8 marca 2014 13:40

Koncertowy sezon w Klubie Stodoła

[img:1]

Klub Stodoła to od lat miejsce spotkań zarówno młodzieży, jak i starszej publiczności. Fanów heavymetalu, hip-hopu, rocka, ale i muzyki klasycznej. Publiczności preferującej spokojne koncerty akustyczne i tyj uwielbiających szaleć pod sceną. Również w tym sezonie Stodoła ma Wam wiele do zaoferowania.

O.S.T.R. & Marco Polo „Kartagina” – 13 marca, klub Stodoła

Już w marcu O.S.T.R. wyruszy w niezwykłą trasę koncertową, podczas której wspólnie z Marco Polo, zaliczanym do grona najlepszych producentów hip-hopowych na świecie, będzie promować ich wspólny album „Kartagina”. Pierwszy występ w ramach trasy odbędzie się 13 marca w klubie Stodoła!

Bilety w cenie: 37, 57 pln – przedsprzedaż, 44, 64 pln – w dniu koncertu.

KULT UNPLUGGED – 14-27 marca, trasa ogólnopolska 

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę „KULT UNPLUGGED”! Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!

14.03.2014 – Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
15.03.2014 – Klub Studio, Kraków
16.03.2014 – Hala Orbita, Wrocław
18.03.2014 – Sala Kongresowa, Warszawa
22.03.2014 – Wytwórnia, Łódź
23.03.2014 – Aula Mickiewicza, Poznań
26-27.03.2014 – Filharmonia, Gdańsk

Bilety w cenach: 120zł, 110zł, 100zł

Okean Elzy – 25 marca, klub Stodoła

Okean Elzy jest bez wątpienia najbardziej znanym i najczęściej nagradzanym zespołem wśród ukraińskich kapel rockowych, ich sława sięga jednak znacznie poza granice rodzimego kraju. Krytycy i entuzjaści muzyki są zgodni - doskonałe występy na żywo sprawiają, że Okean Elzy to fenomen nie tylko na skalę Ukrainy, ale także całej Wspólnoty Niepodległych Państw.

Zespół posiada niezwykły talent wyrażania siebie - przez doskonale przemyślane, głębokie teksty, wyróżniający się styl muzyczny i potężną energią jaką pałają ze sceny w czasie koncertów.

Bilety w cenie: 135 pln, 215 pln

ILLUSION – 28 marca, klub Stodoła 

Illusion zagra dziesięć koncertów w całym kraju, promując swoją najnowszą płytę, która ukarze się już w połowie marca! Podczas trasy, fani grupy będą mogli zapoznać się z najnowszym materiałem, na pewno nie zabraknie również najbardziej znanych utworów tej legendarnej formacji!

Bilety w cenie: 43, 63 pln – przedsprzedaż oraz 50, 70 pln w dniu koncertu

Domowe Melodie - 1 kwietnia, klub Stodoła

Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobywali serca słuchaczy w całej Polsce. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni wydali swój debiutancki album. Dziś mogą się pochwalić ponad 50 tysiącami facebookowych fanów, 4 milionami odsłon ich domowej roboty klipów w serwisie Youtube, wieloma nagrodami oraz występami na Męskim Graniu czy na festiwalu Heineken Open’er.

Bilety w cenie: 35, 45, 55 pln - przedsprzedaż

Dżem Akustycznie – 12 kwietnia, klub Stodoła

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jej częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jednym z takich zespołów jest gigant polskiego bluesa - Dżem. Wkrótce znów zawitają do klubu Stodoła, by zaprezentować swój materiał w wersji akustycznej.

Bilety w cenie: 55, 69, 79 pln (balkon) - przedsprzedaż , 65, 79 pln – w dniu koncertu

JELONEK – 24 kwietnia, klub Stodoła

24 kwietnia do klubu Stodoła powraca prawdziwa sceniczna bestia, Michał Jelonek!

Jelonek to ekspresyjny muzyk z dużą dozą poczucia humoru. Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej „bieganiny”, „chorych” choreografii, punkowego „gibania się”, scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych. 

Bilety w cenie: 40, 60 pln - przedsprzedaż oraz 47,67 pln – w dniu koncertu

Nigel Kennedy – 13 maja, klub Stodoła

Od ponad dwudziestu pięciu lat Nigel Kennedy jest uznawany za jednego z czołowych światowych wirtuozów skrzypiec. Jego unikalna technika, ogromny talent wniosły powiew świeżości zarówno do klasycznego, jak i do  współczesnego repertuaru. Już 13 maja artysta poprowadzi widzów w niezwykłą podróż po historii muzyki skrzypcowej – od sonat Bacha po kompozycje własne, inspirowane jazzem, rockiem, oraz nawiązujące do bliskiej mu twórczości Jimmi Hendrixa.
Wraz z Nigelem Kennedy’m wystąpią zaproszeni przez niego wybitni przedstawiciele zarówno polskiego jazzu , brytyjskiego rocka oraz londyńskiej współczesnej sceny jazz & funk.

Bilety w cenie: 69, 99 pln – przedsprzedaż, 79, 109 pln – w dniu koncertu

Jaromir Nohavica – 19, 20 maja, klub Stodoła

Jaromír Nohavica -  czeski piosenkarz, autor tekstów, poeta. Jego piosenki mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Od lat 90. jest stale w czołówce najpopularniejszych czeskich pieśniarzy. Poza Czechami i Słowacją sporą popularnością cieszy się również w Polsce, gdzie koncertuje od 1997 roku. Twórczość Nohavicy przesiąknięta jest również polskimi akcentami, Artysta swobodnie mówi po polsku. Niektóre piosenki, zwłaszcza na koncertach, wykonuje w polskiej wersji językowej. 

Bilety w cenie: 95, 105 pln – przedsprzedaż, 105, 115 pln – w dniu koncertu.

The Jolly Boys – 4 czerwca, klub Stodoła

W muzyce The Jolly Boys znajdziemy wszystko, co najlepsze na Jamajce. Szum Morza Karaibskiego, smak doskonałego rumu, wszystkie kolory Rastafarian i mnóstwo luzu. Istniejącą od sześćdziesięciu lat grupa to najlepsza wizytówka wyspy, prawdziwa legenda stylu mento. Już w czerwcu jamajska grupa po raz pierwszy wystąpi przed warszawską publicznością.

Bilety w cenie: 69, 89 pln – przedsprzedaż oraz 79, 99 pln w dniu koncertu

The National – 9 czerwca, Amfiteatr w Parku Sowińskiego

Międzynarodowa gwiazda sceny indierockowej – The National - zagra 9 czerwca w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie! Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej szóstą w 14-letniej karierze grupy, płytę Trouble Will Find Me. Sami muzycy określają ten album, jako najbardziej pewny siebie zbiór utworów, będący jednocześnie hołdem dla w pełni rozwiniętej artystycznej wizji, tematycznie poświęconej zjawisku, jakim jest brak snu. Jako support wystąpi znakomita St. Vincent, czyli doceniana na całym świecie wokalistka i autorka tekstów, którą jedna z amerykańskich rozgłośni określiła, jako Artystkę, która nieustannie na nowo definiuje pojęcie władania gitarą elektryczną.

Bilety w cenie: 165 pln

Dropkick Murphys – 18 czerwca, Kraków, Klub Studio oraz 19 czerwca – klub Stodoła

Legendarna bostońska grupa, w której skład wchodzą potomkowie imigrantów z Zielonej Wyspy. Na każdym z ich ośmiu albumów słychać nie tylko mocnego punk rocka i energetycznego, szalonego rock’n’rolla, ale i pokaźną dawkę irlandzkich rytmów, a obok elektrycznych gitar i perkusji – szkockie dudy czy banjo. Okładki ich wydawnictw zdobią celtyckie motywy, a mieszkańcy Bostonu nie wyobrażają sobie obchodów Dnia Świętego Partyka bez ich udziału. Szalona, wesoła, mocno energetyczna muzyka zjednała im fanów na całym świecie. Jednak Dropkick Murphys dopiero na koncertach wybuchają jak bomba atomowa – to jedna z tych grup, które trzeba zobaczyć na żywo. Już w czerwcu nadarzy się ku temu okazja. Zespół, w ramach promocji albumu Signed And Sealed In Blood, wystąpi w Krakowie i Warszawie.

Bilety w cenie: 110, 140 pln – przedsprzedaż oraz 120, 150 pln w dniu koncertu

GHOST – 25 czerwca, klub Stodoła

Ghost to szwedzka grupa heavymetalowa, którą ze względu na sceniczny image,  trudno pomylić z inną kapelą. Jej członkowie nigdy nie ujawnili swoich nazwisk – wokalista nazwywa siebie Papa Emeritus, a muzycy Bezimiennymi Upiorami. Za wydany w 2013 roku album Infestissumam zostali nagrodzeni Grammy w kategoriach Best Hard Rock/Metal Album. Już 25 czerwca wystąpią w klubie Stodoła.

Bilety w cenie 99 pln. Zaprasza Live Nation i klub Stodoła.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz