3 września 2013 13:44

LEGENDARY BEATS: DJ VADIM 14.09.2013 SFINKS 700 SOPOT

[img:1]

14 września Magnetic Group zaprasza na pierwsze wydarzenie z serii Legendary Beats, podczas którego na scenie sopcokiego Sfinksa 700 wystąpi legenda, jeden z ojców Beat Culture - DJ Vadim !!! 

Legendary Beats: DJ Vadim jest częścią trasy: "Don't be Scared Tour", podczas której artysta promuje swój ostatni, dziesiąty już album pod tym samym tytułem. Poza nowymi utworami spodziewajcie się także klasyków Vadima, jak "Terrorist" czy "Soldier" !

Supportować będą: vice mistrz Polski w kategorii scratch, improwizator – DJ Zayu, producent funky breaks - Warson oraz Tuse, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Na Fontannie połamane brzmienia Jungle, D’n’B, Breaks, Glitch oraz Dub. Zagra śmietanka trójmiejskiej sceny: Snake, M.A.D., S!ck, Natt, Guma.

Warto wspomnieć kilka słów o oprawie wizualnej występu DJ'a Vadima, za którą będą odpowiedzialni uznany polski reżyser - Maciej Szupica a.k.a. Monsieur Zupika oraz Keezoo. Będzie to kolejne spotkanie Macieja Szupicy z DJ'em Vadimem, który przed kilku laty wyreżyserował klip Vadima do szalenie popularnego utworu „Black Is the Night“, a także występował z nim na scenie.

Reaktywacja tego duetu z całą pewnością będzie elektryzującym punktem pierwszej edycji Legendary Beats. Reżyser zapowiedział intensywne przygotowania, co oznacza, że możecie spodziewać się nieobliczalnej uczty audio – wizualnej!

Od godziny 15:00 szykujcie się na ostatni weekend lata w ogrodzie Sfinksa 700, gdzie czeka Was sporo atrakcji, a mianowicie pierwsza edycja Mungo Fair: Sopocki Kiermasz Handmade, gdzie będziecie mogli upolować unikalne ciuchy, biżuterię, torby, kurtki, i wiele innych wyrobów handmade, poza tym wystawa malarstwa, graffiti jam, grill.

Legendary Beats to niesamowite przedsięwzięcie, podczas którego organizator zamierza zaprezentować publiczności największych polskich miast serię wydarzeń, na których wystąpią legendarne grupy, producenci, dje oraz artyści AV, którzy mieli istotny wpływ na powstawanie oraz rozwój tak zwanej „Beat Culture“ , czyli muzyki opartej na brzmieniach generowanych elektronicznie. Każdy z artystów, którzy wystąpią w ciągu najbliższego roku w Polsce w ramach serii Legendary Beats zdobył status gwiazdy muzyki elektronicznej, a dla wielu również legendy. Dobierając line-up organizator postawił na osobistości tworzące odmienne style muzyczne, w oparciu o wspólny mianownik jakim jest beat!

Nazwiska artystów, którzy będą występowali podczas serii Legendary Beats organizator będzie ogłaszał na stronach:

 

Wygraj 1 z 3 pojedynczych wejściówek na imprezę z DJ'em Vadimem w sopockim Sfinksie 700

 

Szczegóły poniżej

http://www.infomusic.pl/konkursy

 

 

 LEGENDARY BEATS: DJ VADIM

DON'T BE SCARED TOUR
14 / 09 / 2013 / SFINKS 700 / SOPOT


MAIN STAGE:
Bass/Funk/HipHop/Reggae/House/Breaks/Juke/FootworkOPRAWA WIZUALNA:

  • Monsieur Zupika a.k.a. Maciej Szupica & Keezoo

Klip Dj Vadima do utworu „Black is the Night“ wyreżyserowany przez znanego polskiego reżysera - Macieja Szupicę, który wraz z Keezoo będą odpowiedzialni za oprawę wizualną występu Dj Vadima w Sfinksie 700!

 

FOUNTAIN STAGE:
Glitch, Dub, Jungle, Breaks & Drum’n’Bass
 

 

  • Start: 22:00 - ??.??
  • Wstęp: 22:00 – 23:30 – 20 PLN, od 23:30 – 25 PLN
  • Miejsce: Sfinks700 / ul. Mamuszki 1 / Sopot

 

 

Za dnia w sfinksowym ogrodzie odbędzie się: Mungo Fair: Sopocki Kiermasz Handmade, miejsce, gdzie będziecie mogli upolować unikalne ciuchy, biżuterie, torby, kurtki, i wiele innych wyrobów handmade, poza tym muzyka i grill.

Garden Stage:

 

  • PB Skarpy 
  • Garlic Man 
  • Hawra
  • Suchy
  • Lips

Start: 15:00 do 22:00
Wejście na Mungo Fair: Sopocki Kiermasz Handmade jest darmowy
Miejsce: Sfinks700 - ogród / ul. Mamuszki 1 / Sopot

 

Sponsorzy:

Partner Technologiczny:

 

 

DJ VADIM

 

 Artysta zyskał uznanie jako innowator, przede wszystkim dzięki swym dokonaniom w dziedzinie produkcji muzycznej. Od początku swej kariery łamał bariery, wytyczał nowe kierunki w muzyce. W 1994 roku założył swój własny label Jazz Fudge, a rok później podpisał kontrakt z Ninja Tune. To były początki dziś dwudziestoletniej już kariery jednego z ojców „Beat Culture“. Dziś występuje w najpopularniejszych klubach świata i na festiwalach takich jak Sonar, Glastonbury, Big Chill, V Fest, Fuji Rock, Roskilde, Exit, VInarock, Moscow Street Ball, Notting Hill Carnival czy Shambhala…

Vadim jest artystą, którego niełatwo skategoryzować, gdyż jego brzmienie wywodzi sie z niezliczonej liczby inspiracji. Jednym zdaniem można powiedzieć, że to elektroniczny Hip-Hop inspirowany i zatopiony w Reggae, Trip-Hop, Soul, Funk, Grime, Dub, Bass, afrykańskich rytmach, house oraz Boogie.

Vadim wyprodukował wiele albumów, zarówno solowych, jak i w innych konfiguracjach zespołowych wykorzystując wspomniane style muzyczne, nagrywał w londyńskim studiu, a także w trakcie swych podróży, łącząc smaki i rytmy świata, tworząc muzykę, która dziś znana jest na całym świecie. Jest przecież autorem takich klasyków, jak „The Terrorist, Black Is the Night, Kill Kill Kill, Soldier, Talk To Me czy Bluebird.Pracował z wieloma uznanymi artystami oraz muzykami niezależnymi. Z ciekawszych kolaboracji należy wymienić te z , Foreign Beggars, Alice Russell, Aaron Jerome (SBTRKT), DJ Krush, The Herbaliser, Belleruche, Killa Kela, Fat Freddy’s Drop , czy The Super Furry Animals.

Nazwany Johnem Coltranem Hip-Hopu, jest artystą łamiącym konwenanse muzyczne i kulturowe, lubi kolaborować, a przede wszystkim przecierać szlaki muzyczne.

Vadim mógłby osiąść na laurach i skupić się wyłącznie na liczbach i reprodukować istniejące brzmienia, jednak nie leży to w jego naturze. Gdy spojrzymy na jego dyskografię, widać jak na dłoni, że tworzył brzmienia, które w momencie powstawania nie były jeszcze nawet skategoryzowane. Produkował „step music“ na długo przed pojawieniem się na mapie muzycznej Croydon. Spod jego ręki wychodziły futurystyczne beaty zanim nazwano je Trip-Hopem, a jego wytwórnia Jazz Fudge była jednym z pierwszych labeli wydających muzykę „indie“.
Rok 2007 to ciężki okres w życiu artysty. Wówczas zdiagnozowano go z rzadką odmiane raka oka - Ocular Melanoma. Na szćzęście wszystko skończyło się dobrze i wygrał walkę z chorobą! Praktycznie od razy powrócił do pracy, nie na darmo przez wielu nazywany „najciężej pracującym człowiekiem w branży“.
Obecnie wziął na siebie odpowiedzialność filmowania oraz reżyserii klipów z jego najnowszego albumu „Don’t Be Scared“

 

[img:2]

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz