

Wstęp na tę część konferencji bezpłatny.

WARUNKI UCZESTNICTWA w Konferencji:

Wstęp na 2-dniową konferencję oraz koncerty przygotowane przez niezależne wytwórnie muzyczne odbywające się w ramach Warsaw Music Week - 100 PLN + 23 % VAT. Opłata za udział w konferencji zawiera wstęp na konferencję, pakiet konferencyjny oraz nieodpłatnie napoje gorące i zimne.

REJESTRACJA:

Aby zarejestrować się na konferencję należy:

1. wypełnić formularz rejestracyjny oraz odesłać go na adres [email protected]. Po przesłaniu formularza otrzymają Państwo zwrotnie informacje dotyczące formy płatności i numer konta.
2. dokonać wpłaty należności w terminie 7 dni od daty otrzymania maila zwrotnego.
3. przesłać potwierdzenie dokonania wpłaty na adres [email protected]

Prosimy uważnie wypełnić formularz, ponieważ zawarte w nim dane zostaną użyte do sporządzenia listy uczestników konferencji, która będzie sprawdzana na miejscu. Osoby, które dokonają poprawnej rejestracji zostaną poinformowane o uczestnictwie w konferencji drogą mailową.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 1 maja 2012. Po tym terminie rejestracji będzie można dokonać jedynie na miejscu, w dniu konferencji. Liczba uczestników konferencji jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Odbiór identyfikatorów w miejscu konferencji, codziennie od godz. 08.30 do 09.30, po okazaniu dowodu tożsamości.

Udział w konferencji nie obejmuje zakwaterowania. Rezerwacji miejsc hotelowych muszą Państwo dokonać we własnym zakresie. W formularzu mogą Państwo wyrazić chęć otrzymania informacji o hotelach rekomendowanych przez organizatorów.

ORGANIZATOR KONFERENCJI:  Agencja Good Music Productions.
                                                                                            
Festival WARSAW MUSIC WEEK (18-27 maja 2012)

Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Festiwal powstał w 2010 roku i szybko stał się jednym z wiodących wydarzeń muzycznych w Warszawie. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbywają się w najlepszych i najciekawszych warszawskich klubach muzycznych oraz salach  koncertowych. Corocznie w ramach festiwalu odbywa się ponad 30 koncertów gwiazd z Polski i zagranicy!

Wśród tegorocznych gwiazd festivalu jest m.in. Hercules & Love Affair, którego koncert odbędzie się 19 maja w Palladium. Z kolei w Cudzie nad Wisłą 22 maja wystąpi Lil Ironies. Tego samego dnia - w Śnie Pszczoły - zagrają Nadja, Dead Factory oraz ARRM. Natomiast 24 maja w Hydrozagadce będzie można posłuchać formacji R.U.T.A.

Jak podkreślają na profilu Waraw Music Week na Facebooku organizatorzy - nowością tegorocznego programu będą showcase'y polskich wytwórni muzycznych. Na scenach klubów festiwalowych zaprezentują się m.in. Kayax, BANG, U Know Me Records czy Thin Man Records.

Szczegółowy program Warsaw Music Week ma być dostępny wkrótce na http://warsawmusicweek.pl

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz